Projekt "Hrdina Ruska"

Diskuse o dění ve světě OW i reality a tématech, co jsou mimo mísu.
Post Reply

Má tento mod naději existovat?

Ano
1
17%
Zcela určitě
0
No votes
Možná
4
67%
Ne
1
17%
Ani náhodou
0
No votes
 
Total votes: 6

User avatar
TheJoker
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 24
Joined: Mon Jul 15, 2013 12:18 pm

Projekt "Hrdina Ruska"

Post by TheJoker »

Hledám lidi, kteří umí velmi dobře dělat v OW editoru (já tomu rozumím jako koza petrželi).

Mám v hlavě nápad na vlastní ruskou kampaň, kde :amhello: Alexei Grigorovič Barrandov :amhello: (hl. postava) bude hrát dúležitou roli v příběhu. První mise bude jako obvykle dostat se co nejdříve do bezpečí.

Zatím pracuji na detailech Barrandova příběhu, ale nevím, jestli mám zakomponovat i volbu, jestli odejde od Rusú a přeběhne k Alianci.

Pokud by někdo chtěl detaily misí (zde napíšu jen souvětí o každé z nich), tak jim to rád pošlu.

MISE:

1. Příchod :amhello:
A. G. Barrandov se ocitl na americké základně na Aljašce. Musí se probít přes americkou obranu EONu (Cornell, Powell) a pomoci své přítelkyni ze Sevastopolu, Nikole.

2. První krev :amsmile:
Ve této misi se Barrandov spojí s Burlakovým bratrem Vsevolodem a jeho muži a spolu obsadí americký Terminál, který evakuují a připojí se k Burlakovi.

3. Pravěký Stalingrad :amsick:
Barrandov byl stažen do I. V. Stalin, aby znovu postavil továrnu na tanky a posílil jeho obranu pomocí počítačových věží. Poté je pověřen odražením amerických útokú a když se blíží siný americký výpad, je mu naříženo gen. Platonovem, aby neustoupil byť jen o centimetr.

4. Na kahánku :amrazz:
Vsevolod se s Barrandovem dozvěděli, že Američané jsou oslabení arabskými nájezdy. Spolu s jednotkou plukovníka Popova musí jednat rychle a zlikvidovat základnu Gama, než se Američané vrátí.

5. Máme na spěch! :rusmile:
Veškeré jednotky z L. D. Trockého byly odvolány pro posílení M. N. Tuchačevského, který se stal terčem pomsty amerických sil. Alexei a Vsevolod musí vzít vše, co mají po ruce a udržet se proti Američanúm tak dlouho, než přijdou nějaké posily nebo až Američané dostatečně nevykrvácejí.

6. Pevnost Beta 8)
Maršál Jašin nařídil útok na Pevnost Beta. Barrandov a Burlak vědí, že je to sebevražda. Burlak se snaží přemluvit Jašina, ale ten ho neposlouchá, zatímco Alexei, Vsevolod a plk. Popov uvažují o alternativní cestě útoku, než středem...

Rozcestí :?:
Barrandov dostal na výběr buď od Burlaka a Gossudarova, aby se k nim připojil k Alianci (B), nebo dostane nabídku od Platonova, aby Alexei a Vsevolod převzali velení nad jednou ze základen v ruském prstenci moci (A)...

7A. Nová naděje :rulol:
Základna S. M. Timošenko, základna Alexeje a Vsevoloda, se ukáže být lepší a rozšířenejší než Platonovova V. K. Bljucher, což dost Platonovovi leze krkem. Rozhodne se ty dva popravit pro "zradu Sovětského lidu", ale Alexej se Vsevolodem to odhalí, sjednotí ostatní základny a porazí Platonova. Timošenko se stává hlavní základnou Rudé armády v Pliocénu...

8A. Nemúže to být lepší :ruhello:
I po ztrátě maršála Jašina a L. D. Trockého se zdá, že vše Rusúm vychází na ruku: Američané jsou v alaskitovém výzkumu pozadu, Arabové jsou jen zlomkem své bývalé moci a ani Aliance se nic nemúže dovolit proti Rudé armádě. Ale našlo se pár zádrhelú: zdá se, že v zoufalosti Powell najal skupinu Arabú, aby zničili veškerá alaskitová ložiska mezi Alfou a S. M. Timošenkem. Alexej se rozhodne to zarazit, vezme několik mužú a šel zastavit arabsko-americkou sabotáž...

9A. Morální hodnoty :ruwtf:
Po porážce Arabú se Rusové dozvídají o pozici hlavní základny Aliance. Nikdo nelení a skupina tankú s Alexejem v čele se rozjela zničit semínko míru mezi Američany a Rusy. Vsevolod se bude muset rozhodnout, na jakou stranu se přidat, protože je tam i jeho bratr Burlak...

10A. Nultá atomová bomba :ruexc:
Ruští vědci v Timošenkovi dokázali vyvinout alaskitovou raketu. Alexej spolu s šéfem alaskitového výzkumu odjíždí hluboko do amerického území, aby bombu zkonstruovali a vyzkoušeli na výborném cíli: na hlavní americké základně, na Alfě...

11A. Západ černého slunce :arcry:
Američané a Aliance jsou z cesty, takže zbývá vyřadit Araby ze hry. Rusové zjistili polohu Nového Teheránu, hlavní základny arabských žoldáku. Všichni vědí, vrchních velitelú nevyjímaje, že toto nebude jednoduché...

12A. Konečný souboj :rusick:
Rudá armáda naléza hlavní alaskitovou žílu, a náležitě ji také opevňují. Neví ale, že všechny strany konfliktu zvládly sehnat zbytek sil pro poslední bitvu. Poslední kapitola války v Pravěku začíná...

K Alianci jsem se ještě nedostal.

Kdo by měl zájem pomoct mi s tímto projektem, ať klidně napíše. S editorem moc neumím, takže já většinu svých nápadú musím jenom psát... :cry:
Last edited by TheJoker on Sun Aug 04, 2013 10:10 pm, edited 2 times in total.
Všechny vás zabiju, vy parchanti! Všechny vás pobiju!
- gen. Arthur Powell

Gorkij, ty svině! Za tohle tě zabiju! Přísaham! Ať se hneš kamkoliv, budu ti v patách, ty parchante!
- major John Macmillan

Zcvoknul. Jsem rád, že je po něm.
- vojín Cyrus Parker

Do hajzlu s Marxem. Do hajzlu s Leninem. Do hajzlu s celým komunismem!
- des. Oleg Gleb

Doprdele, pane majore, to sem rád, že jste tady. Powell kecá kraviny a my to všichni vodserem!
- vojín Cyrus Parker
User avatar
Enguzrad
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 108
Joined: Sun Jan 02, 2011 2:07 pm

Re: Projekt "Hrdina Ruska"

Post by Enguzrad »

Vzdej to nebo se nauč v editoru a udělej to sám. Tady nejsou žádní módaři kteří by jen čekali až přijde někdo s šíleným nápadem. Schopných módařů je málo a OW bývá nestabilní když si s ním moc člověk hraje. :amcar:
Image
User avatar
Gravitr
Throwback Developer
Czech Republic
Posts: 238
Joined: Fri Jul 27, 2012 12:00 pm
Location: CZ Prague
Contact:

Re: Projekt "Hrdina Ruska"

Post by Gravitr »

Nauč se v editoru a zrealizuj tenhle nápad. A jestli to dotáhneš do konce, budu ti říkat "Pán".
[MOD] Arabian History - 9 missions
Show post with download

[MOD] Vsevolod Mission - 4 pro missions
Show post with download

[MP-MOD] Throwback - over 35 new missions
Official site (+download)
User avatar
TheJoker
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 24
Joined: Mon Jul 15, 2013 12:18 pm

Re: Projekt "Hrdina Ruska"

Post by TheJoker »

Přiznávám oficiálně, mapy dělat neumím. Nic mi nevychází, tak jedině nějakou mapu stáhnu a pak tam dělám mise. První 3 sou hotové, jenom nevim, jak to dát na net.
Všechny vás zabiju, vy parchanti! Všechny vás pobiju!
- gen. Arthur Powell

Gorkij, ty svině! Za tohle tě zabiju! Přísaham! Ať se hneš kamkoliv, budu ti v patách, ty parchante!
- major John Macmillan

Zcvoknul. Jsem rád, že je po něm.
- vojín Cyrus Parker

Do hajzlu s Marxem. Do hajzlu s Leninem. Do hajzlu s celým komunismem!
- des. Oleg Gleb

Doprdele, pane majore, to sem rád, že jste tady. Powell kecá kraviny a my to všichni vodserem!
- vojín Cyrus Parker
Post Reply