Zasady wypowiadania wojen

Wszystko o graniu w OW w sieci.

Czy jesteś za wprowadzeniem?

Tak
14
88%
Nie
2
13%
 
Total votes: 16

User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Zasady wypowiadania wojen

Post by Lesio »

Po rozmowie z yurim stwierdziłem, że wypada spisać zasady wypowiadania wojen(duży wpływ na to ma też obecna sytuacja na ow lobby). Chodzi mi o coś na wymiar starych zasad cw które kiedyś pełniły tą role.

Jako, że oficjalnymi zasadami przyjętymi teraz są zasady CB proponuje zasady CB na główne zasady walk między klanowych. Ponieważ walczenie na zasadach NW, DSW czy też SW jest wg mnie bez sensu ponieważ ja sobie wymyśle zasady np LW(Lesiok war) i na nich wypowiem wojnę innemu klanowi. A zasady CB są zasadami które można powiedzieć, że już teraz są oficjalnymi zasadami lobby. Oczywiście jako, że żyjemy w demokratycznym kraju proponuje zrobić głosowanie na temat czy ktoś popiera te zasady oczywiście są one jeszcze do zmienienia oto one.

Code: Select all

    * Fortyfikacje
    * 15 ludzi
    * Mało doswiadczeni
    * Średnio początkowych surowców
    * Średnie dostawy
    * Normalna ilość złóż ropy
    * Normalna ilość syberytu
    * Flagi włączone, wolno się obniżają
    * Detekcja syberytu wynaleziona
    * Rzadki respawn ludzi
    * Bomba syberytowa wyłączona
    * Mała ilość małpoludów
    * Build up time 10 minut

Dodatkowo:

    * 2x behemoty max
    * 4 wieże max
    * 2 koszary max

Zabrania się:
   
   * Podawania za innego gracza. 
   * Jeżeli komuś gra się dosyć długo wczytuje nie wolno usuwać gracza.
   * Używania wszelkich programów do cheatowania np. artmoney jeżeli ktoś cheatuje i zostanie to udowodnione np. screenem z nienaturalnym przyrostem surowców. Klan automatycznie przegrywa wojnę.

Ponadto:

   * Ilość rozgrywek jest ustalana przez klan wypowiadający wojnę.
   * Klan złapany na szpiegowaniu automatycznie przegrywa.
   * Jeżeli u jakiegoś gracza wystąpił błąd udowodniony np. screenem należy powtórzyć walkę.
   * Nie można zakazywać innemu klanu korzystanie z pomocy sojuszniczej.(w każdej rozgrywce musi grać chociaż jedna osoba z klanu który toczy wojnę)
   *Przegrany klan nie ulega rozwiązaniu.
Ps. Liczą się głosy tylko potwierdzone postem. Oczywiście zasady są jeszcze do poprawienia więc osobą które są na nie proponuje się powstrzymać i to przedyskutować ja oczywiście jestem na tak ^^
Last edited by Lesio on Tue Jul 08, 2008 7:49 am, edited 3 times in total.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Post by Backero »

Zgadzam się z tobą Lesio, ale nie rozumiem trochę: "Jeżeli komuś gra się dosyć długo wczytuje nie wolno usuwać gracza." I jeszcze o o co chodzi z tym szpiegowaniem?

Po za tym wszystko mi pasuje, ale zasady SW też by mogły być :)

Tak więc generalnie jestem za TAK ;)
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Ja generalnie na tak jestem, tylko ze przydaloby sie poruszyc tez inna sprawe: mianowicie co sie dzieje z klanem przegranym?

Ja mysle ze nie powinno nic sie dziac oprocz zwyklej rozgrywki klanowej. Ew. zanim clanbase stanie na nogi, mozna rozpoczac temat na tym forum ktory ja przypne i gdzie mozna dodawac wyniki wojen klanowych potwierdzone screenami. W ten sposob bedzie mozna bez problemu sprawdzic ktory klan na scenie jest w tym momencie aktywny i wygrywa itd. Jezeli nadal te zasady beda polegac na tym ze klan przegrany nie ma prawa istnienia, to ja zmieniam swoj glos na "nie".
Image
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Post by Backero »

w sumie to jest to dobre wyjście, klany liczyłyby swoje zwycięstwa i klęski i z jakimi klanami były one rozgrywane, a rozwiązanie klanu zależałoby już od innych czynników
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Trzeba zmienić to odnośnie utraty synchry, bo nowe OW traci ją coraz częściej, mimo że nikt nie używa programów do cheatowania...
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Post by Lesio »

prosze bardzo radzio zmienione ^^
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Więc jestem za ;)
User avatar
Maniek
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 249
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:03 pm
Location: Koluszki, Poland
Contact:

Post by Maniek »

Ja jestem na tak. Ale jeszcze bym dodał to że w wojnie może uczestniczyć tylko jeden gracz ze sprzymierzonego klanu.
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Post by Lesio »

no i w taki oto sposób wspólnie ustalimy zasady ^^
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

A co z moim postem?
Image
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Post by Lesio »

ku**a sory jerzy zapomnialem dziury ;p
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

Post by NaDoL »

No i git, najlepszy jest punkt ostatni, poprostu to kwestia tego co jest na innych scena gier, jest Clan War, ale nie o istnienie klanu tylko o udowodnienie kto na dany moment jest lepszy, i tu też bym w ogóle wywalił pomoc sojuszniczą, bo przecież skoro nie walczy się o stawke istnienia, tylko o to który klan jest lepszy na dany moment (a nie ma lepsze sojusze), to takie coś jest nie potrzebne.
ja np na stronie VIP dalem taki panel jak na OWT z ostatnimi walkami, i tam już nawet jednego spara rozegrałem, więc możecie spojrzeć jak to wygląda.


PS: A no i możecie spiąć poślady bo mam nagrody na turniej o wartości ok 200zł, więc w sierpniu może zrobi się mistrzostwa Polski, a wcześniej jakiś War Weekend ^^ Szczegóły na stronie OWT ( www.turniej.original-war.net ).
Image
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

całkowicie popieram ten pomysl... mozna by jeszcze wrocic do pomyslu LIGI OW
<<QAZ>>
User avatar
pagi1
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Tue Jul 15, 2008 9:18 pm

Post by pagi1 »

jestem całkowicie za tymi zasadami wszystko mi pasuje
Tim Gladstone: Tam schroniły się tubylcze plemiona.
Frank Forsyth: I co, mamy zdjąć ciuchy i dołączyć do nich? Beze mnie.
Lisa Lawson: Jezu, sir. To jeszcze dzikusy, a Pan chce im dać broń do ręki?
Frank Forsyth: Tobie przecież dał.

Tim Gladstone: Są bardziej inteligentni niż wam się wydaje. Mają swój prymitywny język i używają prostych narzędzi.
Frank Forsyth: To coś jak nasi oficerowie!

Soldier: Towarzyszu Gorki, proszę z nami.
Burłak: Oczywiście, tylko muszę coś jeszcze wziąć.
Soldier: Czego tam szukacie towarzyszu?
Burłak: Spustu imbecylu!
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Post by Lesio »

odnosnie do tego innego tematu kazdy wie o co chodzi ;p wykluczenie klanu na 2-3 tygodnie jest bezsensowne a zasady CB i tak będą oficjalnymi jak wejdzie ranking, a wiec nie widze sensu aby powracac np do zasad cw
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
Post Reply