Hamachi

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

To jeśli tak gadacie na to GSA to powiedzcie co jest lepsze od niego...
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Maydex
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 96
Joined: Sat Feb 18, 2006 3:23 pm
Location: Kyrgystan

Post by Maydex »

Ptaszki cwierkaja tzn graber :/ ze niby od porzyszlego roku gsa przestaje sponsorowac ow lobby nie wiem ile w tym prawdy ale pisze co slyszalem
Image
User avatar
Chmiel
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 17
Joined: Thu Apr 13, 2006 4:51 pm

Post by Chmiel »

taa to niby RA2, TibS. sponsoruja a ow gdzie srednio siedzxi z 20 osob juz nie :P?. To raczej graberowi cos znowu odjebalo...
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Phantom : XFire, poza tym też uwazam ze GSA nie jest idealne, ale lepsze od Hamachi.
Ja już widze ten sposnoring... A wiecie czemu RA 2 ma sponosring? Bo miało promocje porządną i co więcej myśle, że gdyby O-War miał porządną promocje to na Lobby na GSa siedzialo by po 50 osób a nie 20 jak teraz.
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
Micke
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 30
Joined: Sun May 28, 2006 12:33 pm
Location: Czarnobyl

Post by Micke »

YuriStriatov wrote:Ale z drugiej strony jest lepsze niz hamachi. Nie trzeba sie z nikim umawiac, poprostu wchodzisz do rooma i grasz.
Nie moge sie zgodzic bo nie raz sie zdazalo ze to czesi graja to wyjebia kazdego to 3/4 roomow na chaslo albo poprostu wszyscy "hosterzy" byli w grze albo ich nie bylo...

ale racja ze do gry na hamach itrzeba sie zebrac ;P

najlepszym rozwiazaniem byloby polaczenie jednego z drugim. TZN odpalasz hamachi wchodzisz na siec ktroa ktos tam zalozyl np. Ow lobby :p
potem odpalasz gsa i mozesz normalnie hostowac jak gdyby nigdy nic, jednak dolaczyc sie moga tylko ludzie z sieci. Polaczenie lepsze bo rozwiazuje brak hosterow jednak hamachi tworzy wirtualna seic lokalna co uniemozliwia kozystanie z gsa bo gsa toleruje jedynie globalna siec.
The Best Agent in MiB History!!
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Omg bo czesi to cale gsa, no Micek. Dziwne ze jak ja siedze to co i rusz dostaje jakis spam na priva czy chce grac, wiec lol.

A graberowi to ja bym wierzyl nie lepiej niz q*a plotkom na osiedlu. No bo taka prawda, wierz komus kto chcial opylic fake screena 5 minut pozniej.
Image
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

do tego na ra2 nocami siedzi tez po 20-30 osob;p ale mam gre np. IG2 gdzie tylko czasem sa 2 osoby a tak to zawsze 0 a ta gra ma juz sporo xD
Image
User avatar
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 90
Joined: Wed Apr 12, 2006 6:28 pm
Location: Earth

Post by Philly »

w igi2 nie gra sie przez gsa... zobacz ile ludzi gra w to na ase lub tez przez samą gre :)
Image
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Gamespyowi w sumie wisi wedlug mnie OW, nie zdejma tego bo Altar im zaplacil zeby to trzymali (tak mi sie wydaje). A te kilka osob co gra to ledwie ich serwery to odczuwaja, jak i tak OW laczy sie przez p2p a nie przez GSA.
Image
User avatar
Nazim
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 125
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:40 pm
Location: Prypiat, Chornobyl
Contact:

Post by Nazim »

dokladnie, nie maja powodow zeby wywalac OW lobby, bo to i tak nie obciaza ich serwerow (prawie w ogole). gra po nacisnieciu launch po prostu laczy sie z IP hosta (patrzylem nawet kiedys na firewallu :lol:), i rola GSA na tym sie konczy :wink:
Добрий день.. Акуна Матата!

Image
Image
Image
morbidus
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Sun Jan 28, 2007 10:02 am
Contact:

Post by morbidus »

Hi , i don't unerstand you but i tell you :
I have Admin permissions on hamachi and mi network can have 256 users
I'm try to connect on your hamachi but your network is full
I am crated you new network
login : owar.net
pass: owar
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

:P

Post by Blashix »

Według mnie w original war nikt nie powinien grać na hamachi!
GSA daje dużo mozliwości w przeciwieństwie do hamachi. NATURALNIE hamachi JEST DOBRE ale do takich sytuacji kiedy mamy grę pirata do której jest potrzebny CDKEY NP. Command & Conquer 3 Wojny o Tiberium. (Sam gram bo mam pirata ale GDYBY W GSA BYŁ C&C3 to nigdy bym nie wszedł na hamachi.) C&C3 w GSA to by dawało więcej możliwości nawet czatowania, szukania serwów! Więc dlatego uważam że nie ma sensu siedzieć na Hamachi kiedy mamy orginała OW, jeżeli nie mamy to i tak to niczego nie zmienia bo nie trza CDKEY. Myślę że to tyle odemnie. :D
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
Tuluk
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 33
Joined: Wed Apr 25, 2007 8:03 am

Post by Tuluk »

To ja zakładam nowy właściwie to mam jeden już ale żeby był na ow.net to zakładam drugi
MÓj:
Nazwa:Tuluk
Hasło:tuluk
Pod patronem ow-net
Nazwa:original-war.net2
Hasło:owar

NaDoL: Następnym razem zwracaj uwagę na błędy w tak prostych wyrazach jak ''mój'' ''żeby'' (nie zęby) etc
User avatar
KapustaPL
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Wed Jul 25, 2007 5:53 pm
Location: Z ziemi
Contact:

Post by KapustaPL »

Jestem tu nowy i bym z chacią pograł w OW przez Hamachi ( gram w nią od 2001-2002 roku, ale nie miałem neta, więc teraz chciałem sie sprawdzić grając z ludźmi) POzdro

Ps
Prosze o kontakt przez gadulca ....
Image
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Prosciej chyba uzyc GSA do kontaktu z graczami
Post Reply