Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Wszystko o graniu w OW w sieci.

Czy chcesz wprowadzenia "Ewidencji bieżącej wojen klanowych"

Poll ended at Tue Jun 22, 2010 5:25 pm

Tak
17
50%
Nie(dlaczego)
17
50%
 
Total votes: 34

User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Ghost »

Jestem na tak. Jak chcecie to rozwiązać ?
2pac
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 90
Joined: Fri Apr 09, 2010 8:38 pm
Location: Świdwin
Contact:

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by 2pac »

nie misiu niech jak już na wojnie ewidencja to niech będzie na sparingu lub nawet normalnej grze no przecież to na tym samym polega tylko że wojna klanów zwykle się o coś toczy a normalna gra niekoniecznie;x

edit:Jeszcze możecie przejść na jasną stronę mocy!:>
KiLeR
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Tue Aug 25, 2009 10:10 pm

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by KiLeR »

Nie ponieważ ot tego sa strony klanów jak ktos nie umie robic klanow niech sie za to nie zabiera tak samo z prowadzeniem wojen nigdy nie miałem z tym problemu zawsze skład był na stronie klanu i dyplomacja (Polityka) jawna 2 klanu skład spisywałem pod newsem i mnie nic nie obchodziły tlumaczenia ze ten gracz jest w klanie nie ma w składzie nie ma go w klanie. Po 2 jak widac po Ewidencja bieżąca Klanów OW nie jest to aktualizowane wiec nie jest to wiarygodne nie chciało by mi sie również wykonywać 2 razy tej samej pracy na stronie klanu i przychodzic tu i dodawac to wszytko co jest mozliwe do wglądu na stronie klanu. Moze to nie jest zły pomysł ale ja jestem przyzwyczajony ze strona klanu jest waznym elementem istnienia i szacunku wobec klanu. Jesli gracze nie bede postepowac uciwie w wojnach tylko beda oszukiwac, cwaniakowac to nawet takie projekty wam nic nie pomogą
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by *Matrix* »

Tak Kiler ma rację, wkłada duzy wysiłek zeby strona klanowa byla regularnie odswiezana, dba o wszystkie jej szczegoly sklady itp. A ty myslisz ze kazdy ma tyle czasu zeby wszystko odswiezac na dwa fronty?
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by pijanymis »

Sory ale od czego macie KOPIUJ -> WKLEJ ?? 2 minuty roboty a wy o przepisywaniu mówicie
trzeba ułatwiać sobie życie a nie je utrudniać
User avatar
Warr
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Sun May 02, 2010 8:25 pm

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Warr »

Nie. Dlatego ze jest wkladany trudny wysilek na strone klanowa
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by pijanymis »

Warr bez obrazy ale co ma strona klanowa do prowadzenia wojen
User avatar
Warr
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Sun May 02, 2010 8:25 pm

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Warr »

Mam takie zdanie.. A co cie obchodzi co napisalem co to jakies sledztwo czy Ankieta
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Gothuk »

KiLeR wrote:Po 2 jak widac po Ewidencja bieżąca Klanów OW nie jest to aktualizowane
1. To nie MY mamy szukac po stronach klanow skladu i dyplomacji, ale WY ja nadsylac.
Widac jak czytasz tematy...
Antitheus wrote:Założenie klanu, wstąpienie członka, datę zawarcia sojuszu nadsyłamy e-mailem na adres [email protected]. Wszelkie zmiany w składzie, sojuszach etc ślemy co miesiąc - ulży wam i nam to pracy.
2.
2pac wrote:nie misiu niech jak już na wojnie ewidencja to niech będzie na sparingu lub nawet normalnej grze no przecież to na tym samym polega tylko że wojna klanów zwykle się o coś toczy a normalna gra niekoniecznie;x
Tak super, a w ogole to sie nie powtarzaj, napisales to samo kilka postow wczesniej... Wykazujesz tutaj przede wszystkim swoja zdolnosc rozumowania, ktora jest jak u kilku letniego dzieciaka, ktorym w sumie jestes.
Ewidencja ma sluzyc, temu by lider drugiego klanu sobie nie lecial w ch**a i jesli ustaliliscie dana zasade na dany dzien, to jeden nei moze sobie zamienic rogrywek miejscami (a byly takie przypadki...).

3. Pomysl jak najbardziej za.
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Gwrhkhsh »

Jestem za, ale z zastrzeżeniem. Dla każdej ustalonej daty, powinna być podana data zapasowa, w razie czego. W każdym razie - tylko jedna data zapasowa.

A
trudny wysiłek
Warra powinno się gdzieś zapisać :lol:.
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 274
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by DrCzurak »

Jeżeli chcecie zrobić COŚ dla sceny, to sobie sami łaźcie po stronach klanowych i spisujcie klanowiczów. Bo ja na miejscu jakiego kolwiek lidera nic bym nie wysyłał. Prosta sprawa, jedni chcą drudzy nie. Więc Ci co chcą niech sobie się w to bawią.
Btw niech Admini pokażą, że coś robią.

Jakbys chcial wiedziec to MY (Admini) robimy COS (a nawet sporo) dla sceny, na pewno zrobilismy o wiele wiecej niz spora czesc tu obecnych...
Jest takie ladne powiedzenie: "Najpierw wymagaj od siebie. Dopiero później od innych."
W zwiazku z tym, czy Ty zrobiles cos pozytecznego dla sceny?
Poza tym nie offtopicuj, ten temat dotyczy ewidencji wojen.
- Gothuk


Więc Gothuku po pierwsze to jeżeli chcesz skomentować post to napisz go oddzielnie. Nie lubie jak mi się ktoś w posty "wpieprza". A o adminach pogadamy kiedy indziej ;p

// Nie ty tu jesteś od pouczania i mówienia kto, co i gdzie ma pisać. My mamy to szczęście, że nie musimy spamować całego OWN jak co niektórzy.
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
User avatar
Warr
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Sun May 02, 2010 8:25 pm

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Warr »

Chodzi mi o to ze sie zgadzam z kilerem i on ma racje.. A nie juz macie wonty
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Anarchy »

Jak ktoś nie umie clanu prowadzić, to niech się za niego nie bierze, a już szczególnie za wojny. Byłbym raczej za wprowadzeniami restrykcji dot. zakładania clanów, a nie pisać rejestry. Nie wiem, jak to wygląda teraz, ale kiedyś nie było problemów z wojnami (bo nie było pewnie tylu debili na scenie). Zagłosuję na tak, chociaż nie jestem przekonany;P
Agaiwo
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Mon Jun 14, 2010 1:38 am

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Agaiwo »

łał, po 50% =D Na kogo by tu zaglosowac, zeby przechylic szalę zwycięstwa ....
Podajcie jakieś argumenty, bo jak do tej pory to pie&^%&#$%e 3po3 ;]

Jak sami wiecie, nie jestem zbyt aktywny. Jezeli wszystko dobrze pojdzie, to w wakacje do was spowrotem dołącze.
Osobiście mi sie ten pomysł podoba, byłem na kilku wojnach. Nie zarzecze że w 90% przypadków końćzy sie to "A ON NIE WYGRAŁ BO ON <tutaj wpisz losowy gupi powód> I MY WYGRALIŚMY ALE SCREEN SIE POSZEDŁ PAŚĆ NA ŁĄKĘ".
Poza tym takie moje małe zdanko. Bez urazy. Zamiast się kłócić, niech jedna strona ustąpi, druga też, znajdzcie jakiś kompromis, a nie sie kłócicie ciągle ... Adminów wcale nie wykluczam.

Z poważaniem! Hooooray!

Lol, dziwne.
Jakoś ta ankieta mi sie skojarzyła z Dyktaturą (Tak), i Liberałem (Nie), ale to "Nie" jest nieuzasadnione. Wiec głosujem za!
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Qaz »

Ja jestem za. google kataloguje wszystko i nie ma problemu ;]
Ale tak na serio jest to dobry pomysł, a jeżeli wam nie odpowiada, spisywanie tu wszystkiego, to załóżmy nowa stronę w której bedzie i spis klanów i wojen, ale wtedy strona będzie zapomniana po miesiącu, po dwóch przestanie być aktualizowana, a po 3 miesiacach temat powróci. Nie wspominając już, że nowi gracze, raczej nie będą jej szukać w ogóle.
Dlatego dla UNIKNIĘCIA WIĘKSZOŚCI kłopotów, sporów i sprzeczek powodowanych przez nieudolnych liderów, bądź osoby bez moralności społecznej uważam, że owy spis jest dobrym pomysłem, przynajmniej zawsze będą stałe informacje w 1 miejscu, a nie szukać po 750126 stronach co gdzie i jak. Serwery czasem padają, zwłaszcza darmowe, a klany nie raz przebudowywują bądź zmieniają strony, a tak tu wszystko będzie spisane i dostępne.

TAK DLA PRAWDY !!!
NIE DLA OSZUSTW!!!!
<<QAZ>>
Locked