RU12a Problem z ukończeniem

Wszystko o modach, patchach i błędach w OW oraz ogólnym programowaniu.
Post Reply
kontoslup
Soldier level 0
Soldier level 0
Poland
Posts: 4
Joined: Sat Mar 21, 2020 7:08 pm

RU12a Problem z ukończeniem

Post by kontoslup »

Hej, nie mogę ukończyć pierwszej misji przymierza w kampanii rosyjskiej, czyli 12a jak rozumiem. Wydaje mi się, że robię wszystko jak trzeba, professor G. stoi sobie w czerwonej obwódce, obok niego wszyscy moi ludzie, naukowcy do eskorty już dawno poznikali, ale nic więcej się nie dzieje. Bronię tego psorka w nieskończoność i nic. Na gameplayach widzę, że powinien się uaktywnić jego dialog w którym dziękuje mi za pomoc, ale nic takiego nie ma miejsca.

Miałem ten problem na patchu 3.0.7.217, mam tak samo w 3.0.7.219 (choć podchodziłem z nadzieją, bo pisało, że zaszły jakieś poprawki w tej misji).

Czy może jestem już tak stary i durny, że przegapiam jakiś oczywisty cel tej misji, którego nie spełniam?

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
User avatar
0dd1
ArCamp Developer
Posts: 334
Joined: Tue Jul 01, 2014 3:01 pm

Re: RU12a Problem z ukończeniem

Post by 0dd1 »

Przyprowadziłeś do tego obszaru również komorę z artefaktem?
Do it!
kontoslup
Soldier level 0
Soldier level 0
Poland
Posts: 4
Joined: Sat Mar 21, 2020 7:08 pm

Re: RU12a Problem z ukończeniem

Post by kontoslup »

Tak. Siedzi w niej Gossudarow. Zmieniam kierowców, wyjmuje - podbieram artefakt, wjeżdżam - wyjeżdżam... Nic się nie dzieje (:
User avatar
0dd1
ArCamp Developer
Posts: 334
Joined: Tue Jul 01, 2014 3:01 pm

Re: RU12a Problem z ukończeniem

Post by 0dd1 »

Mogę sprawdzić twój save kampanii jeśli chcesz. Potrzebowałbym wszystkiego co masz w folderze Original War/UserProfiles/normal/user/CampaignSaves
Do it!
kontoslup
Soldier level 0
Soldier level 0
Poland
Posts: 4
Joined: Sat Mar 21, 2020 7:08 pm

Re: RU12a Problem z ukończeniem

Post by kontoslup »

Kurcze, gdybyś znalazł czas to byłbym uber wdzięczny, przynajmniej wiedziałbym, czy to coś u mnie czy nie. Ta niedokończona ścieżka trochę nie daje mi spokoju :d

Tu link:
https://we.tl/t-YlAynWG420

Mam tam też bezpośredniego save'a z tej misji, w momencie, w którym powinna być (chyba) wykonana.
User avatar
0dd1
ArCamp Developer
Posts: 334
Joined: Tue Jul 01, 2014 3:01 pm

Re: RU12a Problem z ukończeniem

Post by 0dd1 »

Dobra, znalazłem ten bug. Za dużo naukowców przypisało się do grupy Gossudarowa i misja czekała na ostatniego który się nie pojawił na mapie. Fix wrzucony gdzie trzeba. Jeśli nie chcesz czekać na następny update gry możesz wrzucić ten save do reszty z CampaignSaves.
Ru12a-0$0$0$0$0$0$0$0$0$0$0$1$W.7z
(6.06 KiB) Downloaded 138 times
Do it!
kontoslup
Soldier level 0
Soldier level 0
Poland
Posts: 4
Joined: Sat Mar 21, 2020 7:08 pm

Re: RU12a Problem z ukończeniem

Post by kontoslup »

Serdecznie dzięki! Przynajmniej teraz mogę przestać odpierniczać jakiś rzeczy typu: wchodzenie do strefy naukowcami w różnej kolejności, że może to coś da :D
Post Reply