Cox And Moszna Adventures

Prezentace, odkazy a diskuse o všech modifikacích do OW.
Post Reply
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Cox And Moszna Adventures

Post by Creative »

Dobrý den, rád bych se představit tvrdé práce, testy, náplasti, mod pt.Cox A vaše šourek Adventures. Příběh a odkazy v tomto tématu :)
Užijte si to! (Nejsem autorem všech kódů SAIL)

dialog a spiknutí: 15DarkMaster1987, Creative
plachta: Kreativní 15DarkMaster1987, Nefarem
MAP: Altar.
Jazyky ve hře: Polish ,česky, english.
Množství mise 12
Verze moda: 1.4.3.2
Národ : Mercenaries (ar-oranžová)
Obtížnost: (Normal)
premiéra moda: 29,01 2016.
Autoři Fashion: Creative.
Pomoc s módou: 15darthmaster1987, Nefarem, Gelwe.

Odkazy ke stažení:
Steam
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =568371180

No Steam
http://1drv.ms/1NFrcJw
Soundtrack: http://1drv.ms/1UNr7t1

- Vložte jej do původního War \ mods \ CAMA \ Sound \ Hudba

Hodím zvukový doprovod samostatně, protože při mod bude aktualizován pravidelně, pak to bude uvolněna rychleji.

Příběh módou 15DarkMaster1987
Spoiler:
Jmenuji se John, John Cox. Ehh ... kde mám začít, uh ... by bylo nejlepší od začátku.

Psal se červenec 10, 1996 stejný rok, který on dokončil studia na univerzitě, celkově to byla doba, kdy jsem nevěděla, co budu dělat dál, samozřejmě, rok předtím, než jsem měl konkrétní plán po maturitě jít do laboratoře a zaměřit se na související výzkum se zbraněmi, věda byl směr, který mě zajímalo, ale později jsem se setkal s Alexe Grotova a jeho vášně.

Alex byl zájem nejen vědy, ale také boj, často stál na obranu slabý, protože v každé volné víkend strávený na paintball a taktických vojenských cvičeních. I když ne vždy se jí podařilo splnit všimnete něčeho, že kromě vynalézat něco užitečného pro lidstvo chtěl víc, být schopen bránit ostatním a vytvořit nový lepší svět. Takže poznat jeho představil nějaký zmatek v mém životě, věda se stala pro mě něco méně důležitého. Začal jsem se zajímat militaria a rozhodl se mít něco v tomto směru dělat. Chystal jsem se vzdát výuky a vstoupit do armády, ale Alex mě zastavil a řekl, že v současné době nestojí za to, a já bych nejprve dokončil svá studia, a později už můžu jít dopředu a rozhodnout. Ve skutečnosti, jsem měl méně než šest měsíců až do konce ...

Jak jsem se zmínil na 10. července, že den, kdy jsem se dozvěděl, že Alex vyloučen z univerzity, údajně udeří nějaký profesor. Nechtěl jsem věřit všemu Raději jsem se učit od Alex. Když jsem přišel k němu, nikdo tam nebyl, jsem volal několikrát, ale pouze v případě, zapínání na poště, a tak jsem nechal vzkaz, že mě kontaktovat co nejdříve ...

Uplynul týden, dva, tři a pořád nic, až do jednoho večera se na prahu mých dveří objevil dva oblečená v černých oblecích lidí. Řekli mi, že oni jsou od profesora Grotova a že jsem potřeboval, a zeptal se ho, já bych šel s nimi. Souhlasil jsem.
Během cesty jsem přemýšlel, proč celou dobu mlčel a mě kontaktoval, a především to, co potřebuje.

Po dosažení místa, Alex mi řekl, že patří k organizaci s názvem Legii a dozvěděl se o objevu tzv Aeon Američany, také si myslí, že se pohybuje v čase. Přesně tohle není konec všeho, co víme. Američané se připravují expediční skupiny, která vstoupí tento přístroj, protože s malou skupinou lidí, kteří chtějí proniknout do své řady, a požádal mě, abych o pomoc, protože ví, že mi může věřit.
Bylo to těžké rozhodnutí pro mě, ale řekl jsem ano ...

13.září 1996 byl můj poslední položka v časové ose Spolu s Alexs a další čtyři osoby, tj Amanda šourku, Demi Koch, Max a Karen Abdul půjdeme na tajné americké základně. Alex mi řekl, že v případě vystavení nás je zničit toto zařízení, doufám, že se tak nestane ...
Q & A.
Spoiler:
Pokud je přední módní?
- Premiér tento měsíc nebo příští
Je mod vůle za všech okolností je nápomocen?
- Ano
Co tito dva DLC pro módu, zda dostanete zaplaceno?
- DLC bude zdarma. Každý DLC bude po 5 misích.
Když se premiér DLC1 a DLC2?
- DLC1 v několika místech. DLC2 několik míst po DLC1.
Mod bude zdarma nebo placené?
- Zdarma.
Je tohle je vaše poslední mod?
- Ještě ne .... Ale možná poslední.
Proč móda?
- To je důvod, proč chce dělat něco dobrého by to pak budou moci hrát, a příležitost sdílet pódium OW.net
Jaké jsou jazyky v módě?
- Polská pro jistotu. Navíc mohou být angličtina a čeština.
, bude nazván?
- Tak jsem se snažit nahrát něco.
Stránka móda?
- Nedělej to. Jediným bodem je to na fóru :)
ještě něco říct o módě?
- Mod bude mít 10 misí + další 10 (dlc1 + DLC2)
Co DLC 1 polovice?
-. Pouze mise
Videa:
Spoiler:
[youtube] AfDD-ujCmg4 [/youtube]

Hratelnost by Szymiew:
[youtube] w_u82q478rk [/youtube]

[youtube] STiBATSnhAw [/youtube]
Image
Post Reply