Nové pravidla pro ranking-ladder?

Všetko o hraní hry Original War po sieti
Gauny
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 27
Joined: Mon May 02, 2011 10:05 pm
Location: Brno, Morava/Morawy/Moravia
Contact:

Re: Nové pravidla pro ranking-ladder?

Post by Gauny »

Nj ja se taky rozhodoval mezi malo a not skilled, nakonec sem se priklonil k malo, protoze uz sou tu HC pravidla a trosku by to protahlo hru, coz mi nevadi, ale myslel sem na to, ze kazde zbytecne protazeni vede casem k synchro lost, takze kazda minuta dobra. Opice taky stredne nebo hodne, nakonec sem dal stredne, protoze myslim ze je vic map kde stredne je cca akorat.
bumi
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 5
Joined: Fri Apr 22, 2011 2:09 pm

Re: Nové pravidla pro ranking-ladder?

Post by bumi »

ja navrhujem dohodu že max 4ľudia môžu mať povolanie vojak do prvých 5 minút ak sa nachádzajú mimo zbrojnice :) kombinácia 6 ludi v zbrojnicni/kasarni + 4 von by bola mozna a pod :)

// opiciaci ani specialni vojaci sa nerataju do limitu
// ide o to aby niekto nezobral vsetkych vojakov hned na zaciatku a nesiel rush rush rush:)
Gauny
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 27
Joined: Mon May 02, 2011 10:05 pm
Location: Brno, Morava/Morawy/Moravia
Contact:

Re: Nové pravidla pro ranking-ladder?

Post by Gauny »

Je to taky taktika, ikdyz necestna, snad kazdy umi postavit kasarnu ne? Myslim ze byt v risku od zacatku dela z hracu lepsi hrace, protoze se musi soustredit i na obranu.

To uz muzes rovnou zavest no-rush time nebo build-up time, dyt prave tyhle pravidla vzesly hlavne z myslenky "bez casu na rozestaveni", hraj stylem jak umis a jak ti moznosti dovoluji.

Ja stavim kasarnu dycky a zatim se to utocnikovi nikdy nevyplatilo, rushnout se vsim od zacatku, vsichni se pak valeli na zemi.

A jak rikal Bulisek, nejlepsi pravidla sou ty, ktere maji co mozna nejmin omezeni, neco pravdy na to bude.
Post Reply