gra prze Hamachi

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Post Reply
Hadzik1990
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Mon May 03, 2010 5:14 pm

gra prze Hamachi

Post by Hadzik1990 »

Witam,

Chcialem sie zapytać czy ktoś z Was gra przez hamachi ja mma radowke i gra przez standardowy internet nie jest taka prosta nie oretuje sie poprostu z tymi portami ;] we wszystko przez neta gram przez hmachi (tzar, settlers3 ancient conquest, lord of the realms 2, h3, seven kingdoms [jezeli ktos byl by chcetny na te gierki prosze o kontakt;])

obecnie nei mam neta bo mam malutki remont ;] i bede mial montowane urzadzenie chyba sie to router nazywa;] pogadamn z tym gosciem zeby mi te porty odblokowal

ale nie zawracajac glowy czy ktos zna jakies sieci na OW przez neta?

:disco:

pozdrawiam
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: gra prze Hamachi

Post by pijanymis »

temat był chyba już poruszany najlepiej wejdź na MS normalnie przez grę i tam pytaj szybciej się dowiesz
User avatar
Xero Rozbójca
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 391
Joined: Sun Mar 08, 2009 5:13 pm
Location: Szukaj w kioskach...

Re: gra prze Hamachi

Post by Xero Rozbójca »

Pozwolę sobie napisać: war ow <-- nazwa sieci, bez hasełka ;p
"Osoby, stawiające więcej niż trzy znaki interpunkcyjne obok siebie, mają problemy ze zdrowiem psychicznym."

Image
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: gra prze Hamachi

Post by Incantatoris »

Niektórzy tak - grają przez Hamachi, ale są to osoby, które nie mają zewnętrznego IP i nie mogą same stawiać serwerów. Jednym z problemów OW jest właśnie mała ilość serwerów, a często ich brak. Jeżeli chcesz zagrać przez Internet to i tak musisz pobrać najnowszy patch (znajdziesz go owsupport.com). Wszyscy go mają, więc do gry przez Hamachi także będzie potrzebny. Odblokowuje on m.in kanał rozmów (IRC), a także Master Server - listę serwerów.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
Hadzik1990
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Mon May 03, 2010 5:14 pm

Re: gra prze Hamachi

Post by Hadzik1990 »

jak hamachi dziala i patche to wiem ;] z tym nie bedzie problemu ;] dzieki za informacje jak tylko dostane uzadzonko do domu to sie zglosze;]

a wlasnie czy jest cos trakiego jak repki z Orginal war? czy nie ma ?
User avatar
Xero Rozbójca
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 391
Joined: Sun Mar 08, 2009 5:13 pm
Location: Szukaj w kioskach...

Re: gra prze Hamachi

Post by Xero Rozbójca »

Repki, czyli replaye? Coś w stylu Starcraft? ;] Nie, nie ma a szkoda... Jak chcesz, to możesz sobie nakręcić filmik podczas gry np. HyperCam'em 2 xP
"Osoby, stawiające więcej niż trzy znaki interpunkcyjne obok siebie, mają problemy ze zdrowiem psychicznym."

Image
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: gra prze Hamachi

Post by Anarchy »

Weź, idź mi z tym swoim hamachi.. Chodź lepiej na MSa, mnóstwo noobów, nie potrzeba niczego do samego grania, gorzej z hostowaniem, ale i to nie problem.

'ancient conquest'
Chyba nie mówisz o starej, zajebistej gierce o takiej nazwie?;]
User avatar
torba12345
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 87
Joined: Mon Aug 17, 2009 10:53 am
Location: GSA

Re: gra prze Hamachi

Post by torba12345 »

a nie dalo by sie jakos hostowac bez odblokowaych portow ja kw moim przypadku . moze ze wchodzac na ms automatycznie loguje cie do jednej sieci ? np jeden gigant pokoj na hamachi to by bylo lepsze niz ten skurwiały master serwer ktory jest jak o kant dupy
Zawsze Nielegalnie
Post Reply