Fighter= Matrix = Cheater

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.
User avatar
torba12345
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 87
Joined: Mon Aug 17, 2009 10:53 am
Location: GSA

Fighter= Matrix = Cheater

Post by torba12345 »

dobra do rzeczy ,gralem dzis chlopakimi 3v3 hc (wiadomo ze malo skrzyn ) .Ja, Kiler, John,Hardcor,JB-PAWLO no i fighter. zaczelo sie od czestego oczekiwania w pierwszej rozgrywce na niego - przypadek ? nieee . Grajac rew. takei same skaldy znowu to samo !? zaczolem zapisywac w notatniku oczekiwania i porownalem je z tabela koncową
efekt : w chwili oczekiwania na fighter(matrixa) przybywalo mu sporo skrzyn . na zasdach hc nie mozliwa jest ich taka ilosc o to dowody zwykle jazdy z oczekiwniem na niego byli od 16-17 minuty gry na drugim wykresie widac dosadnie roznice skrzyn w skaldach sam mialem z 200 wiec ich ilosc u fightera jest gigantyczna zolty na pierwszym a na nastepnym pomaranczowy to matrix(fighter) . uwazajcie na niego- trzeba go wyzucac z gry i izolowac. ;pbo permbana juz ma widac nic sie nie nauczyl.
1. HC3v3
http://i43.tinypic.com/2n9g9c.jpg
2. HC3V3 rev
http://i39.tinypic.com/2sbab0z.jpg

... smierc cheaterom
Zawsze Nielegalnie
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by pijanymis »

a no masz racje to nie może być jakiś błąd tylko umyślne działanie jakimś cheaterskim programem.Jak dla mnie dowody świadczą jednoznacznie przeciw fighterowi czy matrixowi jak zwał tak zwał :( trzeba jakoś ukarać
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Ghost »

User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by pijanymis »

Wiem Ghost co masz na myśli ale dowodów żadnych nie dałeś wtedy a tutaj są jasne
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by DrShadowrun »

A dla mnie nie są jasne. Widać tylko wykres z przyrostem skrzyń, nie zrobiłeś screena wykresu gdzie robił pojazdy/budynki - chodzi mi o czas w którym ilość skrzyń spadła. Po za tym nie pokazałeś screenów z czasem i okienkiem oczekiwania, trzeba na słowo wierzyć. Dwa wykresy - trochę dziwne - ale nie ma TWARDYCH dowodów. A to, że być może gra po prostu lepiej nie może oznaczać, że czituje ;)

Po za tym, fighter i matrix to NIE ta sama osoba.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Antitheus »

DrShadowrun wrote:A dla mnie nie są jasne. Widać tylko wykres z przyrostem skrzyń, nie zrobiłeś screena wykresu gdzie robił pojazdy/budynki - chodzi mi o czas w którym ilość skrzyń spadła. Po za tym nie pokazałeś screenów z czasem i okienkiem oczekiwania, trzeba na słowo wierzyć. Dwa wykresy - trochę dziwne - ale nie ma TWARDYCH dowodów. A to, że być może gra po prostu lepiej nie może oznaczać, że czituje ;)

Po za tym, fighter i matrix to NIE ta sama osoba.
Te screeny sa ewidentnie jasne. I to właśnie jest twardy dowód bo 5 innych osób widziało to samo.
I matrix i Fighter TO TA SAMA osoba. Potwierdzone to mamy logami z tych samych IP. W sumie za to ma bana, jeszcze wg starego prawa.
KiLeR
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Tue Aug 25, 2009 10:10 pm

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by KiLeR »

Panowie i panie :D tak jak bronilem Matrixa tak Fightera nie mam zamiaru nie wnikam czy sa to te same osoby ale cheaty sa oczywiste u tego gracza. Juz wyjasniam dlaczego gralismy sobie gre jak to powiedzial torba 3 na 3 hc 1 gra byly straszne lagi wiec ten skreen malo mnie obchodzi 2 gra była to juz gra bez zadnych lagow i w pewnym momencie dokladnie 16 30 oczekiwanie na Fightera skonczyło sie ono około po 10 sekundach w 17 30 kolejne, chetowanie moge podkreslic ze przez ta minute byly ledkie lagi jak widac z wykresu przyrost u gracza pomaranczowego wrost o jakies 400 skrzyn co akurat na hc jest nie mozliwe w tak krotkim czasie. pozniej gra płyna rzadnych lagów i pozniej około 23 minuty to samo 10 sekund czekania na Fightera i teraz juz jakos dłuzej około 2 minut czekalismy na kolejne jego wyjscie, tylko to jest najsmiejszniejsze ze my juz w tym czasie mielismy mała przewage i ja jestem graczem niebieskim miałem w tych minutach 180 skrzyn wiec pytanie z kad ten pomaranczowy miał okolo 700 jak wszytkie szkynie ze srodka zbierał rozowy wiec smiem stwiedzic co rzadko mi sie zdarza ze ten gracz w tej grze cheatował tylko dosc nieudolnie . Niepowiem ja tez mam czasem takie wyrzucania w grze ale nie jak jest plyna gra i trfa 34 minuty tylko zastanawia mnie jedno jak co on wlacza ze mu te skrzynie rosną bo według mnie on wlasnie tak robi wychodzi do winna wlacza cos i wraca do gry i pozniej po jakims czasie to wyłacza . Oczywscie kazdy ma prawo grac w nasza ulubiona gre ale nie z kims kto oszukuje nawet w czyms takim jak gra komuterowa żal takich ludzi i przez takich graczy wirelu porzadnych graczy przestaje grac w Original war
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Radzio »

Według Stu nic takiego nie mogłoby się stać. Gdyby próbował oszukać grę w ten sposób, już dawno padłaby mu synchra.
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Incantatoris »

Podkreślając wg. Stu. Sam przecież udowodniłeś, że da się ominąć jego zabezpieczenia.
Co do tematu: nie znam się na wykresach, więc nie mam zbytnio zdania na ten temat. Jedno jest pewne: "Matrix jest jak Kopernik - dopiero przyszłe pokolenia go zrozumie i jego grę". Zostaje nam tylko czekać ;)
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Radzio »

Ja oszukałem system mgły, nie dodałem/usunąłem żadnych elementów, ani ich nie zmieniłem.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Anarchy »

W pewnym momencie na 1-szym screenie widać zysk surki duży. Jeśli twierdzisz, że miałeś 200, to w ciągu niecałej minuty przybyć mu musiało 400 na 2 fale, co jest teoretycznie i praktycznie niemożliwe. Co ciekawe, jeśli przyjrzeć się ilości jego pojazdów i skrzynek, widać pewną niezgodność - przez kilkanaście minut ani nie budował pojazdów, ani nie wykorzystywał surki - to się zgadza. Ale jak wyjaśnić fakt, że nie pokrywają się liczby ponownego rozpoczęcia wydawania surki i powiększającej się liczby pojazdów (pierwszy pojazd stanął ok 23 minuty, a surka zniknęła w 21, nie przybył w tym czasie żaden budynek. Oczywiście możliwe, że robił pojazd przez jedną osobę, ale niczego nie można wykluczyć. Poza tym nikt go nie lubi i to samo w sobie jest dowodem^^
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Witcher »

Jezu... Matrix to nie Fighter O_o
za każdym razem jak gram z Fightem jade go jak chce, a jeszcze za czasów CoH Matrix i Fighter byli obecni na treningach. -.-

Skończcie te pieprzone prowokacje bo to już się w du**e nie mieści!
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
torba12345
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 87
Joined: Mon Aug 17, 2009 10:53 am
Location: GSA

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by torba12345 »

jezeli uwazacie ze ten caly fighter to nie matrix to poprostu za malo gracie na multi zeby sobie cos takiego uswiadomic . jest tylko jeden taki cheater chyba ze to jest jakas jego rodzian lub "partner zyciowy" matrixa bo ma skuteczne cheaty ktore nie erroruja gry ,tylko on takie cos mia lo ile pameitam i sie musial z nim podzielic xD finito ,ponadto metrix = smeic ,fighter = smeic <- jedna rodzina ; "cziterom" nie !
Zawsze Nielegalnie
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Serpent »

Przypadkiem te 2 osoby mają to samo ip?:D
Poza tym za dużo powiedzec o nich nie moge bo nie gram z nimi przez te oczekiwania na nich co jest wkurzające.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Re: Fighter= Matrix = Cheater

Post by Qaz »

spokomajonez wrote:Jezu... Matrix to nie Fighter O_o
za każdym razem jak gram z Fightem jade go jak chce, a jeszcze za czasów CoH Matrix i Fighter byli obecni na treningach. -.-

Skończcie te pieprzone prowokacje bo to już się w du**e nie mieści!

Majonez, a przyjmujesz tezę, że ktoś mógł wejść na cudzym nicku?
Po za tym myślę, że skoro ip sie zgadza to mogą to być albo bracia albo to jest jedna osoba. Dowody są dowodami. A szkoda, bo gdy rozmawialem z matrixem myslalem ze sie czegos nauczyl ...
<<QAZ>>
Locked