Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Post by Incantatoris »

Pamiętam, że raz na SW ktoś postawił skład (graliśmy 1 vs 1), ale go nie dobudował. Miał podajże jednego człowieka. Po rozwaleniu składu pojawiły się surowce... cała masa. Były to amerykański skład. Mam nawet screen:

Dopiero sobie teraz o tym przypomniałem... Mateo próbował powtórzyć to w innej grze, ale chyba mu sie nie udało to.

Image
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
SonGoku
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 6
Joined: Thu Aug 27, 2009 8:50 am

Re: Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Post by SonGoku »

Widzę, że muszę się tutaj pojawić, bo nie mogę już patrzeć na wasze "złote myśli", co jeden to lepszy, no ale najlepiej iść za ludem i dodawać coraz to kolejne bzdety...

Niestety, ale historia lubi się powtarzać, i tak jak było kilka wieków wstecz, tak jest i teraz... Jeśli nie jest się wstanie czegoś pojąć i zrozumieć, jeśli mózg nie wytrzymuje i robi się już gorący od myślenia to najlepiej pójść na łatwiznę, załatwić gościa i po problemie...

Wasze zarzuty, choć całkowicie fałszywe, przemawiają do znakomitej większości ludzi, wyłacznie dlatego, że są zgodne z codzienną ludzką obserwacją, jednak nie zawsze oko mówi prawdę, czasami trzeba użyć czegoś jeszcze, to coś to głowa, jednak nie wszyscy to potrafią (oj przepraszam, prawie nikt)...

Kopernik o mało nie spłonął na stosie za swoją teorię... Galileusz osądzony przez Świętą Inkwizycję ("wielkich uczonych"), do końca swych dni mieszkał w willi swego przyjaciela, kardynała, inkwizytora, który go sądził... Każdy z nich mając dowody, a co najważniejsze
prawdę po swojej stronie, jak skończył? Nawet gdyby się bronili, wymachując obliczeniami, kartkami z spostrzeżeniami, co to by dało? Ruszcie łepetyny, powiedzcie, co to by dało? Nic, może tyle, że upuściliby ten świat jeszcze szybciej, tylko że na stosie... Dlaczego dopiero po ich śmierci jednak uznano ich odkrycia za przełomowe? Bo społeczeństwo dopiero wtedy dojrzało do tego, zrozumiało, czym chcieli się podzielić geniusze... A tak nikt, centralnie nikt nie był z nimi, dlaczego? bo było za ciężko im to skumać...

Wy też nie możecie się połapać i nie zrozumiecie stylu gry Matrixa, dlatego najprościej jest powiedzieć, że cheatuje, bo nic innego wam nie przychodzi do głowy... Może przyszłe pokolenie graczy będzie normalne, bo wy jesteście jak ''wielcy uczeni'' z przeszłości, którzy nie chcieli dopuścić do siebie innej myśli, bo oni przecież byli mądrzejsi... Przykro mi to mówić, ale rzesza graczy, w tym kilku old playerów, zachowuje się jak nooby... Bo tak jest prościej...

Matrix, współczucie stary, bo chcąc pokazać swój kunszt gry zostajesz banowany... I przykro mi z powodu twego neta, wiem coś o tym... Częste chwilowe oczekiwania na słabym necie to normalka...

Serpent, zapomniałeś dodać, że miałem jeszcze 2 lekarzy i 2 żołnierzy...
Chwila, miałem 5 snajpów, 7 mechów w wyrzutniach, 2 lekarzy i 2 żołnierzy (5+7+2+2=?), upss, jaka beka, ja też cheatowałem...
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Re: Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Post by Phantom »

Ale żeś wywód pierdolnął buahahahah. Znakiem tego masz siebie i Matrixa za geniusza. No proszę cóz za skoromność :twisted: Nie przecaniałbym tak swoich umiejętności.
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Post by Incantatoris »

SonGoku wrote: Kopernik o mało nie spłonął na stosie za swoją teorię... Galileusz osądzony przez Świętą Inkwizycję ("wielkich uczonych"), do końca swych dni mieszkał w willi swego przyjaciela, kardynała, inkwizytora, który go sądził... Każdy z nich mając dowody, a co najważniejsze
prawdę po swojej stronie, jak skończył? Nawet gdyby się bronili, wymachując obliczeniami, kartkami z spostrzeżeniami, co to by dało? Ruszcie łepetyny, powiedzcie, co to by dało? Nic, może tyle, że upuściliby ten świat jeszcze szybciej, tylko że na stosie... Dlaczego dopiero po ich śmierci jednak uznano ich odkrycia za przełomowe? Bo społeczeństwo dopiero wtedy dojrzało do tego, zrozumiało, czym chcieli się podzielić geniusze... A tak nikt, centralnie nikt nie był z nimi, dlaczego? bo było za ciężko im to skumać...
Jeżeli porównujesz sytuacje Kopernika czy też Galileusza z TĄ, o której tutaj piszemy to chyba masz coś nie tak z głową... Mówisz, że Matrix ma dowody? Niech je przedstawi tutaj... bo wczoraj byłem świadkiem jak tylko wyzywał Nitka i phillypaina (mam nadzieję, że dobrze napisałem) od noobów i pisał. Oczywiście nie zapomniał dodać, że nie umieją grać i przegrywać (nie było to zbyt mądre). Żadnych dowodów nie przedstawił, niestety;( Jeżeli jest nie winny i zależy mu, aby się oczyścić z zarzutów to czemu nie zagra z sędzią? Czemu nie przedstawi swoich dowodów?
Sytuacja tych dwóch myślicie była o wiele bardziej skomplikowana... Kościół bał się utraty władzy, przypuszczam nawet, że niektórzy wiedzieli, iż mają rację. Im przecież nie zależało na tym, żeby ludzie żyli w niewiedzy. Chodzi o to, że to co oni głosili było nie zgodne z nauką Kościoła... Nie byli na tyle głupi, żeby tego nie rozumieć.*
Jeżeli ten nasz "geniusz" Matrix jakby przedstawił jakieś SOLIDNE dowody, że nie oszukuje, to na pewno byśmy mu uwierzyli. Mnie nie obchodzi, czy lepiej odemnie gra. Ba! Mnie nawet za bardzo nie obchodzi, że oszukuje. Problem w tym, że on jeszcze wypiera się tego. Może być lepszy odemnie na CB i innych zasadach... Gram dla przyjemości i wiem też, że nigdy nie będę najlepszym graczem, ale to że ktoś oszukuje i uważa się za lepszego to...
Wy też nie możecie się połapać i nie zrozumiecie stylu gry Matrixa, dlatego najprościej jest powiedzieć, że cheatuje, bo nic innego wam nie przychodzi do głowy... Może przyszłe pokolenie graczy będzie normalne, bo wy jesteście jak ''wielcy uczeni'' z przeszłości, którzy nie chcieli dopuścić do siebie innej myśli, bo oni przecież byli mądrzejsi... Przykro mi to mówić, ale rzesza graczy, w tym kilku old playerów, zachowuje się jak nooby... Bo tak jest prościej...
Styl, stylem, ale coś wątpie, że jeden przestał zbierać skrzynie, a drugi zaczyna je masowo gromadzić... Może wymyśleć sztuczkę bądź taktyke, która może zaskoczyć przeciwnika, ale nie da się wymyśleć nic, aby pojazdy były tańsze, a skrzyń więcej.

*To są moje przypuszczenia.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
Terminat
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 217
Joined: Sat Aug 01, 2009 10:32 pm

Re: Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Post by Terminat »

SonGoku wrote:Widzę, że muszę się tutaj pojawić, bo nie mogę już patrzeć na wasze "złote myśli", co jeden to lepszy, no ale najlepiej iść za ludem i dodawać coraz to kolejne bzdety...

Niestety, ale historia lubi się powtarzać, i tak jak było kilka wieków wstecz, tak jest i teraz... Jeśli nie jest się wstanie czegoś pojąć i zrozumieć, jeśli mózg nie wytrzymuje i robi się już gorący od myślenia to najlepiej pójść na łatwiznę, załatwić gościa i po problemie...

Wasze zarzuty, choć całkowicie fałszywe, przemawiają do znakomitej większości ludzi, wyłacznie dlatego, że są zgodne z codzienną ludzką obserwacją, jednak nie zawsze oko mówi prawdę, czasami trzeba użyć czegoś jeszcze, to coś to głowa, jednak nie wszyscy to potrafią (oj przepraszam, prawie nikt)...

Kopernik o mało nie spłonął na stosie za swoją teorię... Galileusz osądzony przez Świętą Inkwizycję ("wielkich uczonych"), do końca swych dni mieszkał w willi swego przyjaciela, kardynała, inkwizytora, który go sądził... Każdy z nich mając dowody, a co najważniejsze
prawdę po swojej stronie, jak skończył? Nawet gdyby się bronili, wymachując obliczeniami, kartkami z spostrzeżeniami, co to by dało? Ruszcie łepetyny, powiedzcie, co to by dało? Nic, może tyle, że upuściliby ten świat jeszcze szybciej, tylko że na stosie... Dlaczego dopiero po ich śmierci jednak uznano ich odkrycia za przełomowe? Bo społeczeństwo dopiero wtedy dojrzało do tego, zrozumiało, czym chcieli się podzielić geniusze... A tak nikt, centralnie nikt nie był z nimi, dlaczego? bo było za ciężko im to skumać...

Wy też nie możecie się połapać i nie zrozumiecie stylu gry Matrixa, dlatego najprościej jest powiedzieć, że cheatuje, bo nic innego wam nie przychodzi do głowy... Może przyszłe pokolenie graczy będzie normalne, bo wy jesteście jak ''wielcy uczeni'' z przeszłości, którzy nie chcieli dopuścić do siebie innej myśli, bo oni przecież byli mądrzejsi... Przykro mi to mówić, ale rzesza graczy, w tym kilku old playerów, zachowuje się jak nooby... Bo tak jest prościej...

Matrix, współczucie stary, bo chcąc pokazać swój kunszt gry zostajesz banowany... I przykro mi z powodu twego neta, wiem coś o tym... Częste chwilowe oczekiwania na słabym necie to normalka...

Serpent, zapomniałeś dodać, że miałem jeszcze 2 lekarzy i 2 żołnierzy...
Chwila, miałem 5 snajpów, 7 mechów w wyrzutniach, 2 lekarzy i 2 żołnierzy (5+7+2+2=?), upss, jaka beka, ja też cheatowałem...
o czym ty ku**a pie*****sz cos ci z glowa nie tak albo sam chitujesz i dlatego go bronisz
styl gry? wedlug ciebie chity to styl gry?
Nikt was tak nie *****
Jak będzie was ***** Langusta

~Terminat. 2016.
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Post by Nitek »

Za jakis czas wroce do domu i poszukam w historii mIRC'a rozmowy z "geniuszem ow". A teraz powiem w skrocie: Taki ch*j jak słonia nos!
Jakim on ma ku**a styl gra, jak bez kontroli srodka (z ktorego Fajfi ciagle bral skrzynie) zrobil wiecej hg niz Fajfi.
Jeszcze mi songo pierdoliles, ze na wykresie widac, jak stracil tylko 3 ludzi - gowno prawda!
Na poczatku stracil 3 (co dobrze widac) zrespil sie 1,a potem zdechlo kolejnych dwoch, a potem zrespil sie drugi! Wiec nie pi**dol teraz, ze to TY masz racje...
User avatar
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 90
Joined: Wed Apr 12, 2006 6:28 pm
Location: Earth

Re: Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Post by Philly »

Moim zdaniem nie ma nad czym gadac. Gralem z matrixem, i wiem swoje. Jego styl jest mocno ciotowaty, a swoimi glupimi sztuczkami i tak zdzialac nic nie moze(wychodzi z gry jak mu cos nie idzie), nie jest ani zadnej klasy graczem ani wart bycia tematem rozmow .9ciokrtone, 5-10 sekudnowe oczekiwanie na ów gracza, tez daje duzo do myslenia. Dodam jeszcze ze nie chcial grac z sedzia, co juz dopelnia wszystko. Jestem za zrobieniem ankiety w tej sprawie, a sam postuluje za dozywotnim banem dla niego.
Image
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Post by *Matrix* »

Zagram z sedzią cb 1 vs 1 ale jezeli sie okarze ze nie chetuje i rozprowadzacie błedne informacje to oczekuje przeprosin od wszystkich (noobow) ktorzy sie nie znaja a pisze bzdury...
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Post by Nitek »

Ale ku**a wygrać masz to xD

EDIT:
Rozpiszę się trochę:
ku**a songo nie pi**dol mi tutaj, że jak ktoś ma słaby internet, to oprócz oczekiwania są lagi - doskonałym tego przykładem jest Serpent (który ma radiówkę i jak ma słaby zasięg to są lagi jak ch*j) lub Lutar (którego maszyna nie wytrzymuje 3v3, ale spokojnie ogarnia 2v2), więc nie pie***lcie mi tutaj, że ma słaby net...
User avatar
Terminat
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 217
Joined: Sat Aug 01, 2009 10:32 pm

Re: Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Post by Terminat »

*Matrix* wrote:Zagram z sedzią cb 1 vs 1 ale jezeli sie okarze ze nie chetuje i rozprowadzacie błedne informacje to oczekuje przeprosin od wszystkich (noobow) ktorzy sie nie znaja a pisze bzdury...
o bshe ku**a to wtedy chitowac nie bedziesz
Nikt was tak nie *****
Jak będzie was ***** Langusta

~Terminat. 2016.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Post by Antitheus »

Mogę zagrać z matrixem w łączonym teamie. Jeśli zacznie cudownie przybywać zasobów to cóż :D hahahh. Ew, zawsze może nie używać wtedy cheat enginów, ale litości. Każdy mądry człowiek zgodzi się z ludźmi, którzy przy tej grze całą swoją młodość spędzili i nie jedno widzieli, że między bajki można włożyć uczciwość i super męstwo przeciętnego, za przeproszeniem, n**** ze sceny.
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Post by Nitek »

Antonio ciągle gada, że między lewym dolnym, a górą środkiem jest 250 skrzyń różnicy na korzyść lewego dolnego. Mówi też, że to samo jest z prawym na dole. Od początku byłem co do tego sceptycznie nastawiony i w końcu dzisiaj włączyłem w edytorze AB i zobaczyłem kod i... nie mam podstaw by sądzić, że na lewym dolnym czy prawym dolnym jest więcej skrzynek. To niby usprawiedliwia zajebistą ilość HG matrixa (tak, z małej, bo nie szanuję sku**iela), który był na prawym dolnym, a Antonio na górze środek. Dla pewności macie kod:

Code: Select all

every 1$0+0$1 do  // crates anywhere on map
begin
 CreateCratesAnywhere(Rand(4,5),true);
 enable;
end;

every 0$1+0$1 do // create crates only on occupied bases
var i;
begin
  case tick of
         1.. 1$0:  Wait(shipments_density/100*Rand(0$10,0$30));
     1$0+1.. 5$0:  Wait(shipments_density/100*Rand(0$30,0$45));
     5$0+1..10$0:  Wait(shipments_density/100*Rand(0$45,1$0));
    10$0+1..20$0:  Wait(shipments_density/100*Rand(1$0,1$15));
    20$0+1..30$0:  Wait(shipments_density/100*Rand(1$15,1$30));
    30$0+1..50$0:  Wait(shipments_density/100*Rand(1$30,1$45));
    50$0+1..300$0: Wait(shipments_density/100*Rand(1$45,2$0));
  else  Wait(shipments_density/100*Rand(2$0,2$30));
  end;

  for i := 1 to 8 do //in (Side_Positions diff [0]) do
  if Side_Positions[i] <> 0 then
  if not Side_IsSpec[i] then
  begin
    CreateCratesXYR(Rand(3,5),start_def[Side_Positions[i]][1],start_def[Side_Positions[i]][2],20,true);
    Wait(2);
  end;

  enable;
end;

every 0$20+0$1 do // crates only on MZbase
var i,filter;
begin
  if GetResourceArea(MZBaseArea,mat_cans)<((200-shipments_density)/100*5) then
    CreateCratesArea(Rand(3,5),MZBaseArea,true);

  enable;
end;
Chciałbym, aby w tej sprawie wypowiedział się Radzio - mam nadzieję, że to będzie dla Was wystarczającym dowodem.
User avatar
PioLo
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Thu Aug 27, 2009 7:16 am

Re: Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Post by PioLo »

Jezu jacy wy jesteście tępi mi waz zal,po 1: Nacie sie cb i o co w tych zasadach chodzi.
Po 2:Nauczcie się czytać wykresy z OW i nie pie***lcie ze ktoś k***a chatuje bo mnie to osobiście w****a.
Po 3:O*****e sie k****a od Matrixsa ***** ***** .
Po 4:Wykres który tam jest przestawia czysta grę cb a nie jakieś chaty trzeba być naprawdę tępym umysłowo // aby zrobić tyle błędów ortograficznych w takiej wypowiedzi// żeby nie zrozumieć tego.
Po 5:Na CB nie jest tylko sam środek dzieci kochane ważny ale tez pozycje boczne na których jest dużo skrzynek .ale jeżeli ktoś nie zna cb to tego nie zrozumie.

// Ciesz się, że Zoniacz uprzedził mnie w nadaniu tobie warna- ocenzurowano wypowiedź i poprawiono kolące w oczy błedy... i btw mówisz do ludzi którzy w dużej części pracowali nad CB chłoptasiu // Antitheus
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Post by Radzio »

PioLo wrote:Jezu jacy wy jesteście tempi asz mi waz zal,po 1: Nacie sie cb i oc w ych zasadach chodzi.
Po 2:Naucie sie czytac wykresy z OW i nie pie***lcie ze ktos ku**a chatuje bo mie to osbiscie wku**ia.
Po 3:Odjebcie sie k***a od Matrixsa noooby zajebane.
Po 4:Wykres ktury tam jest przectawia czysta gre cb a nie jakies chaty czeba byc naprawde tempym umslowo zeby nie zrozumiec tego.
Po 5:Na CB niejest tylko sam sierodek dzieci kochane wazny ale tez pozycje boczne na kturycch jest duzo szkznek.ale jezli ktos niezna cb to tego nie zrozumie.
No to żeś nas pojechał.. (info: to była ironia; jeśli nie wiesz, co to znaczy, zajrzyj tutaj: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Krytyka) BTW, słownik poprawnej polszczyzny jest dostępny już za 9.99

Nitek, kod nikogo nie wyróżnia. Ilość skrzynek jest stała, ewentualne odstępstwa są losowe i nie osiągnęłyby takiego zróżnicowania jak na wykresach, dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, iż skrzynie ze środka nie należały do Matrixa. Tak więc jakiekolwiek twierdzenie, iż na hexie XY spada zawsze więcej skrzynek jest bezpodstawne.

A, i wyzywanie się od noobów, wypisywanie "haha, nie szanuję cię, więc piszę twój nick z małej litery", grożenie permabanami itd. nie jest na miejscu. Mamy rozwiać wątpliwości, a nie obrzucać się błotem. Ludzie, epoka kamienia łupanego minęła miliony lat temu.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Cheater Matrix powrócił w pełnej formie.

Post by Serpent »

Jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą....
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Locked