Intervjú: Drajdr + Nabby - víťazi Českého OW Turnaja 2013

[ České novinky ]

Moderator: Newswriters

Post Reply
User avatar
Timeshifter
Site Administrator
Site Administrator
Posts: 65
Joined: Wed Jan 05, 2011 5:46 pm
Location: Brno, Czech Republic (but I am Slovak)
Contact:

Intervjú: Drajdr + Nabby - víťazi Českého OW Turnaja 2013

Post by Timeshifter »

Český OW Turnaj 2013 sa dostal k úspešnému koncu a výhercov - Drajdra a NaBByho - sme si odchytili na jeden drobný rozhovor, ktorý trval iba 1 a pol hodiny... Tak v tejto novinke si okrem poďakovania za ich nekonečnú trpezlivosť budete môcť prečítať aj samotný obsah rozhovoru. Takže hneď zhurta:

Timesifter: Ahojte! Na začiatok by bolo vhodné, ak by ste sa predstavili nám a našim čitateľom. Kto ste? Od kiaľ pochádzate? Pracujete? Študujete? Aké sú vaše záľuby a číslo kreditky?
NaBBy wrote:Já se jmenuji Petr Žák, jsem z Mostu to je asi 50 km od Ústí nad Labem a 90 km od hlavního města ČR Prahy. Chodím na základní školu do 9. ročníku. Na střední školu se chystám do Chomutova na Dopravní a strojní. Můj koníček je FLOORBALL, hraju ho závodně za FbC Vipers Most, poté rád chodím na hokej do nedalekého Litvínova.
Drajdr wrote:Tak já se jmenuji Petr Botoš, přátelé mi říkají DJ BOBO, Botošáku. Jsem z okresu Břeclav, bydlím v Březí u Mikulova. Tak zatím jsem středoškolák, vyučuji se na kuchaře číšníka, jsem nyní v druháku, jinak jsem absolvoval kurz barmanství. Číslo kreditky bych nepsal. A zálib mám mnoho a to je malování, sport, no je toho mraky...
T: Aký bol váš prvý kontakt s hrou Original War?
Drajdr wrote:Tak to si už moc nepamatuji no dostal jsem hru Original War od přítele mé sestry. Od té doby ho hraji.
NaBBy wrote:Na hru Original War jsem přišel úplně náhodou... Bylo to asi tak před 3-4 lety když jsem šel ke kámošovi a ten mě seznámil s touto SUPER hrou. Mimochodem tohoto hráče můžete znát pod přezdívkou James Rilley, který byl členem ES.
T: Prečo hrávate OW? Čo je podľa vás najlepší aspekt hry?
NaBBy wrote:Original War hraju pro radost jako každý jiný.
Drajdr wrote:Tak já to hraji protože je to skvělá chytlavá hra s vynikajicí hratelností.
T: Kedy ste začali hrávať multiplayer hry OW vrámci komunity? Čo si myslíte o našej skromnej komunite?
Drajdr wrote:Original war jsem začal hrát přes multiplayer tak přibližně před 2 roky.. Tehdy jsem se seznámil se Sikorskím a Tyrisem z XR klanu. Od té doby jsem jeho součástí a vůbec toho nelituji i když jsem přemýšlel nad tím, když mi Spooker tloukl brouka do hlavy, že bych vytvořil svůj vlastní klan. Jinak si myslím, že naše komunita je na mnohem vyšší úrovni než ty polské. ;)
NaBBy wrote:Tak multiplayer jsem začal hrát po nějaké době, než jsem našel první Čechy (směje se). Ohledně komunity souhlasím s Drajdrem.
T: Ako ste sa dali dokopy ako dvojica na tento turnaj? Prečo hrávate spolu?
NaBBy wrote:Já jsem tento turnaj vůbec neměl hrát! Je mnoho důvodů:
1)Neměl jsem jak zaplatit poplatek i když byl velmi nízký.
2) S kým hrát turnaj...
No ale týden před turnajem mi napsal Drajdr, jestli bych nemohl hrát s nim turnaj, protože McDougi který s nim měl hrát, byl neaktivní. Tudíž nemohli trénovat na zápasy. Já jsem tu nabídku přijal, ale mrzelo mě když se to McDougi dozvěděl... A teď velké poděkování patří Engymu, který za mě zaplatil poplatek. Díky ENGY!
Drajdr wrote:Tak já se s NaBBym potkával na polských serverech a poslední dobou, kdy jsme jen tak hrávali, tak jsem začali dobře týmově spolupracovat. Proto jsem zrušil před turnajem moji minulou dvojci, tehdy jsem měl hrát s hráčem McDougi.
T: Čo si myslíte, že charakterizuje váš štýl hry (ako jednotlivcov, tak i ako dvojicu)?
NaBBy wrote:Můj styl hry? Preferuju spíše čekání na protihráče co podnikne a poté začínám s proti ofenzívou pokud je to možné. Jinak u hraní 2v2 je to o týmové spolupráci a záleží na dané dvojici jak se s tím vypořádá.
Drajdr wrote:Tak podle mě hrát hry 1v1 je podle mě spíše jenom na porovnávání sil a na 2v2 na dobré týmové spolupráci a skvělé taktice a načasování. :)
T: V prvom kole turnaju ste sa stretli s Engym a Kealom. Aký bol pre vás tento zápas?
NaBBy wrote:Tak náš první zápas... Musím se Vám přiznat, i když je to jen hra, byl jsem nervozní jak na zápase ve floorballe. Proti nám stála velmi silná dvojice, o které jsem věděl, že nebude lehké proti nim hrát. V první hře, která si myslím byla vyrovnáná, tak nás překvapila synchronizace. Ve druhé jsme s Drajdrem použili tzv. taktiku PS, se kterou jsme překvapili Engyho a Keala a vyhráli.
// v túto dobu sa do rozhovoru primiešalo neznáme individuum...
Spooker: Co to je, sakra, taktika PS?
T: Polystyrén?
S: Photoshop?
Drajdr wrote:Taktika polských sviní :D
NaBBy wrote:PS: znamená - taktika polských sviní, kterou na cizácké základně vymysleli Drajdr s dvěma poláky, konkrétně Trockim a Antoniem... Pokud se nemýlím.
Drajdr wrote:Prostě v té taktice jde o to, že jeden si na začátku udělá snipky na obranu 2, zbraňové labky a zkoumá pouze zbraňovou technologii na třetí level, mezitím druhý spoluhráč si udělá 1-2 náklaďáky a jde do velkovýroby tvoření HG. Ty potom přenechá hráči který dozkoumá komplet celou zbraňovou technologii a nepřítel nemá v tom okamžiku žádnou šanci, když jde proti němu 5 snipek a 7 nadupaných HG, nic jím nedokáže stát v cesťě déle jak 10s.
T: Druhý zápas ste hrali v 3. kole turnaju proti dvojici Frankie + Drregret. Nejake pocity?
Drajdr wrote:Bylo nám jich líto.
NaBBy wrote:Tak tento zápas si vybavuji jako nezdar Franka, který špatně stavěl a okolo 7-8 minuty neměl prakticky žádné vozidlo palebné síly. Takže poměrně snadné vítězství.
T: A čo tretí zápas proti mne a Špajdoslavovi?
Drajdr wrote:No kdy jsme hráli proti vám, tak jsme si nemysleli, že bychom od vás dostávali na budku. V tom turnaji se špajda pořádně ukázal jako schopný hráč, který se nevzdává a za to si u mě zasloužil pořádný respekt. Těším se, až si se mnou dá zápas 1v1. :)
NaBBy wrote:Zápas proti Špajdovo týmu jsem čekal jako rychlou výhru pro nás. Omyl! Řekl bych že proti nám hráli nejlépe z celého turnaje (nepočítám-li finále). Měli jsme proti nim co dělat, v jednu chvíli jsem si myslel, že končíme a máme prohru, když Drajdr přišel o svou početnou armádu raketometů. Nevím jak ale vzchopili jsme se a urvali 2 body.
Drajdr wrote:Co vím tak ty jsi zase přišel o továrnu :D
T: Koniec turnaja bol pre vás zvláštny - zápas proti dvojici Spooker + Bulisek bol zrušený. Prečo?
Drajdr wrote:Protože OW Synchro se zůčastnilo turnaje a né a né nám dát pokoj.
NaBBy wrote:Poslední zápas proti Buldovi a Spookovi byl začarováný (usmívá se). Poprvé když jsme měli víťezství na dosah, tak mně spadl net. Podruhé zase oni nás válcovali a byla syncha. No a dalších 7-8 her bylo pokaždé syncha okolo 15-17 min. Co více dodat?
T: Nakoniec sa udialo finále medzi vami a Engym s Kealom. Aká bola vaša posledná výhra v turnaji, ktorou ste zakončili svoje úspešne ťaženie?
NaBBy wrote:Na finále jsem se těšil jak malý kluk, věřil jsem opět ve vítězství, jelikož jsme je už jednou porazili. Ovšem Engy jsi vzal pro mě neoblíbené Araby a začalo být zle. Poslal na mě armádu složenou ze 2 vojáků a 3 balist. Nakonec mi zbylo 7 lidí. A teď pozor zásádní moment celé hry. Nechali mě být na pokoji a začli útočit na mého spoluhráče, na kterého zaůtočili všim co měli - myslím že 4x dvoj děla + ostatní američtí vojáci a celé vojsko Araba (nevím přesně já jsem se musel znova vzchopit ve své základně, takže jsem neměl čas se moc koukat), ale co vím tak Drajdr odrazil tento útok postřílel doslova všechny vojáky a Engymu zbyl jen jeden voják a Kealovi 4 dvojité děla... Asi po minutě na mě začal útočit Keal, ale v tu chvíli jsem měl už dva lasery a snipky připravený. Po prvním úspěšném odrazu Kealovo útoku jsem vyšel se snipama a postřilel Kealovi 3 mechaniky. Byla to velká bitva se šťastným koncem pro nás.
Drajdr wrote:Souhlasím s tebou.
T: Tak gratulujem k výhre! Aký je váš celkový pocit z turnaja? Chcete, aby sa turnaj niekedy organizoval znovu? Máte nejaké nápady?
NaBBy wrote:Pocity jsou příjemné, ale i kdyby jsme prohráli tak by to nebylo nejhorší, protože je to jen hra. Určitě by se měl organizovat další turnaj. Nápady? Jiné mapy, jiné nastavení, nový hráči! :)
Drajdr wrote:No já se už účasnil francouzského 1v1 a byl jsem si moc sebejistý a podcenil jsem je. Jinak k tomuhle turnaji tak jsem rád že jsme to zvládli a podle mě by si měli všichni zasloužit odměnu i za pouhou účast. Jinak jsem pro za organizaci dalších turnají ale byl bych rád kdyby se mohli zapojit i jiní hráči než jenom českého a slovenského národa. Bez urážky ale podle mě všichni Poláci nejsou až takový zmrdi jak si mnozí z nás myslí. Jinak nápady by se stoprocentně našli o tom není pochyb.
T: Chcete ešte niečo dodať? Alebo prezradiť niečo? Na niečo som sa zabudol spýtať?
NaBBy wrote:Určitě chceme poděkovat za organizaci tohoto turnaje. Děkuji všem zúčastněným. S pozdravem Nabby.
Drajdr wrote:Tak já bych chtěl poděkovat Spookrovi a Bulískovi za to že pro nás všechny zorganizovalí turnaj dvojic. Při kterém jsme se všichni dobře bavili až na pár problémů z připojením, kvůli kterému jsme zrušili zápas proti Spookrovi a Bulískovi, to mě moc mrzí. Moc jsem se na ten závěrečný boj těšil, hlavně proti ním.
T: Ďakujem aj ja vám za rozhovor! Majte sa pekne! Hádam sa ešte niekedy uvidíme priamo v hre.
"Time, who sees all things, he hath found thee out." -(Sofokles - Oedipus Rex)
User avatar
spajda77
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 43
Joined: Fri Jan 07, 2011 3:23 pm
Location: Stříbro, West Czechistan
Contact:

Re: Intervjú: Drajdr + Nabby - víťazi Českého OW Turnaja 201

Post by spajda77 »

Gratuluji Drajdrovi a Nabbymu k vítězství. Věřím, že se opět nějaký turnaj zorganizuje.
Já jsem Čech ale západní :D
Svaz Sovětských OWARistických Republik - SSOWARR
Za OWARistický Svaz, Soudruzi!
Drajdr
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Sun Oct 30, 2011 1:40 pm

Re: Intervjú: Drajdr + Nabby - víťazi Českého OW Turnaja 201

Post by Drajdr »

Děkuji i já se se těším na nové turnaje a doufám ,že se mi dva znova střetneme. ;-)
User avatar
Enguzrad
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 108
Joined: Sun Jan 02, 2011 2:07 pm

Re: Intervjú: Drajdr + Nabby - víťazi Českého OW Turnaja 201

Post by Enguzrad »

Gratulace k vítězstvím a porážkám, turnaj proběhl překvapivě hladce, rozhodně bych v blízké době (rozuměj dřív než za pár let) dal další. OW zdar. :arsuicide:
Image
Post Reply