Wojna....

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Wojna....

Post by Woozi »

Piszę ten temat bo to co się dzieje przekracza już wszelkie granice...
Chodzi o wojnę GD vs. CoB a mianowicie zachowaniu członków CoB.
No to zacznę od początku. Najpierw ustaliłem z Piolem walki, nastawiałem się na NW z naszej strony i powiedziałem to mu, na prawdopodobną datę dałem piątek 18 ale nie została potwierdzona. Gdy się dowiedziałem że ich zasada to CW zmieniłem moją na AW i nie ustaliłem daty CW odbyło sie normalnie http://i42.tinypic.com/idap1s.jpg. Potem nie było mnie na kompie przez kilka dni, w sobotę wchodzę i na gg mam 2 rozmowy od majoneza:

Code: Select all

majonez
2010-03-11 19:20:59
ch**a ku**a nie ma wojny
2010-03-11 19:21:10
karotas gadal z antitheusem
2010-03-11 19:21:25
ze alastair dolaczyl po wypowiedzeniiu
2010-03-11 19:21:31
i gral cw
2010-03-11 19:21:34
[quote]gringozmc [15928446] 
[2010-03-11 19:14:06] hi ho 

Antitheus [8932473] 
[2010-03-11 19:14:20] co znowu? 

gringozmc [15928446] 
[2010-03-11 19:14:29] rozmawiales z karotasem teraz? 

Antitheus [8932473] 
[2010-03-11 19:14:47] coś mi płakał na pw i gówno mnie to obchodzi 
[2010-03-11 19:14:52] nie jestem waszą niańką 

gringozmc [15928446] 
[2010-03-11 19:14:58] o_O 
[2010-03-11 19:15:40] mozesz mi powiedziec 
[2010-03-11 19:15:43] czemu uwazasz 
[2010-03-11 19:15:48] ze wojna jest nie wazna? 

Antitheus [8932473] 
[2010-03-11 19:16:07] nie ku**a uważam ze wojna jest ku**a nieważna 
[2010-03-11 19:16:15] bo ch**a mnie ku**a obchodzą???wasze sprawy 
[2010-03-11 19:16:32] napsiałem mu tylko że jeśli zrobiono coś wbrew pierdolonemu regulaminowi 

gringozmc [15928446] 
[2010-03-11 19:16:38] nie nerwowo 

Antitheus [8932473] 
[2010-03-11 19:16:42] to wtedy są odstawy do???uznania wojny za nieważną 
[2010-03-11 19:16:46] czy to jest klanorne? 
[2010-03-11 19:16:51] klarowne* 

gringozmc [15928446] 
[2010-03-11 19:16:53] klarowne; 
[2010-03-11 19:17:10] a np jezeli gracz ktory gral juz cw 2 v 2 a dolaczyl po wypowiedzeniu 
[2010-03-11 19:17:16] to wojna jest nie wazna? 

Antitheus [8932473] 
[2010-03-11 19:18:04] no tak LOL 
[2010-03-11 19:18:25] gracze którzy wstąpili do klanu po wypowiedzeniu wojny nie mogą brac udziały 
[2010-03-11 19:18:34] przeczytajcie pi**dolone zasady wypowiadania wojen 

gringozmc [15928446] 
[2010-03-11 19:18:49] dobra ku**a mac co sie bulwersujesz 
[2010-03-11 19:19:08] rozwaze to z woozjebem 
[2010-03-11 19:19:16] dzieki, narq[/quote]

Code: Select all

majonez
2010-03-12 20:17:16
patrz i placz dziwko. Dalismy wam 15 min:*
2010-03-12 20:17:27
napisz mi
2010-03-12 20:17:31
to ci wysle screena
Potem przez kilka tygodni nie chcieli grac AW, bo uważali że wygrali....
W końcu zgodzili się zagrać AW które wygrali.

Na 3 walkę zaproponowałem pojedynek liderów i pozwoliłem mu wybrać zasadę, ale majonez stchórzył

Code: Select all

majonez
09:01:16
Liderem jest matrix więc może być;)
09:05:34
Ja zrezygnowałem bo nie mam czasu nawet na grę. A matrixa mianowałem liderem do końca wojny. Good luck.
majonez
09:06:41
Dalej chcesz tego pojedynku?;]
Mam swój honor i w przeciwieństwie do majoneza zgodziłem się na walkę.
Graliśmy 1v1 CB Ru vs Ru(ja lewy dół matrix prawy)
Ani ja ani matrix nie możemy zakładać serwerów dlatego poprosiłem lajkę który się zgodził o zahostowanie. Gra do ~25 minuty była spokojna bez żadnych większych starć, w 18 minucie winamp wywalił mi aktualizację więc go wyłączyłem. Okampiłem lewą platformę wieżami z hg. W 25 minucie matrix zaczął atakować mnie rakietami od prawej gdy wyjechałem mu behami przerzucił się na lewą, wjechał rakietami w głąb lewej góry a hg trzymał na górze środek gdy wyjechałem mu behami i hg stracił około 6 rakiet 4 ludzi i 5 hg(hg wyjechały prosto na wieże które ostrzeliwał rakietami) potem szybko wróciłem do bazy i naprawiłem behy i hg(nie straciłem nic) po ~2 minutach wale na prawo, wjeżdżam behami na platformę i hg dołem, zacząłem ostrzeliwać jego koszary które miał na platformie obok i nagle wyjechało ma mnie ~12 hg komputerowych, z skąd miał surowce na tyle hg? Straciłem beha i kilka hg, potem walka toczyła się regularnie. Ciągle niszczyłem mu hg ale on miał ich coraz więcej. Środek był w połowie kontrolowany przeze mnie więc mieliśmy mniej więcej tyle samo skrzyń. Po godzinie i 20 minutach miałem spore straty ale matrix też nie miał się najlepiej, wywalił mnie taki error: http://i42.tinypic.com/znm0p5.jpg miałem włączoną tylko operę i notepad++ z otwartym kodem strony który zapomniałem zamknąć. To mnie utwierdza w tym, że matrix to cheater. Podobny error miałem tylko gdy grałem z "termitem"(pan od maphacka). Matrix i Lajka zostali w grze.

Teraz klan CoB uznaje to jako ich zwycięstwo......

Widać potrzebna jest władza wyższa nad klanami bo to co się dzieje podczas wojen przechodzi wszystko ....

przypomnę jeszcze tą sprawe: http://forum.original-war.net/viewtopic.php?f=7&t=1622
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Wojna....

Post by Radzio »

Woozi, ten błąd występuje, gdy na danym komputerze kochany algorytm Stu wykryje hacka. Lecz dowodziłoby to jedynie, że TY miałeś odpalony hackopodobny (według algorytmu) program.
User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Re: Wojna....

Post by Woozi »

A to mogło byc wywołane z innego kompa? Bo kiedyś jak grałem z termitem taki error mnie wywalił a on się śmiał ze mnie z gry wyjebał, Antonio chyba był przy tym.
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Wojna....

Post by Radzio »

Nie, nie mogło.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Wojna....

Post by Witcher »

Mój kolega chciał kiedyś dla "jaj" odpalić artmoneya. Po kilku minutach gry wywaliło mu błąd. Identyczny jak ten, który wyskoczył Wooziemu.

Wg. mnie Woozi po prostu się przeraził utratą klanu. Tak bywa. Teraz pare wyjaśnień do postu autora tego wątku.
1) Nie stchórzyłem. Władzę pozostawiłem Matrixowi, gdyż w owym czasie nie miałem czasu nawet na rodzinę. Miałem dużo nauki a w klanie nie było nikogo kto mógłby mnie zastąpić. Wybrałem więc Matrixa ponieważ wiedziałem, że podoła zadaniu.
2) Jeżeli chodzi o AW. Zgodziliśmy się na zmianę zasady ale nie na zmianę daty, która była ustalona wcześniej. Dlatego uważałem, że wygraliśmy. Pod moją nieobecność ówczesny VL klanu- JWGorki, ustalił walke AW 2 v 2, którą odziwo wygraliśmy.

Dodam jeszcze, że wielokrotnie mi grożono.

Lider pewnego klanu powiedział, że jeżeli nie zgodzimy się na warunki GD wypowie nam wojnę. Wojnę przyjeliśmy ale równie szybko ją unieważniono.

Tyle ode mnie.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
2pac
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 90
Joined: Fri Apr 09, 2010 8:38 pm
Location: Świdwin
Contact:

Re: Wojna....

Post by 2pac »

hmm majonez to może powiesz mi co to znaczy

majonez
09:01:16
Liderem jest matrix więc może być;)
09:05:34
Ja zrezygnowałem bo nie mam czasu nawet na grę.A matrixa mianowałem liderem do końca wojny. Good luck.
majonez
09:06:41
Dalej chcesz tego pojedynku?;]
ku*wa do końca wojny to widać że ty majonez jesteś bojącą się Dzi*ką a po drugie jak widać inne zasady to jasne że inny skład np.Woozi jest najlepszym graczem NW ale w ch*uja nie ogarnia sw i jednak zostają zmienione więc ktoś inny musi zagrać a np.Incantantoris ogarnia zaje*iscie sw ale nie ma bo w tym dniu kiedy miała być walka NW gdyby nie było jednego z waszych graczy byście płakali że walka ma być przeniesiona więc nie wku*wiaj i w ch*ja se nie leć bo już się przez twoją wypowiedz wku*wiłem inaczej tego powiedzieć nie mogę
Last edited by 2pac on Fri Apr 09, 2010 9:31 pm, edited 4 times in total.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Wojna....

Post by Antitheus »

A ja wam powiem ze wybaczcie 'cytowany' mój język; spamiliście mi wtedy, gdy nie byłem w zbyt genialnym nastroju (jak widać).
Z matrixami same problemy. Tu go odbanowałem bo obiecał być uczciwy, tu nagle ma 20 innych nicków, na domiar złego podaje odpowiedzi do konkursu i już sua epilogus każdy skarży się na jego nieskończone HG. Załatwcie to po ludzku, przegłosujcie jego wykluczenie ze sceny czy coś. Ja nie mam zamiaru po raz setny słuchać skarg na moje pw a matrix to a matrix tamto. Znajdźcie pierniczone jaja zamiast siedzieć w piaskownicy i burzyć sobie zamki.
KiLeR
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Tue Aug 25, 2009 10:10 pm

Re: Wojna....

Post by KiLeR »

Hmm Spokomajonez gdzies od 2, 3 tygodni byl nieeaktywny na rzecz klanu CoB odał władze narpiew w rece JW Gorkiego ktory został L potem Rady Klanu w ktorej byl Matrix spoko wrocil do klanu pare dni temu odal wladze Matrixowi wiec niewiem o co chodzi z tym baniem sie ze wszyscy mysleli ze spokomajonez byl Liderem to juz ich problem 8)

a co do matrixa to niewiem czemu anti na niego akurat zrzucasz cala winne [gdzie zrzucam winę? Czytaj ze zrozumieniem bo Twoje posty będą jeszcze bardziej pokreślone] przeciez nie go wywalilo z gry tylko Wooziego ,Radzio tez nie mowi ze to on hackował tylko ze cos było nie tak u Wooziego wiec za co sie oberwało Matrxiowi za to ze hg umie robic, ze po skrzynki umie jezdzić o jego nickach nic niewiem zadnych innych wiec sie nie wypowiem a dawanie odpowiedzi , zaloze sie ze w tym turnieju AoW o wiedzy nikt nie bawi sie uciwie :!: :!: :!: i to dołuje :cry:

// dziecko... ja tu nie zarzucam nic Martixowi tylko ZAZNACZAM że wiecznie macie z nim problemy. A co do konkursu to głupotą jest dzielić się odpowiedziami i tracić przewagę. Do tego za ujawnianie odp jest ban i wykluczenie z wszelakich turniejów ow, więc wątpię aby ktoś się bawił 'nieuczciwie'. Btw, nie wiem dlaczego wspominasz o konkursie w tym temacie - moim zdaniem to nietaktowne i oznacza braku szacunku w pracę, jaką w to wkładamy.

updated:
wsumie ta wojenka to jest i tak jedna wielka poraszka obu klanow nieuciwa rywalicja , zero szacunku dla drugiego klanu, ciagłe kłótnie,
nie stawianie sie na wczesniej wyznaczone terminy ,zmieniane zasad po jednych rozegranych, dogadywanie sie z innymi klanami ze na czas wojny gracz XXX przejdzie do naszego klanu, bylo tez ustalone ze gracze sie nie powtarzaja niewiem jak z tym ostatecznie bylo bo ta walka cb miala byxc miedzy liderami wiec ten słowny zapis dżentelmeński tez zostal zlamany bo woozi bral udzial w walce CW a matrix niewiem czy bral udzial a AW nie mam takiego info poprostu. Wiec podsumowujac dla mnie ta wojna to jedno wielkie dno i jak sie patrzy na takie wojny to rece opadaja niewiem po co sa te zasady jak kiedys wojny byly mniej buzliwe i gracze sie szanowali chociaz ze byli na wojennej scieżce :!: :!: :!: wsumie to moze nie winna zasad tylko ludzi (pojebow o zbyt duzym ego) niewiem nie mi to oceniac :? :? :?

// Na przyszłość, gdy piszesz jeden post pod drugim użyj opcji 'edytuj'. Nie każdy moderator jest tak miły jak ja i może wlepić za takie coś warna ;) Posty połączone.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Wojna....

Post by Radzio »

Pan moderator wrote:Btw, nie wiem dlaczego wspominasz o konkursie w tym temacie - moim zdaniem to nietaktowne i oznacza braku szacunku w pracę, jaką w to wkładamy.
BTW, to ty, Anti, zacząłeś o konkursie..

// wybacz że edytuję Twój post ale wspomniałem w zupełnie innym kontekście.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Wojna....

Post by Witcher »

@2pac.

Nie interesują mnie twoje wypowiedzi obrażające zarówno mnie jak i mój klan.
Do końca wojny... Miało tak być gdyż po skończeniu wojny klan miał zostać rozwiązany, tak było by najlepiej. Ale to co miałem zaliczyć już prawie zaliczone więc wróciłem. Wczoraj gdy wróciłem ze szkoły dostałem wiadomość z gratulacjami od Lajki, śędziego tej walki.
O walce nie wiedziałem nic bo to Matrix miał ustalić.

Dla tego skończ wymyślać i wydaje mi się, że ani mnie ani nikogo nie obchodzi to, że Cię "Wkurwiam"
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
2pac
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 90
Joined: Fri Apr 09, 2010 8:38 pm
Location: Świdwin
Contact:

Re: Wojna....

Post by 2pac »

hmm dobra wczoraj byłem trochę jak już wiadomo wkur*wiony ale powiedz mi to na ch*j płaczecie że wygraliście? 1 walka nie zakończona 1 odbyta z naszymi słabymi graczami ponieważ nie mogliśmy wystawić wtedy leszcza i piotrasa(chyba że przyszli ale byli oczywiście rozkojarzeni ponieważ walki nie miało wtedy być) więc nie rozumiem twoich wymysł iż wygraliście wojnę? a po 2 mówisz że ma być rozwiązany? to po co robisz afery na lobby z powodu wojny której nie wygraliście a tak naprawdę ubzduraliście sobie że wygraliście jak i tak masz niedługo rozwiązać klan? a i po 3 matrix sam się przyznawał że ma Cheaty u nas na ventrilo sebek to wyraźnie słyszał oraz Phenom a ktoś inny oczywiście jak najbardziej możliwe ale ja wiem tylko o sebku i Phenomie którzy razem ze mną wtedy siedzieli całą noc;)
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Wojna....

Post by Witcher »

2pac wrote:hmm dobra wczoraj byłem trochę jak już wiadomo wkur*wiony ale powiedz mi to na ch*j płaczecie że wygraliście? 1 walka nie zakończona 1 odbyta z naszymi słabymi graczami ponieważ nie mogliśmy wystawić wtedy leszcza i piotrasa(chyba że przyszli ale byli oczywiście rozkojarzeni ponieważ walki nie miało wtedy być)/// Jeżeli chodzi Ci o AW to był tam i Leszcz i Piotras a to że przegrali to ich problem.
więc nie rozumiem twoich wymysł iż wygraliście wojnę? a po 2 mówisz że ma być rozwiązany? to po co robisz afery na lobby z powodu wojny której nie wygraliście a tak naprawdę ubzduraliście sobie że wygraliście jak i tak masz niedługo rozwiązać klan?/// A co? Może nie wygraliśmy? 1 walka. CW 2 v 2 wygraliście wy. 2 walka AW 2 v 2 wygraliśmy. 3 walka- Walka Liderów wygrał Matrix lider klanu CoB. 2:1 dla nas i dlaczego niby miał bym rozwiązywać klan? I żadnych afer nie robię. Po prostu nie zdjeliście Tagów bo wygranej przez nas wojnie.
a i po 3 matrix sam się przyznawał że ma Cheaty u nas na ventrilo sebek to wyraźnie słyszał oraz Phenom a ktoś inny oczywiście jak najbardziej możliwe ale ja wiem tylko o sebku i Phenomie którzy razem ze mną wtedy siedzieli całą noc;)/// Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że jestem buddystą u chrześcijan na zmywaku. Jeżeli tego nie rozumiesz to ci rozrysuje. Zakładając, że ja mam haxy i całe ow chciało by się o tym dowiedzieć. Siedze u Cienie na VT gadam z wami. rozmowa staje się nudna staram się rozkręcić rozmowe. Jedyna rzecz na podniecenie chuci tupaca jest powiedzenie, że haxuje. Nadążasz?
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
2pac
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 90
Joined: Fri Apr 09, 2010 8:38 pm
Location: Świdwin
Contact:

Re: Wojna....

Post by 2pac »

no powiedz niby jak wygraliście ku*wa? woozi mógł grać jego wina że coś wyje*ało mu ten problem? z czego na ventrilo było w ch*j ludzi był wo1t3k,kurt,mart,antonio,phenom,sebek, miał ludzi w ch*j i niby nie miał tematu żadnego? choćby z martem o klanach lub z phenomem i sebkiem o ow spocie miał tematów w piz*u ale że zaczął rozmawiać i cheatach i sam powiedział że je ma to znaczy chyba ku*wa coś jasnego że je ma;0
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Wojna....

Post by Witcher »

Nie wiem niebyło mnie na tej rozmowie.
A Woozi ma problem bo ten error był chyba nie bez przyczyny...
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: Wojna....

Post by DrShadowrun »

Tak sobie czytam i czytam... trochę słyszałem o tej wojnie i z tego co tu widzę to, niektórzy do normalnej rozmowy nie dorośli a co dopiero do ustalania CZEGOKOLWIEK.
Post Reply