Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Wszystko o graniu w OW w sieci.

Czy chcesz wprowadzenia "Ewidencji bieżącej wojen klanowych"

Poll ended at Tue Jun 22, 2010 5:25 pm

Tak
17
50%
Nie(dlaczego)
17
50%
 
Total votes: 34

User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Woozi »

Jest już ewidencja klanów, więc powinna byc i ewidencja wojen, w których panuje całkowita anarchia(zdarzają się wyjątki ale to rzadkość).
W takim temacie leaderzy wpisywali by daty terminów walk i wklejali potwierdzenia zwycięstw, w razie wątpliwości zakładało by się temat z odwołaniem.

Wyglądało by to mniej więcej tak:
Leader klanu wypowiadającego wojnę:
Wojna pomiędzy klanami x a y
1 walka na zasadach z odbędzie się xx:xx:xxxx
2 walka na zasadach z' odbędzie się xx:xx:xxxx
skład i sojusze klanu x:
(aktualny skład i sojusze klanu x)
skład klanu y:
(aktualny skład i sojusze klanu y)

Leader klanu broniącego się:
potwierdzam daty walk i składy
wygrane walki:
walka x została wygrana przez klan y
(screeny potwierdzające)

jeśli to ostatnia walka:
Klan y wygrywa wojnę
Powiedzcie co o tym sądzicie, uprzejmie proszę by nie wypowiadały się osoby pokroju majonezu z IQ na -
Last edited by Woozi on Tue Jun 15, 2010 9:20 pm, edited 4 times in total.
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by pijanymis »

Jak dla mnie dobre rozwiązanie tylko nie zrozumiałem czy oba klany wyznaczają od razu datę walk??Jeśli klan np Y się nie stawi w terminie to walkower??Jeżeli tak to tym bardziej jestem za.
User avatar
Xero Rozbójca
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 391
Joined: Sun Mar 08, 2009 5:13 pm
Location: Szukaj w kioskach...

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Xero Rozbójca »

Pomimo, iż nie jestem w żadnym z klanów(i nie chcę być), muszę pochwalić twój pomysł. Godny uwagi i rozpatrzenia. Ciekawe czy przejdzie. Gdyby tak się stało, to byłaby rewolucja w zasadach wypowiadania wojen ;]
Mam także pomysł na dużą mapę multi, gdzie mogłoby wziąć udział kilka klanów na raz(no ale jak wiemy, pomysł się nie przyjmie, bo synce by padały w ch*j często :D) - powiedzmy z 20 osób na 1 mapie xD Klan "a" miałby jeden kolor, a klan "b" drugi kolor. :P
"Osoby, stawiające więcej niż trzy znaki interpunkcyjne obok siebie, mają problemy ze zdrowiem psychicznym."

Image
User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Woozi »

@miś: oczywiście, leaderzy ustalają datę walk i jest to wpisywane do tematu, potwierdzane przez 2 stronę. Niestawienie się = porażka.
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by DrShadowrun »

Proponuję zrobić jeszcze ewidencję gier bieżących - informacje jakie byłyby tam zawarte to zasady, gracze itepe, itede.

Ja rozumiem żeby klanów na scenie było 10, 15, wojna goniła wojnę i aby połapać się w tym wszystkim konieczne byłoby siedzenie 24h na dobę... ale przy raptem 4? 5? klanach (już pomijam aktywność tych klanów) i przy obecnej ilości wojen (1 na miesiąc/dwa?) ma to jakikolwiek sens?

Ktoś pisał już na tym forum, bodajże Kiler, że informacje o członkach klanów powinny być na stronie KLANU. Tak samo jest z informacjami o wojnach. Niedługo może ktoś zaproponuje aby zrezygnować ze stron klanowych?

Na nie.
User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Woozi »

Shadow widzę że wogle nie orientujesz się w sprawach klanów, co z tego że klany są mało aktywne, na wojnach ma panować anarchia? Prowadziłem 2 wojny (GD vs EAS i GD vs CoB) i w obu 2 strona leciała w ch**a....
Ktoś pisał już na tym forum, bodajże Kiler, że informacje o członkach klanów powinny być na stronie KLANU. Tak samo jest z informacjami o wojnach.
Tylko że na stronie klanu admin może sobie dowolnie edytować i pisać co chce, wiec to nie zda egzaminu.
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by pijanymis »

każdy kto był w jakimś klanie i miał jakąś wojnę wie że to paranoja co jest ktoś się nie stawia a później gadają że sojusz przeciwny zwleka sam byłem na wojnie GD-EAS i EAS-PTS
gdzie było zamieszanie wywoływane przez EAS
Ten pomysł jest naprawdę dobry i ma szanse odnieść powodzenie
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by DrShadowrun »

Woozi wrote:Tylko że na stronie klanu admin może sobie dowolnie edytować i pisać co chce, wiec to nie zda egzaminu.
Przed wojną, albo zaraz po wypowiedzeniu wojny lider powinien zrobić screeny strony przeciwnika tak aby miał dowód w razie ewentualnych "edycji". I nie byłoby potem problemów kiedy dany gracz dołączył, kto był liderem, kto z kim miał sojusz. Bynajmniej ja bym tak zrobił.
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by pijanymis »

Shadow screeny można zrobić w każdej chwili trzeba mieć na uwadze to że są osoby które chcą wygrać wojnę podstępem dlatego byłby taki spis aby nie było kłótni podczas wojny że ten zrobił to a inny to.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Serpent »

Jestem za ,a nawet przeciw :P
Pomysł dobry ale mam pytanie,co jeśli ktoś zapisany w tej ewidencji nie może się stawić z przyczynnych losowych NP.(odcięli jej internet) :?:
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by pijanymis »

można rezerwę dopisać graczy którzy zastąpią w razie nieobecności innego gracza
2pac
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 90
Joined: Fri Apr 09, 2010 8:38 pm
Location: Świdwin
Contact:

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by 2pac »

wsumie nie woozi ponieważ może jeszcze wprowadzicie ewidencje sparingów? w ogóle gier? bez sensu tak jakbyście chcieli mieć w rękach całą scenę;x
User avatar
Leszcz
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 130
Joined: Sat Sep 19, 2009 7:45 am

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Leszcz »

Spokojnie Tupak :D najlepiej nie robić żadnej kontroli na scenie OW, i niech wszyscy mają Opa, wszyscy mają swój klan, niech się rozwalają i 5 min. potem zakładają nowy klan, ogólnie taka Anarchia by była. Ogólnie z IRCa by się korzystać nie dało bo co 5 min trafiał by się jakiś pierdolnik który by tak spamował aż mu się nie znudzi :D

Code: Select all

kjhdsaj
sadasd
sadasd
daadsd
...
W grze wszyscy by bugowali, cheatowali ale najważniejsze że byli by wszyscy wolni :)
Popieram taką Idę :D

//Specjalne wytłumaczenie dla Ciebie Anarchy

To sarkazm
Czuję, że jestem w matni
Nie pierwszy to już raz
I chyba nie ostatni...

Zagrajcie ze mną w pokemony :]
http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=222436
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by pijanymis »

2pac jak Ty już coś powiesz to klękajcie narody;/ mu chodzi o to żeby podczas wojen nie było nieporozumień takich jak teraz są na wojnach aby wojny szybko się kończyły zamotałem ale chyba wiesz o co mi chodzi.Bez tego spisu wojennego bedzie tak jak było do tej pory z wojnami czyli pasmo niekończących się nieporozumień miedzy klanami
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Ewidencja bieżąca wojen klanowych

Post by Witcher »

Nie. bo wymyślał to cut :)

// nie obrazaj.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Locked