[Bany] - szczegółowe informacje

Wszystko o graniu w OW w sieci.
KiLeR
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Tue Aug 25, 2009 10:10 pm

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by KiLeR »

Dzieki za to chłopcze poczułem sie taki młody :D Pamietam klany 1 osobowe przychodzila osoba na ms miala jakis tam nick i wypowiadala wszytkim klana jakie byly w owym czasie na ms wojne na zasadach 1 na 1 czy to cw czy to sw czy to cb az takich wielkich bluzgow nie pamietam poniżanie bylo bardziej na GSA niz na MS przynajmiej konfikty byly rozwiazywane walka 1 na 1 a nie teraz szuka sie czegos na drugiego gracza i do admina zeby bana dal wiadomo wszytko ma swoje wady i zalety ale jest to forum na ktorym kazdy moze sie wypowiedziec
a co do tej zazdrosci to pozostawie to bez komentarza
zgodze sie ze nikt nie pownien obrazac adminow ale admini to gracze tacy sami jak inni.

Zamiastokreslac bany na ile miesiecy to zastanowcie sie lepiej czym powinien zajmowac sie admin zgodze sie ze admin powinien byc to zasluzony gracz gracz grajacy kilka lat (wielu takich nie zostało :( )ale obowiazkami admina powino byc pilnowanie ustalonych zasad wojennych i wszytkich innych ustalonych przez graczy , pilnowanie szacunku na ms , nie uleganie znajomoscia , jesli 2 gracze maja problem ze sobą admin powinien proponwac w takich sytuacjach pojedynki jesli to nie podziala ma prawo urzyc banow ale bany to powinna byc ostania rzecz jaka admin powinien urzywac ,admin powinien pomagac w konfilktach graczowych i klanowych pomagac je rozwiazywac

Teraz na ms panuje wieczne oskarzanie sie o chetowanie a wojny klanowe zeszly na poziom krytyczny coraz mnie graczy gra spowodowane jest to wieloma czynikami wiec ja takich zlych czasow to nie pamietam a klanow zostalo moze 3 i to jeszcze wiekszac nie aktywnych

antidlaczego jak tobie zabrano przywileje na GSA(zbanowano) http://forum.original-war.net/viewtopic.php?f=5&t=1318 to sam walczyles o swoje a teraz robisz podobne rzeczy co ten co cie zbanowal pomysl nad tym (wiem ze powiesz ze to byla inna sytuacja i ze ja o niej nic nie wiem ale robicie podbnie jak tamten gosciu.

- teraz zeby nie bylo praca jaka wykonujecie na ms nie jest zla wiem ze to jest ciezki kawalek chleba jak ciagle ktos czegos chce spamuje gygy , pw poswiecacie duzo swojego czasu zeby pilnowac tej spolecznosci. Ale jak podkreslalem wczesniej ban powinien byc ostatecznościa.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by Anarchy »

Taka rozpiska jest wstępem do regulaminu, który może w końcu ureguluje naszą robotę. Póki co, powinniście się raczej cieszyć, że chcemy coś zrobić, by wam było na rękę. A obrazy powinny być całkowicie wykreślone, na GSA nie było czegoś takiego i było dobrze..
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by Antitheus »

-Anarchy, ale nie będą. mam dosyć słuchania bluzgów na pw.
-Admin =\= gracz.
-Kiler, dziękuję, że jakże dokładnie opisałeś to, czym się zajmujemy i na co poświęcamy nasz cenny czas na MS.
Nie masz wprawy jednak w mówieniu o tym, jak utrzymanie ładu jest trudne. Co z tego, że ukaramy was kickiem, jak nie będziecie wyciągali z tego wniosków? Były czasy trzech kicków i wtedy ban na 1h ale to niczego was nie uczyło. Teraz, kiedy za poważne przewinienie wyłapie się bana na 24h przynajmniej czasami usłyszę 'przepraszam' na pw, co świadczy o skuteczności i kierunkowości.
-Z tego co wiem, to nikt nie banuje na życzenie.
-Nigdy nie miałem przywilejów na GSA. Walczyłem tylko z antypolskim usposobieniem Nossa, który jako Helper na GSA i moderator na OWS, winien takich zachowań nie przejawiać.
-to, że teraz każdy oskarża się o cheatowanie to tylko i wyłącznie wina waszej głupoty i tego, że je ściągaliście.
-Ban będzie ostatecznością, jak się zmienicie. Im bardziej macie pstro w głowie, tym
bardziej zaostrzone będą kary
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by pijanymis »

Antitheus wrote:
-Z tego co wiem, to nikt nie banuje na życzenie.
anti były bany i kicki na życzenie i nie mów ze nie.Nie raz Got pytał na wampa czy kogoś z oldplayerów kogo wykopać sam mi nie raz głos zabierałeś jak próbowałem uspokoić 2 strony.Były też momenty ze kickaleś tylko temu ze ci głowa bolała czy coś tam ci było.I to jest dołujące że wykorzystujecie czasem swoja władze dla zabawy nie jeden gracz się ze mną zgodzi.pyzatym gdy zbanowaliście np.gonza on prosił o dowody na hacka jakoś do tej pory ich nie ma a bana dostał tylko za to ze ktoś lepszy z nim na CB przegrał.Ja rozumiem uspokajać graczy na lobby jak się kłócą albo za bugi i hacki banować oczywiście jak są dowody ale nie dla zabawy czy dlatego ze ktoś coś mówił, a ze to doby gracz to mu wierzycie.nie będę mówił kto z gonzem przegrał ani kto się czepiał te osoby wiedzą i znając życie i tak się nie przyznają

// no ty aż się prosisz o warna za ten swój spam 'bany są za nic!'. Może zdarzyło się że ja czy Goth kickneliśmy 'znajomą' osobę kiedyś ad hoc dla żartu, jednak to nie powód abyś spamował ludziom pw, spamował aow, spamował ownet. Myśl, MYśl, MYŚL. Ja Ci oleju do głowy nie wleję, bo chyba wyraźnie wspomniałem, że logi z rozmów nie będą wam opublikowane. Czasami ugryź się w palca zanim napiszesz kolejną głupotę i zepsujesz ludziom nerwy; Czy to mi, czy Gothukowi a o Jerzym już nie wspominając.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by Serpent »

Bardzo dobra inicjatywa :P wreszcie ktoś o tym pomyślał i stara się wprowadzić w życie zasady "dobrej gry" bez cheatów bugowania itp.
Jako że admini są tylko na czacie i tam mogą karać to czemu nie korzystać z banów jako rodzaju kary?
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by Anarchy »

YuriStriatov wrote:Stucuk sie wypowiedzial juz raz ze banow na gre nie bedzie i tyle.
Ciekawe czemu?...;]
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by Ghost »

Pijany ma troche racji...
czy ktos tutaj nie słyszał słow Gota; Kto chce bana, A ty nie chcesz bana?, ipt..
kickowanie i banowanie za nic, dla jaj itd. nie jest zadną nowością.

// Dotychczas nikt nie miał bana za nic. I czasami ruszczcie łbem i wyczujcie nutkę ironii w tym 'kto chce bana'. Ostatnio tak specjalnie piszemy w duchu śmiejąc się z osób, które takie właśnie rzeczy wypisują nic nie myśląc po serwisach. Już pisałem w innym temacie na temat waszej ignorancji - sprawa jest klarowna i kolejne tego typu posty uznawane będą za spam.
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by pijanymis »

spam ale zgodny z prawda w końcu ktoś powiedział prawdę a wy się tych osób czepiacie pyzatym nowych graczy tez czasem kickaliscie bo pytali kto gra. a ta wasza ironia nikogo nie bawi bo wykorzystujecie swoja władze bo wiecie ze nikt wam nic nie może zrobić gdybym miał screeny bym wam pokazał ale niestety wszystkie po formacie kompa mi znikły a było ich kilka

// No to tu już dziecko włącza ci się fantazja. Strzeliłeś sobie gola samobójczego.
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by YuriStriatov »

Banow na gre nie bedzie bo nie ma takiego powodu zeby byly. Nawet te popartaczone hacki jednak nie sa jakims tam wielkim problemem bo da sie dostrzec w koncu czy ktos uzywa czy nie.

A co do spiskow od strony administracji, to ja tez bardzo lubilem anarchie na GSA gdzie kazdy wchodzil i na dzien dobry kazdy nowy nick zwal od sk****synow n00bow czy cos w tym stylu. Wogole super, naprawde przyjazne wtedy OW bylo dla nowych graczy. Sorry ale w forum dla moderatorow tutaj (ktore jest ukryte od publiki) sa zapisane wszystkie bany jakie ludzie dostaja na MSie wlacznie z ich powodami. Wiec nie wciskajcie ciemnoty ze leca bany za nic na MSie bo ja sam sprawdzam czy wszystko gra. Sorry mis, ale taka prawda. A co do kickow, to 99% z nich leci za spam, np. jak wchodzi ktos i strzela 30 wiadomosci jedna pod druga "KTO GRA?". Kick za flood, zeby wiedzial na drugi raz ze flood na kanale nie jest fajny. Zauwaz ze kick a nie ban.

Moge dalej wyjasniac jak co wyglada jak chcesz. OPy sa w miare surowi co nie znaczy ze uzywaja swojej wladzy bez powodu czy dla zabawy.
Image
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by Nitek »

Tak jak już mówiłem na MSie: trzeba wywalić punkt dotyczący piractwa, bo Anti miał by już perma za to xD

Jeżeli uważacie, że niektórzy nie zasłużyli na kicka za coś takiego:
A: ZAUSZ KTOS ku**a TOM JEBANOM GRE BO ku**a SIEDZICIE I pie****icie PRZEZ CALY DZIEN
<kick>
<powrot>
A: ku**a ZAKLADAC h**e!
<kick>
<powrot>
A: SPIERDALAJCIE
<wychodzi>
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by Anarchy »

Hm, też chcę mieć dostęp do listy banów:P Swoją drogą, wprowadźmy tą listę banów i za*****cie będzie. A do GSA - wbiłem dosyć późno, a jakoś zostałem przyjęty;P
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by Antitheus »

Nitek wrote: bo Anti miał by już perma za to xD
Co przez to rozumiesz?
To, że dałem kiedyś link (który nie był mój, lecz był tylko informacją do downloadu na stronie do tego przeznaczonej) osobie, która posiadała oryginalną kopię OW - to nie znaczy, że jestem piratem. Postąpiłem zgodnie z obowiązującym prawem i nie naruszyłem niczyjej własności intelektualnej.
Tak samo mówiąc o 'zasysaniu gier', daję linki do downloadu gry darmowej - czytaj najczęsciej jest to free mmorpg, lub do dowloadu programu, który zgodnie z licencją urzytkowania jest zamieszczony na stronie producenta.
Więc wyklaruj mi Twoją myśl - najlepiej na PW aby tu nie robić offtopu ;]
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by pijanymis »

no ok troszkę przegiąłem z tym co napisałem poza tymi kickami wiec przepraszam wszystkich adminów.Poza tym podtrzymuje zdanie ze bany na grę były by dobrym pomysłem dla ludzi ze tak powiem o skłonnościach do łamania zasad.A i pytanie czy na SW jest bugiem jak się zbuduje koszary na podeście przed 5 minuta
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by Nitek »

pijanymis wrote:no ok troszkę przegiąłem z tym co napisałem poza tymi kickami wiec przepraszam wszystkich adminów.Poza tym podtrzymuje zdanie ze bany na grę były by dobrym pomysłem dla ludzi ze tak powiem o skłonnościach do łamania zasad.A i pytanie czy na SW jest bugiem jak się zbuduje koszary na podeście przed 5 minuta
Tak, to jest bug :]
Tak samo expienie mechów, snipów i engów to też są bugi. Mimo to lwia część naszej społeczności ich używa. Zamiast permów za bugowanie można wykluczyć z turniejów organizowanych przez szanujące się osoby. :disco:
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: [Bany] - szczegółowe informacje

Post by pijanymis »

jak to się już chyba robi z wykluczaniem.a o reszcie bugów wiem tylko tego jednego pewny nie bylem bug czy nie ale jakoś nie zauważyłem żeby ktoś budował no ty kiedyś raz jak mi pokazywałeś hehe
Locked