Rozdzielczość - wersja steam (customres nie działa)

Wszystko o modach, patchach i błędach w OW oraz ogólnym programowaniu.
Post Reply
GabrysCichy
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Thu Jun 26, 2014 4:25 pm

Rozdzielczość - wersja steam (customres nie działa)

Post by GabrysCichy »

Tak jak w krótkim opisie tematu widać, nie mogę zmienić rozdzielczości w grze.
Zakupiłem OW z sentymentu ale również dla multiplayera przez steam gdyż zobaczyłem go za 0,89 euro. Niestety, gdy odpalam grę, pojawia się małe menu w którym jest opcja do konfigurowania, a tam dwie rozdzielczości, 800x600 oraz 1024x768. Którąkolwiek bym nie włączył, nic się nie zmienia i posiadam dwa duże pasy po bokach, w sensie, włączenie tej drugiej nic nie zmienia, nawet o milimetr. Moją rodzielczością którą mam ustawione na komputerze jest 1366x768.
Uprzedzając wszelkie pytania, to tak, mam najnowszy patch 1.12.10 o ile dobrze pamiętam, wgrałem również parę modów na których również rozdzielczość nie działa.
Próbowałem też z komendą customres, lecz niestety, jak biorę OwarFull to odpala się gra ale z paskami po bokach a jak samo owar to pokazuje się to małe menu w którym włączając grę dalej mam ten sam problem. Przykładowa linijka którą wklepuję do uruchom to: "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Original War\owar.exe" customres 1024 768
Próbowałem różne rozdzielczości i nic nie działa... macie jakąś radę?



EDIT:Problem rozwiązany dzięki Antitheus'owi, o dziwo wystarczyło na końcu komendy dodać skip, dzięki któremu rozdzielczość w grze zaczęła normalnie chodzić :D
Post Reply