Realizm

Wszystko o modach, patchach i błędach w OW oraz ogólnym programowaniu.

Czy chciałbyś aby OW było realistyczne?

Tak
6
43%
Nie
8
57%
 
Total votes: 14

User avatar
Folkner
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 118
Joined: Fri Nov 17, 2006 1:48 pm

Realizm

Post by Folkner »

Wczoraj zmieniając parametry jednostek, wpadłem na pomysł aby "urealnić" OW. Mam na myśli to, że czołgi zostaną rozwalone z każdej większej broni jednym strzałem, karabiny maszynowe nic nie zrobią budynkom, żołnierze już nie będą tak wymiatali na czołgi...No a jak wiadomo żołnierz zginie po jednej serii z gatlinga ;) Nie wiem jak to by wyszło w praktyce, ale wtedy walka już bardziej zależała by od skilla i ilości pojazdów, ale dobry gracz nie miałby problemów z większą armią od swojej. Wszystkich którzy się tu wypowiadają proszę o zagłosowanie w ankiecie i wypowiedzenie się na ten temat...
Last edited by Folkner on Wed Jan 30, 2008 2:25 pm, edited 1 time in total.
.
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Post by Lesio »

Proba stworzenia czegos na wzor balance moda co i okazalo sie jedna wielka porazka jestem za nie ingerowaniem w kodzie gry....
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
Folkner
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 118
Joined: Fri Nov 17, 2006 1:48 pm

Post by Folkner »

Balance mod nie miał na celu zrobienia z OW gry realistycznej, ale grywalnej każdą nacją...
.
Michaeilo
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 343
Joined: Tue Aug 14, 2007 10:44 am
Location: Poland
Contact:

Post by Michaeilo »

No mozna by spróbować ale czy to wyjdzie to nie wiem... Ewentualnie spróbuj jakoś ''urealnić'' egsa zobaczymy czy to będzie si podobać. :P
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

Taki jest plan geniuszu:P Jeśli się spodoba, to będzie wprowadzony do EGSa, a potem do oddzielnego moda. I nie wiem czemu dałeś w ankiecie NIE, skoro powiedziałeś co innego...
User avatar
Sisqo
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 37
Joined: Mon Jan 21, 2008 1:48 pm
Location: Puszyna

Post by Sisqo »

Jakby OW było realistyczne to nie byłoby prawie żadnej korzyści z gry- po co byłoby doświadczenie postaci jeśli każda zginełaby po jednym ciosie. Głosuje na NIE. lol
Michaeilo
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 343
Joined: Tue Aug 14, 2007 10:44 am
Location: Poland
Contact:

Post by Michaeilo »

Sisqo wrote:Jakby OW było realistyczne to nie byłoby prawie żadnej korzyści z gry- po co byłoby doświadczenie postaci jeśli każda zginełaby po jednym ciosie. Głosuje na NIE. lol
To właśnie byłoby trzeba mieć umiejętności...
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Chyba szybki refleks :P Ja nie zagłosuję dopóki nie zobaczę efektów...
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

Pomysł sam w sobie jest dobry, ale nikt by nie potrzebował ludzi, bo byli by mało opłacalni. Dodatkowo stracili by dużo amerykanie, bo ich snajper na nic się już nie przyda skoro gatlingi działają lepiej. Ale po za tym, jest dobrze:)
User avatar
Folkner
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 118
Joined: Fri Nov 17, 2006 1:48 pm

Post by Folkner »

do niszczenia z dalekiej odległości przeciwnika, jako dobry zwiadowca, snajper nie tylko zabija żołnierzy :)
.
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Gatlingi jednym strzalem zabijajac ludzi to porazka bedzie. Wjezdzasz tym do bazy i wygrywasz chyba ze ten drugi caly czas kampi ludzmi w budynkach co jest troche nierealne.
Jak musisz wytlumaczyc jakos gatlingi to wez pomysl ze one maja rozrzut jak jasna cho**ra przeciez wiec moga nie trafiac i dawac mniejsze obrazenia :P

Tak btw ja nie widze Balance Moda jako porazke tylko poprostu wstrzymane prace z powodu zadnej kooperacji od reszty, jak zreszta z wiekszoscia rzeczy ktore sie robi.
Image
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

Może i gatlina wpadnie, ale najpierw musi wpaść:) Skoro bazookim, HG itd. będą go mieć na 2 strzały, to chyba jasne, że nikt tymi gatlingami nie wpadnie:P
User avatar
Dropsik
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 86
Joined: Mon Oct 15, 2007 4:43 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Dropsik »

Jak dla mnie badziewna sprawa. Bronie i te sprawy zostawcie a zajmijcie sie animacja gry jak juz np pełny obrót żołnierza a nie tylko w 6 stron.
Le fu.
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

A na co to komu 0_o

Ze juz nie wspominam ze w OW moze byc tylko 6 stron, kazde pole to heksagony. Zeby to zmienic trzeba by bylo OW od nowa napisac.
Image
User avatar
Jeronimo
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 34
Joined: Sun Apr 22, 2007 8:53 am
Location: Z obozu na Syberii

Post by Jeronimo »

Dalem na nie poniewaz zgadzam sie z innymi ze ludzie wtedy byli by bezuzyteczni.
Post Reply