Windows 8, nízke FPS

Vše o modifikacích, patche, chybách v OW, SAILu a dalších věcí z technické stránky.
Post Reply
Tyris
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Fri Oct 18, 2013 8:58 pm

Windows 8, nízke FPS

Post by Tyris »

Čau lidi, mám problém. Mám pc s windows 8 a už několik měsíců hledám a projíždím internet kvůli nízkýmu fps.
Když zapnu hru tak se vše nehorázdně seká a jde to extrémně pomalu a mám jen FPS 1.
Když dám ale grafiku na nejmenší detaili, tak to FPS stoupne na cca. 20, ale i tak se to ještě hrát moc nedá.
Zkoušel jsem rúzdný úpravy v systému, rúzdný nastavení kompatibility ale furt nic.

Co jsem se tam dočetl, tak snad jediný způsob jak opět hrát OW je přes náhradní Windows v PC.
Takže se chci zeptat, zda s tím nemá nějaký zkušenosti, potřeboval bych nějaký rady jakej program na virtuální Windows stáhnout a jak to rozchodit. Popřípadě zda někdo nezjistil jak to rozjet jiným způsobem.

Díky
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Windows 8, nízke FPS

Post by Antitheus »

Hi Tyris.
I'm Pole, so to be as much understandable as much I can, I'll use English.

You can solve the FPS problem using 2 ways:
1. By creating the virtual windows xp machine
2. By adding Owarfull.exe's shortcut preferences.

The 2nd solution is the easiest. Just add this line into your shortcut's preferences:

Code: Select all

customres [your desktop res] window

eg. "C:\OW\OwarFull.EXE" customres 1366 768 window

The problem has been described here: http://forum.original-war.net/viewtopic ... 727#p39727 [in PL only] and I described the solution on FB https://www.facebook.com/originalwar - feel free to join us!
Tyris
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Fri Oct 18, 2013 8:58 pm

Re: Windows 8, nízke FPS

Post by Tyris »

Výborně, funguje to bezvadně.
Použil jsem "C:\Program Files (x86)\Original War\Owar.exe" customres 1920 1080 window
a vše jede nádherně plynule, opravdu ještě jednou DÍKY ! :) zachránil jsi mě.

Jsi borec !
Jsi borec !
Jsi borec !
Jsi borec !
Jsi borec !
Jsi borec !
Post Reply