Podszywanie się pod Antitheusa

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Post Reply
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Podszywanie się pod Antitheusa

Post by Antitheus »

Jakiś noob podszywa się pode mnie w grze (noszę tylko i wyłącznie nick *VIP*Antitheus. Nie gram w OW a jak wchodzę do gry to tylko na swój własny server. Proszę o donoszenie mi na PW o tym noobku, wyrzucanie go z gier. Zrobię z nim porządek.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Podszywanie się pod Antitheusa

Post by Antitheus »

@ UPDATE:
Dziś złapałem nooba na gorącym uczynku. Święcie jest przekonany ze jest mną i po krótkiej 'rozmowie' z nim jestem pewien, że to osoba bardzo skrzywdzona przez życie i środowisko. Należy mu współczuć i wyrzucać go z serverów. Widzi we mnie boga i choć raz chciał poczuć się przez kogoś akceptowany. Przykre, zaiste. Przypominam więc że do gry wchodzę tylko i wyłącznie na własny server a swoje wejście ogłaszam z konta administracyjnego (tego z różowym nickiem). MÓJ nick w grze NIE wygląda [VIP]Antitehus[OWN]. w razie gdyby ktoś taki wszedł napiszcie na 8932473 (moje GG) lub każcie noobowi w celu autoryzacji aby napisał z tego NR do was krótką wiadomość. Z góry dziękuję.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Podszywanie się pod Antitheusa

Post by Antitheus »

@UPDATE2:
Mamy solidne przypuszczenia że podszywa się pode mnie multinickowiec i maphacker - Przeman.
Mój nick również uległ małej zmianie - wybrane osoby go już znają.
Post Reply