[Ankieta] Wycofanie wojen klanowych o rozwiązanie klanów

Wszystko o graniu w OW w sieci.

Czy chcesz wycofania wojen o rozwiązywanie klanów? (Uzasadnij)

Tak
21
88%
Nie
3
13%
 
Total votes: 24

User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

[Ankieta] Wycofanie wojen klanowych o rozwiązanie klanów

Post by Nitek »

'Rozwalanie klanow' musi byc chyba najbardziej lamerskim i glupim zachowaniem na calej scenie OW. Wlasnie dlatego scena pada pod wzgledem graczy i tournamentow, a szczegolnie kiedys co to lazila ci grupa debili co jak tylko zobaczyla nowy klan to "gramy CW" i jak tamci nie chcieli to im wmawiali ze klan nie istnieje bo przegral.
Mi to dało trochę do myślenia i uważam, że czas raz na zawsze zakończyć z wojnami. Tak naprawdę to przez to są problemy. Fakt: będzie więcej noob klanów, ale będzie też CB i będzie wiadomo, który klan jest bardziej ogarnięty, a w którym są same boty. Można też będzie wystartować z jakąś ligą między-klanową. W każdym bądź razie ja uważam, że wycofanie wojen to dobry pomysł ;>
Last edited by Nitek on Wed Jul 07, 2010 9:14 pm, edited 2 times in total.
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: [Ankieta] Wycofanie wojen klanowych

Post by pijanymis »

Nitek masz piwo;p jestem ewidentnie na tak :D
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: [Ankieta] Wycofanie wojen klanowych

Post by Antitheus »

A po cho**rę ci klan, skoro nic nie możesz z nim zrobić?
Może od razu rozwiążmy klany?
Wojny mogą być, np o punkty czy o honor. Radziłbym zmienić tytuł tematu bo brzmi on równie śmiesznie co 'wycofajmy OWN czy OWS'
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: [Ankieta] Wycofanie wojen klanowych

Post by YuriStriatov »

Ja juz uzasadnilem w wyzej wymienionym cytacie. Wojny klanowe powinny polegac na kolezenskiej walce ktora pokazuje "kto lepszy", a nie chamówa typu "jak przegrasz to spier**laj". Tak wiec przydaloby sie zmienic nazwe tego tematu na "wycofanie rozwalania klanow przez wojny".
Image
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: [Ankieta] Wycofanie wojen klanowych

Post by pijanymis »

Antitheus wrote: [...]Wojny mogą być, np o punkty czy o honor.[...]

W zasadzie masz rację ankieta powinna się nazywać czy chcesz rozwiązywania klanu po przegranej wojnie.

P.S Ostatnio jakoś z sensem zaczynasz gadać.

// Ja zawsze gadam z sensem.
User avatar
Warr
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Sun May 02, 2010 8:25 pm

Re: [Ankieta] Wycofanie wojen klanowych

Post by Warr »

Zgadzam sie z Nitkiem i z Pijanym... Kazdy chce zeby byl spokoj na scenie
GonzO
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 8
Joined: Wed Jul 07, 2010 8:41 pm

Re: [Ankieta] Wycofanie wojen klanowych

Post by GonzO »

Będzie spokój , będzie fajnie... do czasu
znudzi sie i na OW będzie zapaść
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: [Ankieta] Wycofanie wojen klanowych o rozwiązanie klanów

Post by YuriStriatov »

Tak na pewno Gonzo, widac wlasnie jak sie "znudzilo" np. w starcrafcie gdzie ligowe rozgrywki przez ostatnie 12 lat rozgrywali jakos bez problemu i bez "rozwalania" klanow. Najlepsze co moze sie przydarzyc scenie OW to wywalenie tego badziewnego CW o klan.
Image
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: [Ankieta] Wycofanie wojen klanowych o rozwiązanie klanów

Post by DrShadowrun »

Ale przecież nigdzie nie jest napisane, w żadnych zasadach wojen klanowych, że przegrany klan MUSI się rozwiązać... To po prostu jakiś durny wymysł nie wiem kogo, przyjęło się i teraz każdy myśli, że jak przegra wojnę to klan musi być rozwiązany. Niech będą wojny o rozwiązanie klanu, ale o tym niech decydują liderzy oby klanów zaraz po tym jak jeden klan wypowiedział wojnę drugiemu. Tylko niech nie będą to wojny 2walkowe góra 3 tak jak to było do tej pory (nie wiem kto wymyślił nazywanie 2-3 walk wojną i jakby było mało tego często 2-3 walki dogadywane są kilka tygodni...). Takie wojny powinny być ostatecznością ale powinny być "duże". Z wieloma walkami.

I tak na dobrą sprawę... nie ma czego wycofywać, chyba, że przyzwyczajenie do takich wojen.
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: [Ankieta] Wycofanie wojen klanowych o rozwiązanie klanów

Post by YuriStriatov »

Zawsze mozna dodac ze scena poprostu nie toleruje takiego zachowania jak wymuszanie rozwiazania klanu. Bo mam dosc tego wmawiania nowym ze "tak ma byc" jak oni nie wiedza ze wcale nie musi.
Image
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: [Ankieta] Wycofanie wojen klanowych o rozwiązanie klanów

Post by Gwrhkhsh »

Najzupełniej popieram inicjatywę. Mówiłem o tym, zresztą, od dłuższego czasu. Chociażby dlatego, że Clanbase wyraźnie pokaże, który klan jest silny, a który nie.

OMG, pierwszy raz chyba zgadzam się z Nitkiem. Kryzys światopoglądowy jakiś :shock: .
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: [Ankieta] Wycofanie wojen klanowych o rozwiązanie klanów

Post by Nitek »

Gwrhkhsh wrote:OMG, pierwszy raz chyba zgadzam się z Nitkiem. Kryzys światopoglądowy jakiś :shock: .
Obaj się zgadzamy, że jestem: piękny, błyskotliwy, zabawny, inteligentny, wyrozumiały i najczęściej obiektyny.

A co do tematu: Zawsze można walczyć o prestiż. Nie ukrywajmy: co wojna to problem. Ewidencja też by (za przeproszeniem) gówno dała, bo problemy nadal by występowały. Trzeba zniszczyć zło w zarodku.
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: [Ankieta] Wycofanie wojen klanowych o rozwiązanie klanów

Post by Gwrhkhsh »

Nitek wrote:piękny, błyskotliwy, zabawny, inteligentny, wyrozumiały i najczęściej obiektyny.
Powiem tak - nie można Ci odmówić rozpoznawalnego, nazwijmy to, uroku osobistego.

Wojny klanowe nie są złem - są naturalnym następstwem istnienia klanów. A klany są po to, by ich członkowie mogli poczuć się fajni, nosić takie same tagi i razem chodzić bić innych. Nie rozwiąże się ich - dalej będą występować jakieś grupki, tylko mniej oficjalne. Bez sensu jest zakazywanie wojen klanowych. Będzie Clanbase - będzie spokój. Jestem tego niemal pewien.

Nie ma żadnego zła do niszczenia. Zło samo się zniszczy, jak nie będzie miało warunków do działania.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: [Ankieta] Wycofanie wojen klanowych o rozwiązanie klanów

Post by Antitheus »

Ale wy pie****icie -.-
Pewne osoby od wieków walczyły z 'rozwiązywaniem' klanu po przegranej wojnie i tak to najpierw wprowadzono złagodzenie, że Clan Leaderzy umawiają się o co grają, czy o złote kalesony czy o klan. Później pewne nupki tą zasadę przekabaciły i znów każdą wojnę grało się o rozwiązanie klanu. Mniejsze represje pociągały za sobą to, że jeszcze większe nupki, które zwały siebie clan leaderami nie chciały klanu rozwiązać, lub od razu robiły kolejny o lekko zmienionej nazwie.

I tak. Teraz to doszliśmy do momentu, gdy dojrzeliście do tego aby wojny prowadzić w lekko inny sposób. Tylko więcej odpowiedzialności i współpracy będzie to wymagało.
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Re: [Ankieta] Wycofanie wojen klanowych o rozwiązanie klanów

Post by Qaz »

Anti ubiegles mnie w temacie... Ten temat powraca jak bumerang. Wojna o rozwiazanie czy wojna o punkty czy o mijesce parkingowe pod remiza w Pipidowie Dolnym...

Jak wszyscy DOJRZEJA DO PRZESTRZEGANIA ZASAD może wtedy coś się ustali.

Najlepszą alternatywa na chwilę obecną jest USTALENIE PRZED WOJNA przez Liderów czy Wojna jest o rozwiązanie klanu czy o w/w miejsce parkingowe...
<<QAZ>>
Post Reply