Odejscie "dobrego" gracza Matrixa.

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Locked
xirtaM <:D
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Sun Jul 11, 2010 7:15 pm

Odejscie "dobrego" gracza Matrixa.

Post by xirtaM <:D »

Dziś zakończam swoja przygodę z Original War, może jeszcze wrócę.
Była to fajna przygoda z gra poznałem w niej wiele dobrych i miłych graczy, ale znaleźli się też gracze i admini , którzy niszczyli tak dobra zabawę. Pamiętam ,że wszyscy którzy się wypowiadali na moje tematy zawsze to zrobili kiedy doznali porażki zemną lub nie mogli uwierzyć że nowy gracz pokonał tam jakiegoś starego dziada. Było ich wielu ale pierwszym który się z tym nie pogodził był Antitheus , który oskarżał mnie o cheatowanie, a w dodatku wyrzucił mnie z turnieju, a co najważniejsze ukarał cała drużynę która opusciła turniej. Był to jedyny admin, i jeszcze kilku graczy, którzy zaczeli w późniejszych czasach opierając się na tak WIELKIM BŁEDZIE ANTITHEUSA popierając jego zła decyzje, nie mając żadnych NORMALNYCH dowodow ,które by mogły potwierdzić cheatowanie u mnie.
Powiem to wprost wy gracie w tą grę TYLE LAT nawet odpoczątku jej istnienia a gracie wciąż tak samo nie robiąc żadnych efektów, a co najważniejsze uważacie się za takich ludzi obeznanych , którzy nawet nie mogą dobrze wyczytać wiadomości z wykresów końcowych i odróżnić kolorów.
Pamiętam jak mój kumpel z OW dał Antitheusowi 2 różne ss z wygranych walk jakiegoś turnieju a on stwierdził, że jest to 1 ss i że przegral bo nie rozegrał 2 walki w czasie. A on mu na to ,, Moja wina że jesteś daltonista i nie rozróżniasz kolorów?” Grali 2 razy na tych samych pozycjach ale mój kumpel zmienił kolor w 2 walce a on nawet nie zauważył i pisał że nie widzi różnicy :D:D:D
Bierzecie się za robotę ale nieraz wkładacie za mało czasu żeby się temu dobrze przyjrzeć.

Powiem tak może wkońcu czas na jakieś zmiany w OW. Jeżeli się za nie nikt nie weźmie zostanie znów burdel. Po moim odejściu może odejść jeszcze kilku graczy.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Odejscie dobrego gracza Matrixa.

Post by Radzio »

xirtaM <:D wrote:lub nie mogli uwierzyć że nowy gracz pokonał tam jakiegoś starego dziada
xirtaM <:D wrote:starego dziada
Nice.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Odejscie dobrego gracza Matrixa.

Post by Antitheus »

Nie ma to jak wylanie żalów do całego świata w jednym temacie przy okazji przekłamując historię.
I tak, żal nam cię chłopcze, jednak wątpię aby ktoś kiedykolwiek tęsknił za tak bezhonorowym osobnikiem. W historii sceny nie zapisałeś się w żadnym pozytywnym epizodzie, nie stworzyłeś nic, z czego będą czerpać przyszli gracze. Na prawdę, to wielka ulga dla sceny, jeśli na prawdę odejdziesz ;) [w co nie wierzę, bo pewnie będziesz się logował na jakichś noob nickach, udając nowych].

I w gwoli ścisłości - nie grałem z tobą nigdy i nigdy też nie przegrałem potyczki z osoba twojego pokroju. Domniemanie cheatowania i wydalenie z turnieju wzięło sie od Pawelca i paru innych, którzy pisali mi o twoich 'umiejętnościach' - stąd też zostałeś wydalony z turnieju.
Nie mówiąc już o tym żałosnym epizodzie z logowaniem się na dwa konta, podburzaniem graczy i żałośnie niskim poziomie kultury na scenie.
User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Re: Odejscie "dobrego" gracza Matrixa.

Post by Woozi »

Święte słowa Anti. Mam nadzieję ze odchodzisz permanentnie, chodź w to wątpię pewnie próbujesz zmienić tożsamość ....
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
KiLeR
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Tue Aug 25, 2009 10:10 pm

Re: Odejscie "dobrego" gracza Matrixa.

Post by KiLeR »

Dobrym graczem byłes Matrix dzieki za wspolny spedzony czas przy grze i w klanach w ktorych byłes razem ze mna w FoD i CoH . Za wkład w zniszczeniu klanow BoS i EmT i za pomoc przy Real War Clanowym chociaz ze zakonczyło sie to dla naszego wspolnego klanu nie miłym zakonczeniem.
Domniemanie cheatowania i wydalenie z turnieju wzięło sie od Pawelca i paru innych, którzy pisali mi o twoich 'umiejętnościach' - stąd też zostałeś wydalony z turnieju.
Pawelec w tym turnieju nie brał udziału o ktorym mowi Matrix jesli dobrze pamietam ale moge sie mylyć. Turniej był dobra rozrywka do czasu az nie pojawilo sie niby chetowanie
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Odejscie "dobrego" gracza Matrixa.

Post by Nitek »

KiLeR wrote:Za wkład w zniszczeniu klanow BoS i(...)
Wiecie co z nim zrobić :P
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Re: Odejscie dobrego gracza Matrixa.

Post by Phantom »

Radzio wrote:
xirtaM <:D wrote:lub nie mogli uwierzyć że nowy gracz pokonał tam jakiegoś starego dziada
xirtaM <:D wrote:starego dziada
Nice.
Hahahahahaha Stare dziady - a ja myslałem że średnia wieku na ow to poniżej 18 :twisted: Niezle. To ja co mam powiedzieć o sobie :( Naprawdę tak mi przykro jak tacy "dobrzy" gracze odchodzą :cry: Buahahahahahahaahaa
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Odejscie "dobrego" gracza Matrixa.

Post by Witcher »

KiLeR wrote:
Domniemanie cheatowania i wydalenie z turnieju wzięło sie od Pawelca i paru innych, którzy pisali mi o twoich 'umiejętnościach' - stąd też zostałeś wydalony z turnieju.
Pawelec w tym turnieju nie brał udziału o ktorym mowi Matrix jesli dobrze pamietam ale moge sie mylyć. Turniej był dobra rozrywka do czasu az nie pojawilo sie niby chetowanie

Kiler ma racje. Pawelec nie brał udziału w tym turnieju. Całe JPP nie brało udziału w tym turnieju.

Cóż mogę powiedzieć. Są ludzie i parapety, Matrix. Szkoda, że odchodzisz ale jeszcze bardziej szkoda mi... sceny. Że wszystko bez wyjątku jest takie pop*****one nie umiecie się dogadać tylko wyzywacie od Cheaterów. Aż brak słów na was.
Matrix mam nadzieje, że jeszcze wrócisz i razem rozpieprzymy jakiś klan typu Gej Diviszyn. Ale dam Ci radę. Olej to. Z permem da się żyć co Ci po braaku chata i tak bedziesz mogl grac.

Nie mówie żegnaj lecz Do zobaczenia, przyjacielu!
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Leszcz
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 130
Joined: Sat Sep 19, 2009 7:45 am

Re: Odejscie "dobrego" gracza Matrixa.

Post by Leszcz »

Streszczę wam pierwszy post w tym temacie :D
Piszcie, Piszcie będę się miał z czego pośmiać :D
Łatwo dajcie się sprowokować :D
Czuję, że jestem w matni
Nie pierwszy to już raz
I chyba nie ostatni...

Zagrajcie ze mną w pokemony :]
http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=222436
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Re: Odejscie "dobrego" gracza Matrixa.

Post by Lesio »

spokomajonez wrote: Cóż mogę powiedzieć. Są ludzie i parapety, Matrix. Szkoda, że odchodzisz ale jeszcze bardziej szkoda mi... sceny. Że wszystko bez wyjątku jest takie pop*****one nie umiecie się dogadać tylko wyzywacie od Cheaterów. Aż brak słów na was.
Matrix mam nadzieje, że jeszcze wrócisz i razem rozpieprzymy jakiś klan typu Gej Diviszyn. Ale dam Ci radę. Olej to. Z permem da się żyć co Ci po braaku chata i tak bedziesz mogl grac.

Nie mówie żegnaj lecz Do zobaczenia, przyjacielu!
Z każda sekundą coraz bardziej tracisz w moich oczach, a co do Matrixa chcesz odchodzić droga wolna. Nikt jakoś specjalnie nie będzie Ciebie powstrzymywał.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Odejscie "dobrego" gracza Matrixa.

Post by YuriStriatov »

Dobra starczy trolli na dzis.
Image
Locked