Fighter= Matrix = Cheater

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by pijanymis »

Każdy czasem ma problemy z netem sam miałem ostatnio koszmarne przerwy na łączu jedyna rada format.Nie wiem i tak Matrix gra lepiej niż3/4 graczy a to że ktoś nie umie przegrywać to już nie wina Matrixa czy innych.Każdy kto grał z Matrixem chociażby w teamie nic nie widział żeby cheatował czy coś po prostu ma zdolność myślenia i planowania czego inni mogą tylko zazdrościć.od Matrixa można się wiele nauczyć co do technik ktoś mówił że sklonował takte Matrixa i kogoś tam na CB co tylko potwierdza to jak dobry jest na scenie.powtarzałem to nie raz i nie dwa bez dowodów nic nie można zrobić temat powinien być zamknięty bo Matrix to nie Fighter, a tego właśnie dotyczy ten temat.ktoś pisał pare postów wyżej że fighter gral z kimś tam na Gorkiego Piola i Matrixa więc już jest dowód że to inni gracze.Może i Fighter cheatował co widac ze screenów z tym akurat się zgadzam ale po co szukać dziury w całym i oskarżać niewinnego gracza??
User avatar
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 90
Joined: Wed Apr 12, 2006 6:28 pm
Location: Earth

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Philly »

Fakt, nie lubie ms- wole GSA. Ale co to ma wspólnego z owspotem? Ja tam nic fajnego poza turniejami nie widze (chociaż teraz AOW wraca do formy z czego bardzo się ciesze).
no chociazby ma wspolnego tyle to ze w ramach "rebelii owspotu" byles jednym z glownych krzykaczy. Chodzi mi o to ze na kazdym forum lizesz dupsko.


Napisałeś, że grając z nim na łączonym czy przeciwko niemu nic nie zobaczą. Wg. mnie zobaczą. Może grając z nim sprawdzą ile HG zrobił na cb dajmy na to 6 w 10 minut i sprawdzą jak to zrobił, ile skrzyń spadało mu do bazy etc.
Także nie pierdziel mi tu, że wracam jak zbity pies. Po prostu mylić się rzecz ludzka...
Nie, po prostu to ty jestes glupi.
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Phantom »

pijanymis wrote:Każdy czasem ma problemy z netem sam miałem ostatnio koszmarne przerwy na łączu jedyna rada format.
Format nie ma nic wspólnego z działaniem netu.
pijanymis wrote:Nie wiem i tak Matrix gra lepiej niż3/4 graczy a to że ktoś nie umie przegrywać to już nie wina Matrixa czy innych.Każdy kto grał z Matrixem chociażby w teamie nic nie widział żeby cheatował czy coś po prostu ma zdolność myślenia i planowania czego inni mogą tylko zazdrościć.od Matrixa można się wiele nauczyć co do technik ktoś mówił że sklonował takte Matrixa i kogoś tam na CB co tylko potwierdza to jak dobry jest na scenie.
Kolejny raz się nie zgodzę. Choć z nim nie grałem myślę, że umie robić tylko HG na masę. Do taktyki i planowania mu daleko. Niektórzy grają tu od samych początków ow i nie wmówisz mi i innym, że coś jest mozliwe, skoro po przegranych kilkuset godzinach w ow wiemy że nie jest.
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by DrShadowrun »

Phantom wrote:Niektórzy grają tu od samych początków ow i nie wmówisz mi i innym, że coś jest mozliwe, skoro po przegranych kilkuset godzinach w ow wiemy że nie jest.
Czyli na przykład wg. Ciebie po tych screenach co zamieścił torba widać, że Fighter nie gra czysto?
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Phantom »

W/g mnie jest w nich coś dziwnego. Czy gra nie czysto nie mogę stwierdzić bo nim nie grałem, tak więc nie oceniam.
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Radzio »

Phantom wrote:bo nim nie grałem
Phant gra ludźmi.

Co do tematu: ta dyskusja jest pusta, a kolejne posty nic nie wnoszą. Chyba pora zamykać..
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by pijanymis »

Phantom akurat co do działania internetu mi format pomógł i to bardzo czasem jakiś wirus zjada plik albo plik rejestru się usuwa.A co do tego co później napisałeś no cóż taktyki się zmieniają tak jak i nowe sposoby na grę.No każdy ma własne poglądy ale ja uważam że matrix gra czysto ale to tylko moje zdanie.Co człowiek to inne poglądy
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by *Matrix* »

Nie zamykajcie jeszcze tematu gdyz chce zeby ,,madry antitheus " sie wypowiedzial bo jak na razie nie zdarzyl mi odp. na mojego posta :
Czemu nie odp. na moje szybsze pytania ??? ,,1. to mówi lekko samo za siebie" no co ty tam widzisz? bo znajac zycie to ty widzisz mnie wszedzie gdzie sa jakie kolwiek podejrzenia. Nie majac zadnego NORMALNEGO dowodu na ktorym bylyby widac ,,cheaty" na 100% . ,,Jeśli masz jakieś sensowne argumenty" to wez je tu daj zeby bylo widac ze wina jest Tylko po mojej stronie, ale mowie z gory ze maja to byc POWAZNE DOWODY a nie jakies smieci, ktorymi szmergasz.
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Phantom »

pijanymis wrote:Phantom akurat co do działania internetu mi format pomógł i to bardzo czasem jakiś wirus zjada plik albo plik rejestru się usuwa.A co do tego co później napisałeś no cóż taktyki się zmieniają tak jak i nowe sposoby na grę.No każdy ma własne poglądy ale ja uważam że matrix gra czysto ale to tylko moje zdanie.Co człowiek to inne poglądy
Format usprawnił Ci jedynie działanie komputera, a nie działanie inernetu. Brak plików systemowych, wirusy nie zmniejszają prędkości łącza!
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by pijanymis »

Ale mi się rozłączało połączenie, a nie było spadku transferu o to mi chodzi
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Antitheus »

Nie będę pisał w strollowanym temacie.
Godność mi na to nie pozwala aby zniżać się do takiego poziomu i odpisywać na flame oraz puste posty. Tłumacz się Torbie i Gothukowi, a nie z twarzą do mnie się zwracasz.
To, że macie chwilowe przyzwolenie ze strony co niektórych na takie spamowanie forum pierdołami, nie oznacza, że będziecie mogli to robić wiecznie.
Albo nauczycie się kultury i odpowiedzialności za wypowiedzi - albo wylecicie.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Witcher »

Antitheus wrote:Nie będę pisał w strollowanym temacie.

Właśnie napisałeś ^^

To nie shoutbox - warn -->Phant
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Phantom »

pijanymis wrote:Ale mi się rozłączało połączenie, a nie było spadku transferu o to mi chodzi
Nie zachowuj się jak dzieciak (chyba że nim jesteś) który za wszelką cenę chce pokazać, że jego jest na wierzchu, to jego zdanie jest ostatnie, bo sam sobie zaprzeczasz! To, że Cię rozłączało nie jest winą internetu tylko systemu. Basta.
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 274
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by DrCzurak »

Antitheus wrote:Nie będę pisał w strollowanym temacie.
Godność mi na to nie pozwala aby zniżać się do takiego poziomu i odpisywać na flame oraz puste posty. Tłumacz się Torbie i Gothukowi, a nie z twarzą do mnie się zwracasz.
To, że macie chwilowe przyzwolenie ze strony co niektórych na takie spamowanie forum pierdołami, nie oznacza, że będziecie mogli to robić wiecznie.
Albo nauczycie się kultury i odpowiedzialności za wypowiedzi - albo wylecicie.
"Fighter= Matrix = Cheater" to jest tytuł tego tematu.
Antitheusie nie spamuj forum offtopami.
Wracając do tematu, jeżeli nawet Matrix buguje czy tam używa cheatów to nikt mu tego do tej pory nie udowodnił. Uważam, że temat do zamknięcia, bo nópki zaczynają "trollować".
(Antitheusie, teraz gdy pisałem tego posta musiałem upaść naprawdę nisko, abyś mógł mnie jakoś zrozumieć)
Dziękuje, dobranoc.

// Zły Antitheus dał temu użytkownikowi warna. powód: zabawa systemem karmy, przekraczanie kompetencji zwykłego usera - zostaw decyzje o zamykaniu tematów, wciskaniu warnów, komentowaniu offtopów ludziom z nickiem jasnoniebieskim i pomarańczowym

Idąc w myśl staropolskiego przysłowia 'co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie' pozdrawiam i zyczę świetlanej przyszłości na scenie.
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Phantom »

No i sami powiedzcie jak z Wami dyskutować, skoro nic do Was nie trafia! Sami się prosicie o warny itd. Kto Wam powiedział, że na tym forum jest demokracja. Ostatni raz prosimy o nie zaśmiecanie tematu
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
Locked