Realizm

Wszystko o modach, patchach i błędach w OW oraz ogólnym programowaniu.

Czy chciałbyś aby OW było realistyczne?

Tak
6
43%
Nie
8
57%
 
Total votes: 14

Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

bazooka i moździerz były by przydatniejsze. Snajperzy, fakt utracili by 'to coś':) Ale pomysł fajny:P
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

pier**lenie.
Co by bylo gdyby to ja moge pisac wam caly dzien na forum.
Lepiej pomyślcie nad pomoca.
Yuri mowisz ze 0 odzew jest, ale nie dziw sie jak ci sie niechce nawet newsa napisac, czy forum ogarnac...
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

omg a mam o czym newsy pisac? No wez sie stuknij w leb, po pierwsze scena siedzi w zastoju a po drugie jak bylo dodane cos na strone i byl news o tym to w komentarzach byly bluzgi ze ku**a po co to i ze wogole jest do dupy. Teraz z kolei narzekanie w druga strone? Tobie zawsze ku**a cos nie pasuje ale sam dupy nie ruszysz wiec nie denerwuj mnie nawet.

A co do ogarniania forum to tu teraz bedzie ogarniete tylko zebysta sie nie zdziwili. Juz dzisiaj Radziowi mowilem jak bedzie.
Image
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Daj mi zadania ja moge sie ruszyc, serio
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
Ivered
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 5
Joined: Fri Feb 01, 2008 1:10 pm
Location: Skierniewice

Post by Ivered »

OW nie byloby OW gdyby bylo realistyczne w takich zalozeniach jak tutaj... ale z modami co juz inna sprawa :) mysle ze pomysl jest ciekawy i z biegiem czasu po godzinach beta-testow daloby sie wypracowac jakies rozsadne kompromisy, nie od razu Rzym zbudowano :) .
...Jeżeli chcesz żeby coś było zrobione dobrze - zrób to sam...
Jakskomiksu
Soldier level 2
Soldier level 2
Poland
Posts: 31
Joined: Sat Nov 26, 2022 4:44 pm

Re: Realizm

Post by Jakskomiksu »

Jestem na "Tak" więc zainteresowani niech sobie doliczą 1 głos pozytywny więcej.
Proponowałbym zmiany zacząć testować na podłożu kampanii/ ewentualnie jeśli projekt powstaje i zostanie kiedyś ukończony jako kolejny poziom trudności.
Najprostsza rzecz od której bym zaczął to obniżenie pancerza na piechocie i 'cywilach' i zgranie/zbalansowanie tego przeciw odpowiednio kontrującym ich uzbrojeniu.
Post Reply