Fighter= Matrix = Cheater

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by *Matrix* »

Nie będę pisał w strollowanym temacie.
LoL zaczal sam pisac na poczatku posta tak:
Te screeny sa ewidentnie jasne. I to właśnie jest twardy dowód.I matrix i Fighter TO TA SAMA osoba.
No i kto to mowil ,,madry antitheus" nie majac zadnego twardego dowodu na to jest przekonany na 100% ze to ta sama osoba. Po raz koleiny sie myli !!! Po co nam taki admin ktory zamiast rozpatrzyc sprawe pisze glupoty nie zastanawiajac sie. Zeby to byl pierwszy raz bym nic do niego nie mial...(ale zdarza sie to kolejny raz...)Coz nam po takim czlowieku, ktory sie nie zna i pisze z gory ze matrix to Fighter.
to mówi lekko samo za siebie 1http://i43.tinypic.com/2n9g9c.jpg
2. HC3V3 rev 2http://i39.tinypic.com/2sbab0z.jpg
I znow zaczal pisac glupoty...
Albo nauczycie się kultury i odpowiedzialności za wypowiedzi - albo wylecicie.
: co wyrzucisz mnie z OW? za to ze mowie prawde jak tak, to dawaj czekam... Tylko pamietaj zanim cos zrobisz to wez sie zastanow jeszcze 3 razy ( bo jak narazie to nigdy nie miales prawdy na moj temat)
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Anarchy »

Jeśli ci brak 'twardych' dowodów, to opublikuję logi, które doprowadziły do bana:
[14:39] _OWP_[F]reedom[F]ighter (~[f][email protected]) joined #original-war.
[15:38] _OWP_DrMatrixCoB (~[email protected]) joined #original-war.
[18:45] _OWP_UKMATRIX (~[email protected]) joined #original-war.
[18:51] _OWP_[F]reedom (~[f][email protected]) joined #original-war
Jeśli ty i fighter nie jesteście braćmi, to nie ma innego wyjścia, żebyś nie był tą samą osobą. Od dwóch różnych dostawców internetu pojawiłeś się jako 2 osoby, poza tym, oboje z tego co się orientuję macie takie same problemy w czasie gry z internetem.
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Gothuk »

*Matrix* wrote:No i kto to mowil ,,madry antitheus" nie majac zadnego twardego dowodu na to jest przekonany na 100% ze to ta sama osoba. Po raz koleiny sie myli !!! Po co nam taki admin ktory zamiast rozpatrzyc sprawe pisze glupoty nie zastanawiajac sie. Zeby to byl pierwszy raz bym nic do niego nie mial...(ale zdarza sie to kolejny raz...)Coz nam po takim czlowieku, ktory sie nie zna i pisze z gory ze matrix to Fighter.
Drogi kolego otóż mamy dowody na to, że ty = fighter, poza tym to nie on ostatnio Cię zbanowal tylko ja.
A Anti moze być przekonany że, hmm, jesteście ta samą osoba, bo dowody na to są w podforum dla adminow ms'a.
*Matrix* wrote:LoL zaczal sam pisac na poczatku posta tak:
czytanie ze zrozumieniem rox.
Nie będe pisał to nie to samo co Nie pisałem. Powrót do podstawówki..
*Matrix* wrote:: co wyrzucisz mnie z OW? za to ze mowie prawde jak tak, to dawaj czekam... Tylko pamietaj zanim cos zrobisz to wez sie zastanow jeszcze 3 razy ( bo jak narazie to nigdy nie miales prawdy na moj temat)
1. Nie prowokuj.
2. Już nie wiele zostało, byś był wykluczony z większości serwisów.
3. Nie mówisz prawdy.
4. To Ty sie zastanów and tym co piszesz, bo jedynie się pogrążasz.
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by DrShadowrun »

Gothuk wrote:Drogi kolego otóż mamy dowody na to, że ty = fighter, poza tym to nie on ostatnio Cię zbanowal tylko ja.
Hmm... w takim razie, może mi ktoś wytłumaczyć to?
http://img231.imageshack.us/img231/1387 ... ighter.jpg

Pamiętam tą grę dość dobrze i jedna osoba... no nie wiem kim musiałaby być i co potrafić, żeby w tym samym momencie sterować pojazdami pod nickiem Matrix i Fighter.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Radzio »

Wtedy poprosił kolegę.

Wasze argumenty łatwo podważyć. Posiadania tego samego IP u dwóch różnych dostawców w niedługim czasie po sobie jest niepodważalne.

Według tego Matrix = FreedomFighter.
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by *Matrix* »

Do Anarchego:
_OWP_UKMATRIX
Co to tego loga to powiem wprost ze NIGDY nie pisalem swojego nicku duzymi literami wiec to nie moglem byc ja... Moze to potwierdzic duza liczba graczy, wiec nie wiem w czym wy widzicie problem... ( tyle lat pracy a wy nadal sie nie orientujecie.)

a co to tego logu:
_OWP_DrMatrixCoB
tu nie ma problemu, gdyz szkoly , maja te same ip w kazdych pomieszczeniach co wiaze sie z podzieleniem internetu.
Nawet teraz sa wieze, ktore wysylaja sygnal i mozna bez problemu sie podlaczyc pod nie duza iloscia ludzi...

Do gothuka
Już nie wiele zostało, byś był wykluczony z większości serwisów.
no co ty nie powiesz co jak masz zamiar mnie wykluczyc to na co czekasz?
powiedz gdzie sa te twoje ,,dowody"
A ze ktos wam dal mozliwosc banowania graczy to sie ciesz, ale robicie to jakas nie z rozumem. Wy uwazacie sie za specow tej gry chodzi mi o tabel koncowe , wykresy. A tu nici nie znacie sie i na dodatek piszecie ze jest tam nieczysta gra gdyz uzywa jakis dopalaczy.Stucuk zna sie chyba lepiej od was i wie ze jest to nie mozliwe bo musiala by pasc synchra, a tu gra sie konczy gracz wygrywa i zaczynaja banowac bo pokonal tam jakiegos old playera... (Zal mi was i waszej nie pozytecznej pracy)

do radzia

Wiesz co ja do takich nie naleze zebym namawial kogos zeby podszywal sie pod jakis inny nick. Kazdy ma swoj nick i mu wystarcza.

Wasze rozumowanie rowna sie zero...

Dziwi mnie to ze pisalem to do antitheusa a zebrala sie cala jego ekipa, a on nie napisal nic...
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2061
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by zoNE »

Temat zamykam, z powodu dojścia nowych materiałów dowodowych. Wskazują one jednoznacznie, iż Fighter to Matrix.

A użytkownik Matrix zostaje zbanowany z powodu:
„Wszczynanie awantur, obraza teamu i oszukiwanie administracji w celu zwiększenia afery, oraz szkodliwy wpływ na użytkowników forum i śmiecenie. Ban nadany po dokładnym przestudiowaniu wszystkich Logów z IRC'a i Forum OWN.”
Dalsza dyskusja na ten temat jest już zbędna. Materiały dowodowe zostały umieszczone w dziale moderatorskim.
Locked