Oficiální arabská kampaň

[ České novinky ]

Moderator: Newswriters

MAXX
Soldier level 0
Soldier level 0
Czech Republic
Posts: 1
Joined: Tue May 23, 2023 11:15 pm
Location: Chrudim

Re: Oficiální arabská kampaň

Post by MAXX »

Vaclavczsk wrote: Sat Sep 03, 2022 11:19 am Ahoj,

- hraji originální hru ze Steamu a mám staženou poslední verze kampaně za Araby
- potřeboval bych prosím poradit se 14. misí Riposte, kde mám zničit základny a mise má skončit tím, že na označenou lokalitu musím dopravit v nákladních vozidlech 500 beden a 150 siberitu
- problém je ten, že když tam např. přijede 5 vozů, co má dohromady 500 beden, tak se započítá 100-300 beden, když nejprve dovezu siberit (dva vozy), tak ten se započítá, v momentě, kdy přijede vůz s bednami, tak z počítadla krystaly zmizí, ale vozidla stojí na místě a zóna není opuštěna
-také jsem zjistil, že se ukazatel náhodně mění podle toho, kde vozidla na zóně stojí
- mise proto nejde dokončit, nějaká rada co s tím?

https://drive.google.com/file/d/1QLvMVq ... sp=sharing
na obrázku jde vidět 6 nákladních vozů s bedny 600 a počítá se 100, v tomto případě se mi vozidla se siberiem podařilo zaparkovat tak, že se všechny krystaly počítají správně

Děkuji

Hi,

- I am playing the original game from Steam and have downloaded the latest version of the campaign for the Arabs
- I would like to consult the 14th Riposte mission, where I have to destroy the bases and the mission should end with the fact that I have to transport 500 crates and 150 siberite in trucks to the marked location
- the problem is that if, for example, 5 cars arrive there, which have a total of 500 crates, then 100-300 crates are counted, if I first import siberite (two cars), then it is counted, at the moment when the car with crates arrives , then the crystals disappear from the counter, but the vehicles stand still and the zone is not left
-I also found that the pointer randomly changes depending on where the vehicles are parked on the zone
- therefore the mission cannot be completed, any advice on what to do with it?

https://drive.google.com/file/d/1QLvMVq ... sp=sharing
in the picture you can see 6 trucks with 600 crates and the count is 100, in this case I managed to park the vehicles so that all the crystals count correctly

Thank you
Ahoj Václave. 8)

Mám úplně stejný problém aktuálně, jaký jsi měl i Ty. Tudíž bych se Tě chtěl kvůli tomu zeptat, jestli jsi to už nějak vyřešil, ať už sám nebo zda Ti s tím byl někdo schopný poradit ? :shock: Já už jsem snad zkoušel všechno možné a i nemožné, co mě napadlo ... Zkoušel jsem i tu misi hrát celou znovu, jestli nešlo jenom o nějaký "bug", ale bohužel to dopadlo úplně stejně ... :arsad:

Předem moc díky za odpověď a měj se, zatím čau. :arhello:
Post Reply