Liga modów

Wszystko o modach, patchach i błędach w OW oraz ogólnym programowaniu.
Locked

Co myślisz o poniższym pomyśle?

Popieram
2
12%
Średni
3
18%
Jak lokata
4
24%
A idź mi z tym...
1
6%
A bana byś nie chciał?
7
41%
 
Total votes: 17

User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Liga modów

Post by Backero »

:idea: Może utworzylibyśmy cos takiego (Liga Modów). Należałyby do niej najlepsze mody stworzone przez fanów OW, ich autorzy udzielaliby porad początkującym moderom (w sumie są już tutki i fora do tego). Ja natomiast wpadłem na ten pomysł głównie z myślą o takim jednym innym szczególe. Większość modów (jeżeli nie wszystkie) są opracowywane fabularnie podobne do oryginalnej kampani (są postacie takie jak Heike Stayer, Hurt Schmit, John Macmillan, Burłak, Omar, Abdul itd) dorzudając kilka swoich postaci (Hans Schmit, Heike Steiner, ten szejk z Anarchy Mod i klanowicze z VIPu). Sytuacja mogłaby wyglądac także tak, że np w jakimś modzie należącym do Ligi pojawia się wzmianka o postaci z innego moda np. Hans Schmit albo ta sama misja (lub podobna) w obu modach, gdzie są dwie strony konfliktu, w jednym modzie stoi się na czele pierwszej strony, a w drugim modzie na czele drugiej strony (tak jest porównując niektóre misje z oryginalnych kampani z bazą im. Owsjenki, Epsilon, czy Głównym Złożem Syberytu). Trochę tu namieszałem, ale mam nadzieję, że wszyscy rozumieją...
To jak? Przejdzie to? :?:
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Co do tego to przedewszystkim trzeba zeby sie ekipy modow pozgadzaly. Choc ja nadal mam opinie ze zanim sie zabierzecie za nowe kampanie to pokonczcie te co juz zaczete.
Image
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Post by Backero »

nie mam zamiaru tworzyc jakiś nowych, mogą być te, tylko żeby fabularnie się mody te co są zgadzały i w następnych misjach tych modów były jakieś wzmianki o tym co sie dzieje w innym jakimś modzie

a po za tym liga miałaby ich właśnie tak pogodzić :D
Michaeilo
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 343
Joined: Tue Aug 14, 2007 10:44 am
Location: Poland
Contact:

Post by Michaeilo »

Hmm pomysł sam w sobie nie jest zły, ale realizacja tego to już będzie problem. Jeżeli masz już wymyśloną fabułę do moda to potem się ją trudniej zmienia żeby wstawić kogoś z innego moda. Więc jednak według mnie ten pomysł się nie sprawdzi :wink:
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

:P

Post by Blashix »

Spodobały mi się odpowiedzi do ankiety xD a szczególnie "Jak lokata" i "A bana byś nie chciał?" :P Według mnie lipa, już lepiej nawiązywać tylko do oryginalnej kampanii niż do innych modów poza tym prawie nic ciekawego nie ma ^^ 3-4 mody się nadają a reszta do bani.
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Post by Backero »

to ostatnie to w sensie negatywnym :D
pożyjemy zobaczymy, co inni myślą, ale takim sposobem społeczeństwo OW mogłoby stworzyć własną fabułę, bieg wydarzeń lub p prostu wątki do gry 8)
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

Uważam że przydały by się takie... Zespoły modderów. Coś takiego jak PMT. Np. Ja i.... ktokolwiek.... tworzymy team i tak jak PMT robimy wspólny mod. Tylko że nie jakieś ligi, bo od tego są sporty:P
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Post by Backero »

nazwa ładna
a OW to tez cybersport :D
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

no taka ekipa by powstała jeżeli zebrałoby sie z 10 osób mających po 12 lat, którzy mają pełno wolnego czasu.

Nie oszukujmy się. Pomysł jest ok ale realizacja jest niemożliwa. Ja już pare miesięcy czekam na pewne mody a o nich ani widu ani słychu. Oczywiście co dopiero jeżeli mało by je robić parę osób gdzie każdy jest za coś odpowiedzialny. Wystarczy ze jeden zawali i praca staje na kolejnych parę tygodni.
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Post by Backero »

chyba sie nie zrozumieliśmy :? zrobię jakiś przykład iw am pokaże, ale to ttoche czasu minie :D
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Post by Gothuk »

No pomysł dobry, ale w zrealizowani nie realny. Każdy musiał by zmieniać fabułe już zrobionego moda, aby był podobny wątek z innego moda. Trudno czasami jest napisać jedną fabułę, a tu poprawiaj fabułę w praktycznie wszystkich misjach.
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Post by Backero »

ehm.... nie mam na myśli wszystkich misji
jak juz mówiłem mogłaby być tylko wzmianka lub obecność w nowych misjach....
nie prubuję tego wprowadzić na siłe, ale podrzuciłęm propozycje, która najwidoczniej sie nie sprawdziła :cry:
Locked