Turniej NW #2

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Post Reply
User avatar
Sebek
Veteran
Posts: 124
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:19 pm
Location: Szczecin
Contact:

Turniej NW #2

Post by Sebek »

Chciałem wszystkim zaprezentować drugą już odsłonę Turnieju NW! Oczekiwana liczba graczy to 32, co uważam, skompletujemy w niedługim czasie. Pojedynki będą rozgrywane 1vs1 + sędzia. Na początek faza grupowa (osiem grup), a następnie walki będą rozgrywane w trybie pucharowym. Po więcej informacji, a także na zapisy zapraszam na stronę internetową http://ligaow.yoyo.pl !
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

1v1 nw? Toż to totalna nuda. aby się dobrze bawić w nw potrzeba co najmniej 4 graczy.
User avatar
Pawelec^
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 70
Joined: Fri Sep 05, 2008 4:21 pm
Location: WWA
Contact:

Post by Pawelec^ »

Ty tak uważasz :P Po poprzednim turnieju NW utwierdziłem się w przekonaniu, iż jest to ciekawy styl rozgrywki nawet w przypadku 1v1 :)
Image
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

Baaardzo ciekawy.... Budujesz laba, robisz badania, robisz fabrykę, rozpoczynasz badania nad rozszczepieniem, idziesz spać, wracasz, robisz bombę, idziesz coś zjeść, wracasz zrzucasz bombę na przeciwnika i wygrałeś;)
User avatar
Pawelec^
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 70
Joined: Fri Sep 05, 2008 4:21 pm
Location: WWA
Contact:

Post by Pawelec^ »

Czytając Twoją wypowiedź postanowiłem zacytować tutaj pewnego pana.
Sebek wrote:Powiedział gracz, który nie miał prawie w ogóle styczności z NW. Widać, że Twoje doświadczenie w tym trybie gry jest praktycznie znikome. [...] Wbrew pozorom na NW od gracza wymagane jest dużo więcej umiejętności niż tylko budowa bomby i jej wystrzelenie. Chcesz się przekonać? Zapraszam do gry.
Image
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Post by Blashix »

Pawelec^ wrote:Czytając Twoją wypowiedź postanowiłem zacytować tutaj pewnego pana.
Sebek wrote:Powiedział gracz, który nie miał prawie w ogóle styczności z NW. Widać, że Twoje doświadczenie w tym trybie gry jest praktycznie znikome. [...] Wbrew pozorom na NW od gracza wymagane jest dużo więcej umiejętności niż tylko budowa bomby i jej wystrzelenie. Chcesz się przekonać? Zapraszam do gry.
Zgadza się ale... prawdę mówiąc mnie TEŻ tak jak Anarchy'ego ten cały NW nudzi, i nie żebym był zielony w tym trybie gry. :P
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
Post Reply