prblem z przejściem ostatniej misji(amerykanie)

Wszystko o modach, patchach i błędach w OW oraz ogólnym programowaniu.
Kowass
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 22
Joined: Tue Jun 24, 2014 8:21 pm

Re: prblem z przejściem ostatniej misji(amerykanie)

Post by Kowass »

1h 25min? ja cię kręcę toż to chyba zabawa :D

Zaciekawił mnie skoordynowany atak ruskich dwoma bombami, tego jeszcze nie przerabiałem :D z reguły u mnie kończy się na tym że płatonow gada mi o tym jaki to przebiegły jest macmillan, na dodatek sukisyn co ma bombę i w sumie chwilę później już nie ma ruskich, przymierza, behemotów...

A propos nie wiem dlaczego ale w tej misji najbardziej boję się przymierza i tego ich porywania ludzi - za to w składzie mają sporo towaru ^^


A orientuje się ktoś jak to jest z pojazdem z poprzedniej misji? Bo pare razy zdarzyło mi się, że Macmillan przyjechał pojazdem którym kończył poprzednią misję, innym razem jakimś badziewiem - wie ktoś od czego jest to uzależnione?
User avatar
Nicollo
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 37
Joined: Fri Jan 03, 2014 10:36 pm

Re: prblem z przejściem ostatniej misji(amerykanie)

Post by Nicollo »

Kowass wrote: A orientuje się ktoś jak to jest z pojazdem z poprzedniej misji? Bo pare razy zdarzyło mi się, że Macmillan przyjechał pojazdem którym kończył poprzednią misję, innym razem jakimś badziewiem - wie ktoś od czego jest to uzależnione?
Jeśli nie pokonałeś Rosjan w misji 14., Macmillan przyjedzie w wozie, którym dojechał w tejże misji do prawego górnego rogu (może też pojawić wóz po "uratowanej" Joan, ona jednak będzie nieobecna), natomiast jeśli czerwoni zostali wyeliminowani John dotrze średnim pojazdem gąsienicowym z lekkim działem i silnikiem syberytowym.

BTW Kiedyś myślałem, że jak dam Powell'owi wypasione pojazdy to pokona on Legion, ale te ofermy zawsze ginęły :D
Zidek
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 112
Joined: Wed Aug 04, 2010 9:25 pm

Re: prblem z przejściem ostatniej misji(amerykanie)

Post by Zidek »

Co Ty gadasz... oni sobie poradzą z legionem :D
Spoiler:
Image
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: prblem z przejściem ostatniej misji(amerykanie)

Post by Nefarem »

No ta, ale wtedy misja ci się zbuguje i ciągle będzie ten efekt "videło".
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Kowass
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 22
Joined: Tue Jun 24, 2014 8:21 pm

Re: prblem z przejściem ostatniej misji(amerykanie)

Post by Kowass »

Jeśli nie pokonałeś Rosjan w misji 14., Macmillan przyjedzie w wozie, którym dojechał w tejże misji do prawego górnego rogu (może też pojawić wóz po "uratowanej" Joan, ona jednak będzie nieobecna), natomiast jeśli czerwoni zostali wyeliminowani John dotrze średnim pojazdem gąsienicowym z lekkim działem i silnikiem syberytowym.

BTW Kiedyś myślałem, że jak dam Powell'owi wypasione pojazdy to pokona on Legion, ale te ofermy zawsze ginęły :D[/quote]


No właśnie chodzi o to że pare razy przyjechał pojazdem którym kończył misję po rozwaleniu czerwonych ;p zastanawiałem się czy to może zależność jest/nie jest w pojeździe ale nie. Aha i wersji steamowej już tak nie robi, może bug wcześniejszych wersji, nie wiem...

Co do powell'a i fajnego pojazdu - jak da mu się wyrzutnię rakiet to i tak potrafi zwalić akcję ;p
owman
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 25
Joined: Wed Nov 12, 2014 1:30 pm

Re: prblem z przejściem ostatniej misji(amerykanie)

Post by owman »

Ja zawsze przyjmuje pomoc przyjaciele z bazy Legionu i tak mam sytuacje patową z Płatnowem
Post Reply