Problem i kryzys serwerów

Wszystko o modach, patchach i błędach w OW oraz ogólnym programowaniu.
Post Reply
Castpol
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 3
Joined: Fri Mar 13, 2009 7:42 pm

Problem i kryzys serwerów

Post by Castpol »

Mam takie pytanko...ponieważ jest poważny kryzys zdaje się...

Z tego co widzę bardzo duże grono ludzi czeka za serwerami...nie zawsze one są...a jak są to zapełnione...

Coś w ogóle w tej kwestii będzie robione? Typu jakiś poradnik...czy może da się jakoś zrobić serwer nie mając stałego IP ? Może serwer na linuxie? Mi np ułatwiłby sprawę
www.castpol.pl
www.cybercast.pl
Najlepsze najtańsze serwery w Sieci !
Konta www radia internetowe zapraszamy
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

HAMACHI!

a poza tym już pisałem i to bardzo niedawno że rozwiązaniem będą servery dedykowane. Problem tylko z ich stabilnością. Pretensje miej do usługodawców, którzy nie przyznają publicznych adresów ip. Dzwońcie do nich, odwiedzajcie biura obsługi klienta i zamawiajcie publiczny adres. Tyle.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

A ja co mam powiedzieć? Na niektórych grach mogę hostować, na innych nie..
Btw. Chwilowo mogę wszędzie, o modem podłączony...
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Post by Blashix »

Ja nie mam stałego IP i jakoś mogę "wszystko i wszędzie" nie rozumiem tego jak ktoś może mieć takiego ch**** neta... no prawdę mówiąc w Polsce jest sam ch*** net no ale bez przesady...
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
Post Reply