OW na mobilu, OW on mobile phone

Videa, screenshoty, obrázky a další média.
Post Reply
User avatar
Enguzrad
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 108
Joined: Sun Jan 02, 2011 2:07 pm

OW na mobilu, OW on mobile phone

Post by Enguzrad »

Tak jsem se rozhodl globálně podělit i s další svojí prací, konkrétně s OW motivem do mobilu. Zatím jsem ho vytvořil jen pro některé verze Sony Ericsson, ale mohu jej upravit i pro libovolný jiný Sony Ericsson. Bohužel nevím jestli budou tato schémata pracovat správně i na ostatních značkách, pokud ovšem někdo zná nějaký dobrý program pro tvorbu schémat i pro ostatní značky, tak mohu upravit svůj motiv i pro další mobily. Pokud tu pro váš SE mobil není odpovídající motiv, napište vaši značku do komentáře a vytvořím i pro ten váš.

So, I have decided to share my another work with other people, specificly I mean OW theme for mobile phone. Meanwhile I created theme just for some versions of Sony Ericsson, but I can easily modify it for any other SE mobile phone. Unfortunately I can not say if these themes will work for other mobile phones like Nokia and so on. But if anybody know about some good program for creating themes to other phones, I modify my theme for them aswell.
If there is not theme to your mobile for download, simply post comment with your version of SE mobile phone and i create it.
:arremote:

Sony Ericsson
C902 - Uloz.to, edisk, 2shared
K300 - Uloz.to, edisk, 2shared
K790 - Uloz.to, edisk, 2shared
W705 - Uloz.to, edisk, 2shared


:arcamera:
Screenshoty z editoru (model W705, kvalita u starších mobilů bude ovšem nižší):
Some screenshots of theme from editor (version W705, older models will have worse graphic quality):

Image
Image
User avatar
Bulisek
Site Moderator
Posts: 32
Joined: Wed Nov 10, 2010 7:30 pm
Location: Czech Republic
Contact:

Re: OW na mobilu, OW on mobile phone

Post by Bulisek »

Vypadá to opravdu pěkně, ale já zatím zůstanu u mého prozatimního OW schématu, sice nevypadá tak úžasně, ale už ho tam mám tak dlouho, že se mi nechce ho měnit.
User avatar
Enguzrad
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 108
Joined: Sun Jan 02, 2011 2:07 pm

Re: OW na mobilu, OW on mobile phone

Post by Enguzrad »

To je skvělý buldo, nejpodstatnější je, aby se to člověku líbilo :amwink:. Klidně bych i doporučil si to upravit podle svých představ. Pro Sony Ericsson existuje program Themes Creator a práce s ním je opravdu velmi jednoduchá, takže to sem dávám spíše pro ty co nemají čas se s tou grafikou drbat.
Kdyžtak jestli by se ti povedlo to své schéma nějak nacucat do počítače, rád bych viděl co sis vytvořil :amsmile:.
Image
User avatar
Bulisek
Site Moderator
Posts: 32
Joined: Wed Nov 10, 2010 7:30 pm
Location: Czech Republic
Contact:

Re: OW na mobilu, OW on mobile phone

Post by Bulisek »

Já jsem si nic nevytvářel, kdysi to někdo dal k dispozici na OWC, určitě to tam ještě někde je.
Post Reply