Dávná minulost, demo 2

Vše o hraní kampaní v OW
Post Reply
jirsrt
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Wed Aug 07, 2013 11:42 am

Dávná minulost, demo 2

Post by jirsrt »

Dobrý den, i když vím, že Dávná minulost, je, i když jen v demu, zapomenutý mód, chtěl bych se zeptat, jak mám v 2. misi dostat třetí medaili... mám jednu za malé ztráty a taky za důstojníka (prostě amíka s tou hodností), ale nemůžu dostat tu tu třetí medaili. Pořád mi to píše: Ničil si Američany moc pomalu. Zkoušel jsem to i tak, že jsem si ani nestavil základnu a rovnou na ně, ale bezvýsledně. Mohl by mi někdo prosím poradit? Vím, že se ptám na velmi starý mód, ale Owaru jsem se začal více věnovat teprve nedávno, i když ho znám deset let.

Děkuji za jakoukoliv pomoc.
User avatar
Gravitr
Throwback Developer
Czech Republic
Posts: 238
Joined: Fri Jul 27, 2012 12:00 pm
Location: CZ Prague
Contact:

Re: Dávná minulost, demo 2

Post by Gravitr »

Tu medaili jsem tam taky nikdy nedostal, pravděpodobně je tam chyba (teď jsem to navíc taky zkoušel, nic z toho).
Každopádně ten mod chráněný heslem, takže nikdo (kromě autora Morphida) nezjistí, v čem je problém.
[MOD] Arabian History - 9 missions
Show post with download

[MOD] Vsevolod Mission - 4 pro missions
Show post with download

[MP-MOD] Throwback - over 35 new missions
Official site (+download)
jirsrt
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Wed Aug 07, 2013 11:42 am

Re: Dávná minulost, demo 2

Post by jirsrt »

Díky, aspoň vím, že nejsem taková lama :D tak Morphidovi psát nebudu, mód zapomenut.

Děkuju za pokus.

Gravitre, ještě jsem ti chtěl poblahopřát k vynikajícímu módu za Araby :) jen jestli bys mohl tu kampaň ukončit ve výběru misí. Jen aby to bylo komplet. Nerýpu, mód se mi líbil, jen detail ;).
User avatar
Gravitr
Throwback Developer
Czech Republic
Posts: 238
Joined: Fri Jul 27, 2012 12:00 pm
Location: CZ Prague
Contact:

Re: Dávná minulost, demo 2

Post by Gravitr »

Ten příběh je tam trošku slabší (moc jsem to nepromýšlel - prostě jsem udělal misi a v další jsem se na to nějak pokusil navázat), plus jsem se moc nedělal s obtížnostmi. Každopádně ale díky za chválu.

S tím ukončením nevim jak, v tom texťáku kde se tohle řeší je u 9. mise jasně zapsaný "konec". Možná to ve hře v menu navazuje nějak z originálky, ale když klikneš na tu poslední misi, další už se neukáže (neměla by).
[MOD] Arabian History - 9 missions
Show post with download

[MOD] Vsevolod Mission - 4 pro missions
Show post with download

[MP-MOD] Throwback - over 35 new missions
Official site (+download)
jirsrt
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Wed Aug 07, 2013 11:42 am

Re: Dávná minulost, demo 2

Post by jirsrt »

Příběh nevadí, je tam vidět kus práce. S timhle jsem měl problém u oficiální arabské kampaně, kdy mi po 4té misi ukazovalo konec kampaně, řekli mi, jak to má být:

Locate this file: [%Moddirectory%]/Campaigns/Ar/#CZE/missions.dat . Just open it with a plain text editor like notepad. It should contain these lines:

Kód:
MISSION 4
MAP 04
NAME "Jazýček na Miskách Vah"
SUBCAMP 1
PREV 3
NEXT 5


to byla zpráva od McBenna, já tam místo next měl finish, proto mi to tak ukazovalo. Jestli to pomůže.

Ještě se zeptám pro zajímavost, jak dlouho jste dělal ten mód? A programujete jen v Sailu nebo i v jinym programovacím jazyku? Přemýšlím, že s tím začnu, ale nevím, jestli se předtím nemám naučit například Pascal.
User avatar
Gravitr
Throwback Developer
Czech Republic
Posts: 238
Joined: Fri Jul 27, 2012 12:00 pm
Location: CZ Prague
Contact:

Re: Dávná minulost, demo 2

Post by Gravitr »

Já tam ten "Finish" mám, ale stejně to ukazuje konec kampaně jen z části (jak jsem popisoval výše).

Jinak, ten mod jsem dělal zhruba rok a nějakej ten měsíc, a ohledně programování - trochu zvládám ten pascal, ale píšu ho převážně jen pro OW (do Sailu). Pomalu začínám s C#, ale moc se mi to nezamlouvá.

A pokud bys chtěl začít (s tvořením do OW, jestli jsem to správně pochopil), tak tady je menší povídání ( https://skydrive.live.com/view.aspx?cid ... 86EF04!162 ). To co tam chybí nalezneš v tutoriálech na OWS, nebo třeba z kodu z jiných OW map.

Popř. si mě přidej na Skype, a já poradím (jestli bude v mých silách). Českých OW hráčů je málo a moderů je ještě méně :wink:
[MOD] Arabian History - 9 missions
Show post with download

[MOD] Vsevolod Mission - 4 pro missions
Show post with download

[MP-MOD] Throwback - over 35 new missions
Official site (+download)
jirsrt
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Wed Aug 07, 2013 11:42 am

Re: Dávná minulost, demo 2

Post by jirsrt »

Díky :) tak popravdě nehraju multiplayer, ale jen tak něco pro zábavu si naprogramovat ;)
Post Reply