Ustroje Polityczne

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Kalash
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 12
Joined: Fri Mar 09, 2007 9:57 pm
Location: z nikąd
Contact:

Ustroje Polityczne

Post by Kalash »

Jakie zdanie macie na temat ustrojów politycznych oraz jakie preferujecie (ciekawi mnie wasze zdanie) ;] oto one : Monarchia, Kapitalizm, Komunizm, Demokracja, Faszyzm, Socializm, Teokracja.
Zostawcie Titanica!!
User avatar
Wampir
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 47
Joined: Sat Jul 08, 2006 7:24 pm

Post by Wampir »

ja ci powiem: polowa to faszysci a reszta to lewacy- z tych ktorych to obchodzi. reszta to kapitalistyczne swinie ktorych nic nie interesuje poza pieniedzmi. Wnioskuje za zamknieciem tematu bo jest on bezproduktywny^^
Pogardzać nadzieją, nie wstydzić się kłamstw, kochać nienawiść to być jednym z nas
User avatar
Kalash
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 12
Joined: Fri Mar 09, 2007 9:57 pm
Location: z nikąd
Contact:

Post by Kalash »

zapomniałes jeszcze dodać że "nie poszerza twoich horyzontów?" smęcisz;] zapewne innych to zainsteresuje;]
Zostawcie Titanica!!
User avatar
Wampir
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 47
Joined: Sat Jul 08, 2006 7:24 pm

Post by Wampir »

no tak.. zapomnailem tego dodac.. bo to prawda^^
Pogardzać nadzieją, nie wstydzić się kłamstw, kochać nienawiść to być jednym z nas
spec
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 62
Joined: Fri May 26, 2006 5:04 pm

Post by spec »

.
Last edited by spec on Tue Oct 26, 2010 3:36 pm, edited 1 time in total.
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Ja tam wole byc realista. Powiedzmy sobie szczerze: nie da sie w dzisiejszym swiecie wyzysku miec kraj ktory dzialalby bez jakiejs tam struktury politycznej, totez ja widze demokracje bezposrednia choc tez nie od zaraz bo do tego tez musza ludzie zobaczyc ze tzw. demokracja zachodnia (czyli to co mamy w Polsce) to nie lepszy wyzysk od despotyzmu, tyle ze zamiast jednego wyzyskiwacza to jest ich stu kilku.
Demokracja bezposrednia + Przemysl ciezki, zywieniowy oraz energetyka sterowana centralnie. Uslugi niech se dalej podlegaja zasadom gospodarki wolno rynkowej, ale musza byc ograniczane przez prawo zeby w calym tym bajzlu grane bylo fair, bez zadnych kapitalistycznych sztuczek.
Czyli ogolnie: prawdziwy socjalizm, rzady dla ludzi a nie ludzie dla rzadu.
Image
User avatar
Siemion
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 43
Joined: Fri Feb 09, 2007 5:09 pm

Post by Siemion »

Powiedzmy sobie szczerze: Te wszystkie ustroje to tylko teoria, a w praktyce to nic z nich nie wychodzi za zbytnio.
Who dares wins
My OWS nick is SCG^Siemion
User avatar
Xardas
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 49
Joined: Tue May 29, 2007 12:07 pm

Post by Xardas »

kali mnie meczy tym linkiem ciagle, no to juz sie wypowiem ...

MNIE polityka za przeproszeniem H* obchodzi, to g*wno, ktore nigdy nie przestanie śmierdzieć. Wystarczy popatrzec na nasz obecny rząd, bande błaznów z ulicy sezamowej, której nie dał bym pistoletu na wode bo by sie pozabijali ...
Image
* Popełnianie błędów jest rzeczą ludzką,
lecz gdy ściera sie gumka na końcu ołówka znaczy to,
ze popełniasz ich zbyt wiele. *
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

;D

Post by Blashix »

Moja opinia jest identyczna jak post wyżej ^^
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
Kalash
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 12
Joined: Fri Mar 09, 2007 9:57 pm
Location: z nikąd
Contact:

Post by Kalash »

ku**a niedość ze mało zakładam posty to jeszcze kazde musicie ku**a skompromitowac i pogardzac.... a wezcie spi***alac ^^
Zostawcie Titanica!!
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

W sumie to glupista wszyscy ze was polityka nie obchodzi, bo takto nasza demokracja moze nam kraj rozkurwiac na cztery wiatry tak jak to robi od 20 lat i nikt wogole nie wstaje zeby zaprotestowac. Bo kazdego to "gowno obchodzi" itd. Jak sie tak wkurwiacie na rzad to czemu nie wyjsc na ulice i zaprotestowac zamiast siedziec na du**e i jeno narzekac?
Image
User avatar
Kalash
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 12
Joined: Fri Mar 09, 2007 9:57 pm
Location: z nikąd
Contact:

Post by Kalash »

W sumie ja nienarzekam tylko ci ku**a pierdola farmazony podpisuje sie pod postem powyzej ktory mowi gowno.... taką postawą nigdzie niedojdziemy.....
Zostawcie Titanica!!
User avatar
Siemion
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 43
Joined: Fri Feb 09, 2007 5:09 pm

Post by Siemion »

Moim zdaniem przez całą taką politykę w stylu "Nie idę do wyborów bo i tak będzie do d***", to właśnie powoduje, że rządzą nami takie n00by (przepraszam n00bów) i błazny jak teraz.
Who dares wins
My OWS nick is SCG^Siemion
User avatar
NNPlaya
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 372
Joined: Sat Oct 14, 2006 4:52 pm
Location: Tuszyn, Polska
Contact:

Post by NNPlaya »

Masz rację Yuri, nie można myśleć, że jak się samemu nic nie zrobi, to nie będzie wielkiej szkody, bo "jakoś dam se radę"... E G O I Z M.
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Moi starzy nie głosują i ch*j. Ja jezeli bym glosowal to jebnąl bym piekna równą kreske przy wszystkich nazwiskach. Ej wogole co wy chcecie namawiac 13 latkow do polityki? Jak tak to niedlugo w WWA bedzie LA 92 co wcale wbrew pozorom nie bylo by najgorszym wyjsciem z tego syfu.
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
Post Reply