Aktualna sytuacja

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Post Reply
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Aktualna sytuacja

Post by DrShadowrun »

Dobra panowie. Jak tam wygląda obecna sytuacja na scenie owarowej? Jakieś gry są grane? Coś w weekendy ugrać można? Jakieś zasady? Orientacyjna liczba graczy?

I tak dalej, i tak dalej...

Wstęp może niezbyt grzeczny, ale witam wszystkich obecnych, naprawdę mega sprawa widzieć, że po tylu latach to forum, ta strona jeszcze jest, jakoś tam żyje swoim rytmem. Może kilka osób mnie kojarzy ze wcześniejszych lat, może nie - nie ważne. Aczkolwiek, powyższe pytania zadaje dość serio - jak obecna scena multi tej gierki wygląda? Jest w co pograć? Tak szczerze mówiąc, to się trochę z DrCzurakiem nudzimy (kto skojarzy, to skojarzy, kto nie... ;) ) i z chęcią spuścilibyśmy ostry wpierdol wszystkim obecnym prosom tej gierki ;) Tylko czy warto wracać? Chyba, że same szm********e lam*****y typu pomek dalej w to grają - wtedy gra nie warta świeczki :D

Pozdrawiam
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Aktualna sytuacja

Post by Serpent »

Gry są grane codziennie. W multi pojawiły się nowe mapy (AB raczej nie uświadczysz), balans się zmienia. Co tydzień jest przynajmniej jedna transmisja z rozgrywek.

Odnośnie pomka, to wrócił niedawno do gry :D
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Aktualna sytuacja

Post by Bren »

Tak jak zwykle - martwo
Kultura gry bardzo spadła, a jeśli chcesz znaleźć grę, to bardzo ciężko jest coś wystartować, jeśli wcześniej nie umówisz się z konkretnymi graczami na konkretny termin.
Co do mety, to robi się teraz laserki gokarty i HG na ciężkim gąsienicowym, bo akurat te rzeczy dostały buffy, a cała reszta generalnie nerfy.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Aktualna sytuacja

Post by pomek »

Nic się nie zmienił, wciąż tylko gada i gada… Wrócić do gry możesz, ale czy znajdziesz ludzi, z którymi pograsz… wątpie.
User avatar
Don Hard
Soldier level 5
Soldier level 5
Nepal
Posts: 242
Joined: Thu May 28, 2015 7:40 pm
Location: Lechia

Re: Aktualna sytuacja

Post by Don Hard »

DrShadowrun wrote: Sun Apr 25, 2021 2:15 am
Tak szczerze mówiąc, to się trochę z DrCzurakiem nudzimy (kto skojarzy, to skojarzy, kto nie... ;) ) i z chęcią spuścilibyśmy ostry wpierdol wszystkim obecnym prosom tej gierki ;)
Spoiler:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Aktualna sytuacja

Post by Marcinszabla »

Serpent wrote: Sun Apr 25, 2021 4:01 am Gry są grane codziennie. W multi pojawiły się nowe mapy (AB raczej nie uświadczysz), balans się zmienia. Co tydzień jest przynajmniej jedna transmisja z rozgrywek.
No właśnie oglądając filmy WalecznegoWojciecha na YT (Bren ?) trochę się zdziwiłem. Granie na różnych ustawieniach bez klasycznych zasad (kiedyś no rules było dla noobów). Taktyki inne. Ten inny balans zauważyłem, gdy zobaczyłem miotacze ognia w akcji - cieszy mnie to bardzo - brak balansu hamował kiedyś multi mocno. Niechęć do AB pojawiała się już, kiedy grałem ostatni raz może w 2017 czy 2018 roku.
Jak się teraz umawia na grę ? Wystarczy wejść na Discorda i się zgadać ?
Idę patchować moje GoGową wersję.
Edit: A nowy balans wpływa tylko na multi ?
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
BezNicku
Soldier level 2
Soldier level 2
Tokelau
Posts: 41
Joined: Wed Oct 01, 2014 4:56 pm

Re: Aktualna sytuacja

Post by BezNicku »

Edit: A nowy balans wpływa tylko na multi ?
Tak, wszystkie zmiany dotyczące multi, są na multi, singiel pozostał bez zmian.
Post Reply