Borned in Hell

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Post Reply
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Borned in Hell

Post by Lesio »

Jako, że miałem obwieścić na own. Klan BiH 6.08.2010 roku zostaję rozwiązany za niedługo umieszczę tutaj także naszą historie która zaczyna się w październiku 2005 roku.

Klan Najemniczy
Historia klanu Borned.In.Hell zaczęła się w październiku 2005 r. Wtedy to postanowiłem(Philly) stworzyć idealny klan najemniczy, który miał rządzić OW lobby.Na początku do klanu należeli Majkel,Ewren i Adi. Po rozpadzie WSC[WarSongClan do którego należałem], BiH popadło w zapomnienie, większość członków przestało grać, co pociągnęło i moje odejście od OW. Potem okazjonalnie wchodziłem na GSA i dostałem propozycje dołączenia do klanu [BoB]Band of Brothers. Zaakceptowałem propozycje i ponownie wróciłem do gry. Pierwszym moim krokiem byla reaktywacja BiH. Wkrótce do klanu przyłączyli się "pr0 wymiatacze" tacy jak Stinkin,Ostry,Mefisto. Zaczęła sie solidna rekrutacja, klanu liczyl już około 20 członków. Nowym BiH nie nacieszyłem się długo, ponieważ miałem maskarę w szkole i władze oddałem Ostremu. On wkrótce zrekrutował do klanu Ramba i Lesia. Wkrótce po tym Ostry zaprzestał gre w OW i przekazał władzę Mef'owi. Na początku rządów Mef'a klan zaczął podupadać wielu graczy przechodziło do klanu Hawka DS. Mef zbulwersowany tym faktem zagroził DS wojna jeżeli dalej będą podbierali członków BiH. Do groźby przyłączyło się także SoA(Soldiers of Anarchy), którego liderem był Lesiu, w związku z czym Hawk uległ. Po pewnym czasie DS sie rozpadło z niewiadomych przyczyn. Pod koniec budowy strony Mef musiał iść do wojska na 9 miesięcy i przekazał władze Lesiowi. Wkrótce po tym BiH zaczęło sie prężnie rozwijać. Do klanu przyłączył się Nadol i kilka osob z bylego NR bylo to spowodowane fuzja NR{Night Rider} i B-H{Blood and Honoru}. Zaczęła się prężna rekrutacja niecały miesiąc po fuzji BH i NR. BiH wypowiedziało wojnę klanowi IH{Iron Hand} i JPP{Jednostki przeciw pancerne}. Jednak do żadnego CW nie doszło ponieważ IH zostało zniszczone przez RoF,(klan po fuzji NR i B-H, dzisiejsze ViP) a z JPP został zawarty rozejm. Pod koniec 2007 roku BiH było najsilniejszym klanem najemniczym liczyło wtedy około 20 członków, w tym większość najlepszych graczy tamtych czasów. Wraz z wprowadzeniem CB(Clan Base) większość lobby postanowiło zlikwidować klany najemniczy. BiH wypowiedziało wojnę pozostałym klanom najemniczym, aby zniszczyć je wszystkie i zakończyć erę klanów najemniczych. 1 stycznia 2007 roku klan został rozwiązany, jako, ze do tego czasu był termin rozwiązywania klanów najemniczych.
Skład klanu przed rozwiązaniem 1 stycznia 2007 roku

Code: Select all

Lesiu*BiH|G-A
Mefisto*BiH|G-A
Jawor*BiH|G
Pamel*BiH|G
Nadol*BiH|G
Kalasz*BiH|G-L
Philly*BiH|F
Kacy*BiH|Col
Rambo*BiH|Col
Ostry*BiH|V
Nazim*BiH|V
Szakal*BiH|M
HiroTailo*BiH|C
Gizold*BiH|Lt
Scyzor*BiH|Lt
Samurai*BiH|Sgt
Faza*BiH|Sgt
Maniek*BiH|Cpl
Scypin*BiH|Cpl
Shaman*BiH|Cpl
Rogal*BiH|Cpl
Goodie*BiH|P
Olied*BiH|P
Piotrek*BiH|P
Część pierwsza jest to dzieło moje i Phillego.
Klan normalny
2 sierpnia 2007 roku, po rozwiązaniu BiH znalazło się kilka osób, w tym ja(Lesiu), którym żal było rozstawać się z BiH. Jednakże składy RoF(ViP) i BiH były prawie identycznie (różniły się tylko liderem) większość graczy pozostało w RoF. BiH jako klan normalny przetrwało wtedy zaledwie kilka dni. W miedzyczasie(2007-2009) było kilka prób reaktywacji BiH, ale wszystkie zakończyły się fiaskiem. Aż pewnego dnia 10 pazdziernika 2009 roku na lobby spotkalo sie trzech graczy ja(Lesiu), Philly i Wampir. Jako, ze Alucard(Wampir) stracil swoj klan w wojnie(JPP) postanowilismy reaktywować BiH. Zebraliśmy się na GSA i doszlismy do wniosku, że najlepiej stworzyć klan demokratyczny. Wspólnie ustalismy nasza konstytucje, ktora pozniej spisał Wampir. Kilka dni później zorganizowalismy wybory na lidera. Kandydowało dwóch członków klanu(Lesiu i Alucard), po zacietej debacie wygrał Lesiu przewaga 5:1, na swojego zastepce obrał Alucarda. Po miesiącu pełnienia funkcji przez Lesia, stwierdzil on, ze nie ma czasu na OW i zarzadzil przyspieszone wybory. Wbrew oczekiwanią wszystkich nowym liderem został świeżo awansowany na kapitana Nitek, a na swojego zastepce wybrał Marta. Podczas rządów Nitka zaszło dużo zmian(głownie na stronie). Jednak niestety Nitek po miesiącu pełnienia obowiązków lidera. Musiał zrezygnować z tej funkcji z powodów osobistych. Ogłoszono nowe wybory 11.12.2009 r. startował Incanterius i Kalash po długiej debacie. Wygrał Kalash przewaga 7:4, na swojego zastępce mianował Anarchiego. Niestety Kalasz okazał się nieodpowiedzialnym liderem i rada klanowa, odwołała go. Na jego miejsce został wybrany Philly, mianował on dwóch zastępców Pawelca i Lesia. Początek zapowiadał się świetnie zaczęliśmy reformować klan, jednak zapał nam szybko minał i klan popadł w stagnacje. Po dwóch miesiącach zostały zorganizowane nowe wybory, w których poraz drugi wygrał Nitek. Cdn.
Last edited by Gothuk on Sun Sep 17, 2017 2:16 pm, edited 2 times in total.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Re: Borned in Hell

Post by Lesio »

Stare dobre czasy.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
Post Reply