Umíte SAIL?

Diskuse o dění ve světě OW i reality a tématech, co jsou mimo mísu.

Jak jste na tom se SAILem?

Umím ho tak, že dokážu udělat celou misi.
8
42%
Trochu ho umím, ale nedokážu udělat misi.
2
11%
Neumím, ale chtěl bych umět.
6
32%
Neumím a nezajímá mě to.
3
16%
 
Total votes: 19

keal
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Sat Feb 19, 2011 7:23 pm

Re: Umíte SAIL?

Post by keal »

no tak ja viem minumum urobit mapu a keby som sa posnazil mozno aj viac

Spook mi vieme ze tebe by sa chcelo ale mas VELKY dar si LÍNI
Mates31cz
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 6
Joined: Sat Feb 19, 2011 7:20 pm

Re: Umíte SAIL?

Post by Mates31cz »

no to rika ten pravej :D
User avatar
Xaron
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Tue Aug 30, 2011 9:30 am
Location: Trenčín
Contact:

Re: Umíte SAIL?

Post by Xaron »

Tak už tu straším od dnes aj ja. Moje začiatky Sailu a všetkého okolo toho sú spojené s Morphidom, ktorého som veru sa naotravoval dosť :) A navyše s nevyriešiteľnou záhadou nefunkčnosti jedného príkazu na ukončenie 1.misie môjho módu :D

Ale myslím, že sail neviem tak ako by som chcel, keďže veľa krát som sním začal a veľa krát si dal pauzu. Viem že by som sa stým moc chváliť nemal, ale okopíroval som veľa príkazov z iných módov, kde sa to dalo, avšak i tak mi ich väčšina nefungovala.

Ale ako niečo čo pomôže k napredovaniu takých ako ja je to dobre, veď pokiaľ niekto neokopíruje celý mód ale len sa inšpiruje kódami a vidí ako fungujú natom nevidím nič zlé. Tu toho opäť pribudlo dosť a keď ešte priberiem to na stucukov fore je to fajn, ale ako vidim polsku cast: Modding Archive kde su 3strany ukoncenych a vysvetlenych kodov mi az oci vybehli..skoda ze mam problem precitat po polsky aj to malo co tam k tomu je.. :? Keby sa dalo aj to prepisat (kedze kody su v EN) len tie popisky do CZ bolo by to myslim priam skvele.;)
"I amar prestar aen. Han mathon ne nen, han mathon ne chae, a han noston ne 'wilith..."
Post Reply