Fighter= Matrix = Cheater

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.
User avatar
Axoris
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 78
Joined: Sat Jan 05, 2008 1:20 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Axoris »

Co z tego, że mają to samo IP? Całe osiedle może mieć to samo IP...może są znajomymi?
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Antitheus »

to z tego, że to musiałby być super, hiper, extra zbieg okoliczności aby w tej samej godzinie weszło dwóch graczy z tego samego IP, które jest to IP dynamicznym (czyli zmienia się po restarcie systemu). Radzę zapoznać się z sprawą lepiej zanim cokolwiek się napisze.
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by *Matrix* »

zbieg okolicznosci dobre, po restarcie sytemu co ty wogole wiesz ;p ty zaczynasz znowu tak jak z tym moim cheatowaniem niby, a pozniej wszystko to moja wina jak co do czego???
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Antitheus »

1. to mówi lekko samo za siebie:
2. Bana masz od Gotha, więc nie płacz że wujek Antitheus jest taki zły. Choć szczerze przyznam, że gdybym ja to wyhaczył czuł bym się o wiele lepiej.
Po drugie poczytaj o zakresach IP w neo.
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by *Matrix* »

Ja nie wiem co ty widzisz w tych ss? moze jeszcze powiesz ze widzisz tam mnie, jak ja wtedy nie gralem? No widze ze znow zaczynasz swoja gadke.(jestem ciekawy czy mnie przeprosisz pozniej bo za cheaty nie miales odwagi sie przyznac do bledu)
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Qaz »

A nie lepiej wam założyć nowy temat, tu tylko się skarżą na Matrix'a...
Załużcie temat pt: "Komisja do spraw oszustw - Oskarżony Matrix" i tam się przekomarzajcie, tu tylko jest dyskusja o 2 nickach i użytych cheatach.
<<QAZ>>
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Antitheus »

Do niego nigdy nie dojdzie że ja nie wygłaszam swojego zdania tylko przytaczam opinię znajomych nam osób.
A co do 'przeprosin' to chłopcze chyba jesteś niepoważny: zdjąłem Ci bana, którego wtedy jak uważałem, dałem niesłusznie i powiedziałem parę miłych słów, które znaczyły o wiele więcej niż 'przepraszam'. Ale Matrix jak to Matrix miesiąc później wyłapuje bana od Gothuka i kółeczko się zamyka.
Może masz pecha, może to tylko my jesteśmy źli i mamy uprzedzenia do Twojego nicku bo nie podobał nam się film. Ale większość poważnych graczy już się wypowiedziała u zalania tego tematu. To, że jedna osoba go wykopała łopatą archeologiczną nie oznacza, że dyskusja ma zaczynać się ab ovo.
Jeśli masz jakieś sensowne argumenty to zapraszam do dołączenia do grona 'niesłusznie' zbanowanych krzykaczy i trolli i spamowania pw Radzia i Yurka. Życzę miłego dnia.
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by pijanymis »

każdy się czepia matrixa bo umie grać i dobrze gra dlatego są problemy czy z chitami czy bez gra świetnie i nie pisze to dlatego że jestem pijany ale wiem a to że matrix nie jest fighterem to wiadome oboje byli u mnie na hoście jakiś czas temu.Gdyby matrix grał słabo nikt by się nie czepiał poprostu niektórzy uważają się za lepszych niż są taki nitek na przykład
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Witcher »

Amen.


Btw. czy ktoś z opów na MS oprócz Anarchyego grał z Matrixem? Czy to na łączonym czy też w drużynie czy przeciwko?
Zagrajcie sobie zróbcie ss, ustalcie, że Anti siedzi u Matrixa i się przygląda na spadające skrzynie, taktyke Matrixa i notuje, a Gothuk niech gra przeciwko i się wyjaśni.

Co wam po dowodach jakichś graczy, którzy skarżą się na Matrixa skoro sami z nim nie graliście?
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Qaz »

W sumie też racja majonez. Zagrajmy z nim i sprawdźmy.
<<QAZ>>
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by *Matrix* »

Czemu nie odp. na moje szybsze pytania ??? ,,1. to mówi lekko samo za siebie" no co ty tam widzisz? bo znajac zycie to ty widzisz mnie wszedzie gdzie sa jakie kolwiek podejrzenia. Nie majac zadnego NORMALNEGO dowodu na ktorym bylyby widac ,,cheaty" na 100% . ,,Jeśli masz jakieś sensowne argumenty" to wez je tu daj zeby bylo widac ze wina jest Tylko po mojej stronie, ale mowie z gory ze maja to byc POWAZNE DOWODY a nie jakies smieci, ktorymi szmergasz.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Witcher »

Zauważcie, że dowody przeciwko Matrixowi stawiają 'łajzowatości', które przegrały z nim walkę. Ja też przegrałem z nim, nawet raz udałoby mi się go pokonać lecz nie wystarczyło mi ludzi(Ja i Kalash i Fighter na Matrixa, JWGorkiego i PioLa) rozwaliłem mu 5 bazookami połowe armii więc nie pieprzcie, że nie da sie go pokonać bo haxuje. Po prostu dobrze gra.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 274
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by DrCzurak »

Tak właśnie, śmietanka z AOW robi turniej, podczas którego zauważa kogoś duuuużoooo lepszego, więc postanawia wykluczać go z turnieju. No ale co zrobisz i tak Matrix widać, że grasz czysto po za tym grałem z tobą nie raz.
@Torba nie zakładaj tematów gdzie umieszczasz wykresy które nic nie wykazują, przyznaj jest od Ciebie lepszy i tyle na ten temat.
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
User avatar
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 90
Joined: Wed Apr 12, 2006 6:28 pm
Location: Earth

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Philly »

Zobaczylem piszacego majoneza aka "je**c ms" & "owspot ziomki i przyjaciele", to az sie zalogowalem!:D
Wiedzialem, ze predzej czy pozniej wrocisz jak zbity pies szukac na own poszanowania jak wam "rebelia" upadnie.
Dla mnie jestes ci**a:D:D

Wracajac do tematu, nie wiem co da "zagrajmy z nim i zobaczymy czy czituje". Logiczne, ze jak bedzie gral z podgladem z zewnatrz, bedzie gral normalnie.
Dowody?
Jedynymi na ow sa screenshoty, z ktorych mimo wszystko mozna wyczytac wiele i sa jak najbardziej sensowne.
Ano na przyklad ten jak grales ze mna.(jbc gra nie byla dokonczona, bo sie "cos" u matrixa popsulo) :P
Image
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Witcher »

Philly.

Fakt, nie lubie ms- wole GSA. Ale co to ma wspólnego z owspotem? Ja tam nic fajnego poza turniejami nie widze (chociaż teraz AOW wraca do formy z czego bardzo się ciesze).
Gówno mnie obchodzi czy jestem ci**a wg. Ciebie czy nie.
Jeżeli chodzi o sprawe banów za nic ktoś mnie przekonał, że byłem w błędzie stojąc za zbanowanymi i już wiem dlaczego... no ale wracając do tematu...

Napisałeś, że grając z nim na łączonym czy przeciwko niemu nic nie zobaczą. Wg. mnie zobaczą. Może grając z nim sprawdzą ile HG zrobił na cb dajmy na to 6 w 10 minut i sprawdzą jak to zrobił, ile skrzyń spadało mu do bazy etc.
Także nie pierdziel mi tu, że wracam jak zbity pies. Po prostu mylić się rzecz ludzka...
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Locked