Co Chcecie zmienić ? (na poważnie i bez obrazy...)

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Post Reply
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Co Chcecie zmienić ? (na poważnie i bez obrazy...)

Post by Ghost »

Dobra, macie wolną rękę, piszcie co wam się nie podoba, co chcecie zmienić.
Zanim coś napiszecie POMYŚLCIE !
Ogólnie, najlepiej żeby to były POMYSŁY ! ROZWIĄZANIA !
Nie wiem... coś racjonalnego, ludzie... chodzi o to, żeby scena się nie rozsypała...
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Co Chcecie zmienić ? (na poważnie i bez obrazy...)

Post by Witcher »

Wg. mnie, aby scena się rozwijała, powinny być organizowane jakieś nauki dla newbie bo jak już kiedyś powiedziałem jak chcecie żeby scena się rozwijała skoro większość was zamiast wyciągać doń rękę odpychacie ich albo obrażacie... Scena OW długo nie pociągnie z tym samym "składem"
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Re: Co Chcecie zmienić ? (na poważnie i bez obrazy...)

Post by Lesio »

spokomajonez wrote:Wg. mnie, aby scena się rozwijała, powinny być organizowane jakieś nauki dla newbie
A proszę bardzo nikt nie zabrania ci tego organizować.

A teraz wypowiem się trochę z innej beczki, bo sporo czasu nie wchodziłem na own, ale widzę, że zrobił się tu niezły burdel.
Ta wasza cala rewolucja chce zlikwidowania Zasad Wypowiadania Wojen? To spoko był to mój pomysł i skoro wam się nie podoba możemy powrócić do czasów, gdzie wojny były załatwiane głównie 1 vs 1 i w przeciągu jednego dnia padało po 4-5 klanów(wiem bo sam tak niszczyłem noob klany).
Chcecie powrotu na gsa? Ok mi to jeszcze bardziej pasuje ;] znowu wrócimy do bluzgania w 10 każdego nowego kto wchodzi na gsa i będzie po problemie(nie mówię mi się tamte czasy podobały).
I odkąd own nie jest oficjalna stroną polskiej społeczność ow?;> Popatrzcie na to, że to własnie Jerzy juz od 4 lat(nie jestem pewien czy 4) co roku płaci za serwer, domene etc. Żeby w końcu ogarnąć ten cały syf jaki panował na GSA zanim wy w ogóle nie słyszeliście o ow.
Prawda jest tak nie znacie historii tego lobby, zmiany które my staramy się wprowadzać są głównie z naszych dobrych czy gorszych doświadczeń z przeszłości(oczywiście nie mówię, że sami nie możecie jakiś wprowadzić). Jednakże prawda jest taka, że mamy o wiele większe doświadczenie w graniu i zrozumcie to w końcu, że my nie chcemy wam zaszkodzić, ale tak naprawdę wam pomóc i umilić grę w ow.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: Co Chcecie zmienić ? (na poważnie i bez obrazy...)

Post by DrShadowrun »

Lesio wrote:Chcecie powrotu na gsa? Ok mi to jeszcze bardziej pasuje ;] znowu wrócimy do bluzgania w 10 każdego nowego kto wchodzi na gsa i będzie po problemie(nie mówię mi się tamte czasy podobały).
Nikt z Was - starych graczy, którzy pamiętają te czasy z GSA - nie pomyślał nigdy, że to MOŻE przez właśnie TAKIE Wasze zachowanie kiedyś na GSA (bluzganie na dzień dobry nowych graczy) teraz scena owara jest taka mała?
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Co Chcecie zmienić ? (na poważnie i bez obrazy...)

Post by Antitheus »

Panie znawco, scena jest mała bo gra została kiepsko rozreklamowana i rozprowadzona w małym nakładzie w niewielu krajach przed swoją premierą.
Choć jak na ten poziom fiaska reklamowego mamy całkiem dobrą grywalność.

Choć wielu graczy z pewnością zostało odstraszonych bluzganiem. Tak samo było na początkach MS, jednak na szczęście szybko opanowaliśmy sytuację.
User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Re: Co Chcecie zmienić ? (na poważnie i bez obrazy...)

Post by Woozi »

Ja bym proponował wprowadzić "Pręgierz" - temat w którym były by wpisywane wszystkie bany na ponad 24h wraz z dowodami.
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Co Chcecie zmienić ? (na poważnie i bez obrazy...)

Post by Antitheus »

A szukajka boli?
Taki temat jest, aktualizujemy go tylko gdy nam się chce.
Dowody są umieszczane w moderators room, dostań się tam a je zobaczysz. i Basta.
Post Reply