[Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Wszystko o graniu w OW w sieci.

Czy chcesz zmiany zasad CW? (Uzasadnij)

Poll ended at Mon Jul 19, 2010 6:50 pm

Tak
9
50%
Nie
9
50%
 
Total votes: 18

User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: [Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Post by Gwrhkhsh »

Wybaczcie zbędne, noobskie smęty, ale build-up dłuższy niż 5 minut to porażka. Myślę, że CW, jak i każde inne zasady zyskałyby na dynamice, a Arabowie mieliby jakieś szanse, gdyby ataki były przeprowadzane szybko i od samego początku. W 5 minut chyba każdy zdąży zbudować koszary, żeby obronić się przed rushem ludźmi.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: [Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Post by Antitheus »

BU został wprowadzony aby zatrzymać rushujących nonskillów i dać ludziom używającym odmiennej taktyki szansę (odmiennej czyli inna nacja niż amerykanie i mass produkcja noobowskich HG). Gdybyś był trochę na scenie widziałbyś jakie jasełka co niektórzy potrafili odstawić.
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: [Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Post by YuriStriatov »

Prawde mowiac to zgadzam sie z tym zmienieniem BU na 5 minut z 10, szczegolnie w zasadach CB. Przydaloby sie zrobic o tym ankiete.
Image
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Re: [Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Post by Qaz »

Lesiu, ja wyrażam swoje zdanie, jak kazdy i mam do tego prawo, a ty jak dziecko od razu ku***mi lecisz... po co obrazac, wyraz opinie o slowach nie osobie. Moze ostatnio nie gram, ale to nie znaczy ze nie wiem co sie dzieje.

Co do zasad nie jestem za ich zmina, lepiej wprowadzic do oficjalnych spisow stare dobre OCW - "nowa" forma rozgrywki nikogo nie zabila, a tak to wszyscy beda szczesliwi ze sa te i te. Niech kazdy wybiera na jakich chce grac.
<<QAZ>>
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Re: [Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Post by Lesio »

Sory, ale tak na prawde nigdy dobrze nie grales, ani nie wyrozniles sie niczym dobrym w grze, a wiec nie masz prawa nic mowic o rozgrywkach w ta gre. Ja osobiscie gram w to gowno od kilku lat i znam ta gre doskonale jezeli uwazasz ze kiedykolwiek byles dobry to ok. Ale niestety musze ciebie zasmucic bo tak naprawde zawsze w mniemaniu naszym(tych prawdziwych "OP" byles i bedziesz noobem jezeli chodzi o gre)
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: [Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Post by YuriStriatov »

W sumie ludzie ja nie wiem o co wam chodzi jak tzw "Old CW" jest w spisie zasad od zawsze. Nazywa sie Old Rules. Prosze bardzo z materialow ze strony OW.netu:

Code: Select all

Tylko Skład
15 ludzi
Bardziej doświadczeni
Dużo początkowych surowców
Średnie dostawy
Ilość złóż ropy - Extra
Ilość syberytu - Extra
Flagi wyłączone
Detekcja syberytu wynaleziona
Brak pojawiania się postaci
Bomba syberytowa wyłączona
Brak lub Mała ilość małpoludów
Build up time 15 minut

Dodatkowo:
10 wież/bunkrów maksimum
Zakaz budowania behomotów
Nieograniczona ilość koszar
Wiec juz skonczcie bo zaczynacie sie osmieszac powoli tym flamowaniem "kto na scenie jest dluzej" lub "kto wiecej gra". Lagiero swoje dla sceny zrobil, troche przesiedzial, niech sie wypowie bo inaczej to wracamy do GSA gdzie siedziala banda "elity" i probowala dyktowac reszcie co maja robic bez skutkow zadnych notabene.
Image
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Re: [Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Post by Qaz »

Co z tego że grasz lepiej? Ja gralem jak gralem, nie muszę być mistrzem w grze by wyrazić swoje zdanie? Czasy gdy twoje slowo było wazniejsze juz nie istnieją, to ty miedzyinnymi rozwales noob klany "dla zabawy".

Uwazasz sie za lepszego a zawsze patrzyles i patrzysz krotkowzrocznie.

Uważam, że nie ma co zmieniać, a tylko uświadomić że są zasady takie i takie...

Przeszkadza Ci to? Twój problem, ale wyzywać możesz kolegów na podwórku. Wyzwiska nie dają ci autorytetu, a tylko osmieszają bo zaslaniają twój brak argumentów.

Yuri, źle napisaleś moj nick.
<<QAZ>>
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: [Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Post by Nitek »

Jeżeli chodzi o OR - nikt w to nie gra. Jakiś czas temu zagrałem w to bodajże 2 razy. Przez 1,5 roku jak gram, nie widziałem, żeby ktokolwiek grał te zasady.

Jeżeli chodzi o dodanie OCW jako nowe zasady. Moim zdaniem będzie ich za dużo. Na chwilę obecną mamy:
- CW
- CB
- SW
- DSW (które chyba nie są "oficjalne")
- HC
- NW
- OR (których nikt nie gra)
- AW (zasady grane 4fun)

Dodanie kolejnej zasady trochę mija się z celem. Przykładem może być AW - nikt w to nie gra, to nabsy wybierają je na wojnę, tak samo jest z HC - nikt teraz prawie tego nie gra :s)
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: [Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Post by Incantatoris »

ku**a, Nitek, kto Ci pozwolił określać jakie zasady są "noobskie" a jakie nie -.- id**ta z Ciebie. Arabian War są bardzo grywalne, ale jeżeli grasz w nie, to nie oznacza, że są noobskie. Co do DSW, to przejżyj sobie OWN i będziesz wiedział czy są "oficjalne" czy też nie.
"Nikt nie gra na jakiś zasadach to usuńmy ją! Tylko zamieszanie robią i to będzie "mijało się z celem" - ja tak zrozumiałem Twoje dwa ostatnie zdania. "AW nikt nie gra, tylko czasem "nabsy", więc wypierdolić. Tak samo HC - teraz w to nikt nie gra. Można usunąć."
A co do tego "4fun".. chyba się gra w OW, tylko dla zabawy, prawda? Może się mylę, ale jakoś nigdy nie myślałem nad tym jakoś inaczej.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: [Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Post by DrShadowrun »

No to żeś Nituś palnął... czyli sugerujesz, że na scenie powinny być 4? 5? zasad, które Ty chcesz i będziesz umiał grać? A resztę zasad najlepiej wywalić bądź uznać za nieoficjalne tak aby w razie wojny nie mogły być użyte?

Im więcej zasad tym większa szansa, że każdy gracz znajdzie zasady, które jemu idealnie pasują i to na nich będzie bardzo dobrze grał. Dla jednego będzie to CB, dla drugiego NW a dla jeszcze innego HC. Im więcej zasad tym większa różnorodność na scenie będzie, ciekawsze wojny. I do tego trudniej będzie stać się naprawdę dobrym graczem, a w moim przekonaniu to taki, który potrafi grać świetnie na zdecydowanej większości zasad albo nawet i wszystkich.
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Re: [Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Post by Phantom »

YuriStriatov wrote:W sumie ludzie ja nie wiem o co wam chodzi jak tzw "Old CW" jest w spisie zasad od zawsze. Nazywa sie Old Rules. Prosze bardzo z materialow ze strony OW.netu:
Tak tylko oczywiście nie powinno tu byc build time`a i z behemotami, 2 wieze i 1 koszary.
Więc to nie te same zasady :twisted:
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Re: [Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Post by Lesio »

Tak Qaz rozpierdalałem klany dla zabawy i mogę to zrobić jeszcze raz jak chcesz. W ogóle jak tak patrzę na to co tu się dzieję to nie wiem czy nie lepiej powrócić do "elity GSA", bo osobiście uważam, że wtedy było o wiele lepiej.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: [Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Post by Gwrhkhsh »

Bo do niej należałeś, Lesiu? :P

Nie wiem dlaczego, ale "elita GSA" zawsze kojarzy mi się z grupą buców, którzy są zajebiści, bo tak. Nie odnoszę tego do żadnej konkretnej sytuacji, ale teraz jest zdecydowanie lepiej.
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Re: [Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Post by Qaz »

Dla jednych było lepiej, dla drugich gorzej, a Ty zrobisz co chcesz...

Chcesz rozwalania klanów, proszę Cie bardzo, ale to i tak nie powód, by uważać innych za gorszych bo myślą inaczej niż ty. Znasz osobiscie mnie i moje zdanie.

A co do reszty osób OCW od dawna jest w spisie wiec jak kuz mowilem ten temat i ankieta sa bezsensowne.
<<QAZ>>
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: [Ankieta]Old CW - zastąpienie obecnych zasad CW

Post by Witcher »

LOL! OCW w spisie oficjalnych zasad to już za dużo zasad? Każdy będzie grał co chce i na wojnach i na treningach i na boisku i w szkole. Poza tym OR to nie OCW.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Post Reply