[Bany] - szczegółowe informacje

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by Serpent »

Nitek wrote:
pijanymis wrote:no ok troszkę przegiąłem z tym co napisałem poza tymi kickami wiec przepraszam wszystkich adminów.Poza tym podtrzymuje zdanie ze bany na grę były by dobrym pomysłem dla ludzi ze tak powiem o skłonnościach do łamania zasad.A i pytanie czy na SW jest bugiem jak się zbuduje koszary na podeście przed 5 minuta
Tak, to jest bug :]
Tak samo expienie mechów, snipów i engów to też są bugi. Mimo to lwia część naszej społeczności ich używa. Zamiast permów za bugowanie można wykluczyć z turniejów organizowanych przez szanujące się osoby. :disco:
Lol co ma budowanie do budowy koszar?
Jest to ZŁAMANIE ZASAD ,a nie bugowanie
Tak samo expienie mechów które polega na podjazdach ręcznym hg i strzelania we wrogie jednostki nie jest bugiem
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by pijanymis »

to ja już nie wiem;p ale nie ma nic w zasadach że nie można ale na szczęście nikt tego nie wykorzystuje
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by Anarchy »

Serp, w podstawówce nie uczą już czytania ze zrozumieniem? Jemu chodzi o wyjście z bazy koszarami, jak mniemam. A i swoją drogą, na SW nie ma ograniczenia koszar, chyba, że anti zrobił w tym kierunku już jakąś ankietę..:P
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by Nitek »

Serpent wrote:
Nitek wrote:
pijanymis wrote:no ok troszkę przegiąłem z tym co napisałem poza tymi kickami wiec przepraszam wszystkich adminów.Poza tym podtrzymuje zdanie ze bany na grę były by dobrym pomysłem dla ludzi ze tak powiem o skłonnościach do łamania zasad.A i pytanie czy na SW jest bugiem jak się zbuduje koszary na podeście przed 5 minuta
Tak, to jest bug :]
Tak samo expienie mechów, snipów i engów to też są bugi. Mimo to lwia część naszej społeczności ich używa. Zamiast permów za bugowanie można wykluczyć z turniejów organizowanych przez szanujące się osoby. :disco:
Lol co ma budowanie do budowy koszar?
Jest to ZŁAMANIE ZASAD ,a nie bugowanie
Tak samo expienie mechów które polega na podjazdach ręcznym hg i strzelania we wrogie jednostki nie jest bugiem
Serp ku**a już chyba po raz 8720937213413243. pokazujesz, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... Pijanemu Misiowi chodziło o budowanie koszar na platformie jak jeszcze jest BT. A z tym expieniem mechów chodziło mi o expienie bugiem, który jest (i prawidłowo) nieznany dla większości.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by Antitheus »

Podjeżdżanie i strzelanie w wrogów jest bugiem, od kiedy? ^^ to tak samo jakbym zaatakował komuś koszary, wycofał się, znów to zrobił i ktoś by mnie zbluzgał od bugera ;]
expienie snajpów na małpach to poważny bug, bug z 'instalowaniem' widoczności na mapie też jest poważny, nie licząc tych z zasobami etc.
Powiem tyle, Stukacz, który nie ma żadnego pojęcia o scenie OW, tym bardziej o obecnej sytuacji MP, nakazał w swej wszechwiedzy, że nie można za nie banować.
Jedyne co wam pozostaje to wykazać się rozsądkiem i nie grać z osobami bugującymi.
W turniejach organizowanych przeze mnie nie będzie możliwości wystartowania osoby, na którą odbieram tony skarg. Ja tam stanowię zasady. A nie wszechmocny i wszechwiedzący.
Była propozycja skromnego upomnienia w postaci 3 dni za bugi, później zredukowana do 24h, ale teraz sami żałujcie. Lub jak to robiliście w waszych super zdeterminowanych skargach na adminów, że wam słusznie w swej niesłuszności bana dali, zaspamujcie PW stukaczowi aby jednak za bugi karać. W końcu coś pożytecznego dla sceny byście zrobili.
Ja do niego nie mam najmniejszej chęci pisać, po tym jak go prosiłem aby wydał poprwkę zapobiegającą memoryhackom. Mimo screenów etc twierdził że nic takiego nie ma i nie będzie. Dopiero Radzio mu otworzył oczy.
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by Nitek »

Antitheus wrote:Podjeżdżanie i strzelanie w wrogów jest bugiem, od kiedy? ^^ to tak samo jakbym zaatakował komuś koszary, wycofał się, znów to zrobił i ktoś by mnie zbluzgał od bugera ;]
Napisałem, że da się expić mechów za pomocą buga. ;]

// to wiem, ale piszę odnośnie mądrej konkluzji Serpenta
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by Antitheus »

Jako, że moderators Room milczy, a noobki tu nie spamują ogłaszam, że spis ten od dnia jutrzejszego (22.04.2010r.) wchodzi w życie.
Locked