Koniec mojego Grania :D

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Post Reply
User avatar
mattin111
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 280
Joined: Wed Jun 23, 2010 4:02 pm

Koniec mojego Grania :D

Post by mattin111 »

to ja Luffy95 mattin111 to moj drugi nick :D

I to koniec mojej kariery w OW było miło z wami grać, pisać i drażnić adminów XD może będę za kilka miesięcy znowu Aktywny i obejrzeć, jeśli się nic nie zmieniło:)
Powodem jest to, że nic sie nie zmienilo jak pare miesiacy temu, troche sie nie rozumialem z graczami lub w stosunku do innych:)
Będzie mi brakowało was tak bardzo :( ale mam lepiej niż z wami dyskutować
na przykład: z Dr.Czurak z tymi walkami , lub tym Gothuk tej Zniewagi XD, jak teraz z SpokoMajonez (shit man) powinien go przeprosic ale NIGDY NIE ZROBIE XD
:P To był wspaniały czas z wami Zaczalem grac we wrześniu 2009 r. mialem jeszce ten Nick:mattin111 chyba jeszce ktos pamieta potem pare Miesiecy pozniej zmienilem nick na Luffy95 bo bana mialem i nikt mnie nie lubil :) i Chciałem zrobić dobrze zebym znowu nie stracil przyjacol z OW albo stracil atmosfery z innymi graczami ale nic sie nie zmienilo dalej tak samo jak w Wrzesniu 2009 ale troche sie dobrze nauczylem grac w tym czasie i sie z innymi graczami dobrze zrozumialem i to jest wazne dla mnie :) zebym znowu tak nieskonczyl jak wtedy moi najlepszi przyjaciele to JWGorki,Przeman,MrRadek,Antitheus(troche mi pomagal),VegetaSayan,Hardcor,Tomus,JON,Kobylka :D,Kakarot,Karotas,Psycho,ZlyLos,Matrix,Nokia,Serpent,Nitek,Gothuk,Antonio :)
Hmm chyba kilka zapomialem ale ten ktos wie kogo tu brakuje :D
Dzis byl moj ostatni Dzien i milo sie z wami Gralo z wszystkimi i Dziekuje za wszystko co dla mnie Zrobiliscie (czy wogule dla mnie cos zrobiliscie XD )
Ok Życzę wam fajnej gry dobrej Atmoswery i chyba beze mnie bedzie lepiej :D
Last edited by mattin111 on Thu Jul 22, 2010 9:50 am, edited 2 times in total.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Koniec mojego Grania :D

Post by Serpent »

Żegnaj, nie wiem po co każdy zakłada temat że odchodzi, pójdzie i wróci a spam jest xd.

Ps:
Mnie nie wymieniłeś :P
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Koniec mojego Grania :D

Post by Nitek »

Drugi przyjaciel Antiego odchodzi ze sceny, jaka szkoda :(
Zarówno mnie jak i Gothuka boli fakt, że nie umieściłeś nas na swojej liście przyjaciół. Obaj bardzo podziwiamy kraj, w którym mieszkasz. Fakt, że opuszczasz scenę boli nas tak bardzo, że nie wiem co z sobą zrobić. Skoczę z mostu :<
Update: Antonio też będzie płakał.
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Koniec mojego Grania :D

Post by pijanymis »

eee ja też skończyłem karierę jakiś czas temu i się tym nie chwale...
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Koniec mojego Grania :D

Post by Incantatoris »

No dobra, nie mogę <lol2> Śmiech na sali. Teraz parę komentarzy..:
I to koniec mojej kariery w OW
Szybko się zakończyło. Na lobby zero aktywności i w ogóle.. Tylko granie to nie kariera. Prawdziwy grać OW gra przez rok, a później przez trzy tylko spamuje czat! To dopiero kariera. Wszyscy się ze mną zgodzą ;>
może będę za kilka miesięcy znowu Aktywny i obejrzeć, jeśli się nic nie zmieniło
Wpadaj kiedy chcesz, ale co ty chcesz "obejrzyć"? Zrób sobie lepiej screena czatu to będziesz mógł codziennie "obejrzywać"
Powodem jest to, że nic sie nie zmienilo jak pare miesiacy temu, troche sie nie rozumialem z graczami lub w stosunku do innych:)
Wierz mi, ale ja też "troche się nie rozumiałem" z innymi graczami. Przykład? Teraz ja Ciebie z trudem rozumiem..
zmienilem nick na Luffy95 bo bana mialem i nikt mnie nie lubil
Interesujące.. bana pewnie za nic dostałeś jak cała reszta, prawda? A to że nikt Ciebie nie lubił, pewnie było spiskiem całego naszego społeczeństwa. Za dobrze grałeś. Jak Matrix. No cóż.. zawsze Ciebie może ktoś porównać do Kopernika i napisać, że "dopiero przyszłe pokolenia go zrozumie".
dobrze zebym znowu nie stracil przyjacol z OW albo stracil atmosfery z innymi graczami
Coś za dużo tych stracił. Napisz książkę. I fajnie, że się dowiedziałem, że można stracić atmosferę z innym graczem. Ja myślałem, że wszyscy współdzielimy tą samą..
moi najlepszi przyjaciele to JWGorki,Przeman,MrRadek,Antitheus(troche mi pomagal),VegetaSayan,Hardcor,Tomus,JON,Kobylka ,Kakarot,Karotas,Psycho,ZlyLos,Matrix,Nokia ...
Dobra rada: pooglądaj parę odcinków kabaretów kilka razy, zainteresuj się czymś (np. sportem, alkoholem) i wyjdź na dwór do kolegów. Jak nie będziesz miał odwagi zagadać, to kup sobie jeszcze parę browarów. Jednego wypij, a resztą poczęstuj resztę. Na pewno poświęcą Ci chwilkę ;) Po alkoholu język się rozwinie, pierdolniesz parę głupich dowcipów i pośmiejesz się z "dup" i będziesz miał "przyjaciół". Na koniec tego kup sobie książkę, np. "Mistrza i Małgorzatę" Bułhakowa. Jak szkoda pieniędzy, to jest biblioteka.
co dla mnie Zrobiliscie (czy wogule dla mnie cos zrobiliscie XD )
Ekhm.. nie chcę nic pisać, ale nawet sama możliwość wypowiedzenia się tutaj, kosztowało kogoś. Zarówno pracę jak i pieniądze. Tak samo ktoś wymyślił zasady i je spisał. Ale chociaż.. nie, nikt nic dla Ciebie nie zrobił.
Życzę wam fajnej gry dobrej Atmoswery
Dzięki, dobra "atmoswera" na pewno się przyda. Tobie też życzę pogody ducha i za oknem. Oprócz tego, aby Ciebie "przyjaciele" nie opuścili. I abyś z nimi "atmoswery" nie utracił!
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Koniec mojego Grania :D

Post by Gwrhkhsh »

eee ja też skończyłem karierę jakiś czas temu i się tym nie chwale...
To i pisać byś mógł przestać. To tak w ramach ogólnego wylewania smutów.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Koniec mojego Grania :D

Post by Anarchy »

Swoją drogą, to kto to w ogóle jest LOL?
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Koniec mojego Grania :D

Post by Antitheus »

Nitek wrote:Drugi przyjaciel Antiego odchodzi ze sceny, jaka szkoda :(
Słucham? chyba się nie rozumiemy?

Do autora: Szkoda że odchodzisz, choć byłeś krótko i niespecjalnie się zapisałeś na kartach historii OW to swój wkład w szeroko rozumiane życie sceny miałeś.
Btw jakbyś dalej chciał te konta od wowa to daj znać :P
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Koniec mojego Grania :D

Post by Mart »

Hmm jak by każdy pisał takie tematy to całe forum byłoby zawalone spamem.
Szczególnie jeżeli osoba pisząca temat nic do sceny OW nie wniosła swoją osobą ani nie pomogła jej w rozwoju.

btw. Dobre pytanie Anarchy
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 274
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: Koniec mojego Grania :D

Post by DrCzurak »

Mysle ze warto zalozyc temat " Słitaśne pożegnania i tam każdy gracz który odchodzi będzie mógł apelować o miłą atmosferę po jego odejściu). Żegnaj luffy! :( Będzie mi brakowało
mattin111 wrote:na przykład: z Dr.Czurak z tymi walkami
. Chociaż raz w życiu z tobą grałem, bo zawsze się bałeś. Ale będzie mi tego brakowało !
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Re: Koniec mojego Grania :D

Post by Woozi »

Noo w końcu nie będę musiał oglądać tego niemca na lobby :)

Interesujące.. bana pewnie za nic dostałeś jak cała reszta, prawda? A to że nikt Ciebie nie lubił, pewnie było spiskiem całego naszego społeczeństwa. Za dobrze grałeś. Jak Matrix. No cóż.. zawsze Ciebie może ktoś porównać do Kopernika i napisać, że "dopiero przyszłe pokolenia go zrozumie".
domyślam się że za domenę .de ^^
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
User avatar
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 90
Joined: Wed Apr 12, 2006 6:28 pm
Location: Earth

Re: Koniec mojego Grania :D

Post by Philly »

Anarchy wrote:Swoją drogą, to kto to w ogóle jest LOL?
No wlasnie ku**a, kto to xd?

Tak na marginesie jakbys zorganizowal jakis turniej za kase na odchodne, napewno bysmy Cie lepiej zapamietali :lol:

ps.zbieram na woodstock
Image
Post Reply