Nieobliczalny troll - FreedomFighter

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Locked
User avatar
FreedomFighter
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 56
Joined: Thu Aug 05, 2010 6:12 pm

Nieobliczalny troll - FreedomFighter

Post by FreedomFighter »

Mimo ze jestem zwyklym uzytkownikiem i nie mam takiej wladzy jak ty, i moj glos nie jest brany wogole pod uwage, mimo ze piszac prawde, ty mnie pocisniesz inna wersja wydarzenia i to tobie uwierza, to nie znaczy, ze sie zamkne w sobie i bede siedzial cicho, nie... Mimo ze zaraz zamkniesz ten temat, ze znowu mnie wysmiejesz i osmieszysz przy wszystkich, to i tak sie nie poddam... Chcesz jak najszybciej uciszyc ta cala sytuacje, dlatego zamknales moj poprzedni temat, chcesz jeszcze zapewne uciszyc i mnie, ale ja sie ciebie nie boje... Ci co chca wiedziec, jak jest naprawde, ci wiedza, ci co nie chca wiedziec, nigdy sie nie dowiedza... Zastanawia mnie tylko milczenie pozostalych adminow, dlaczego mu na to pozwalacie, dobrze wiecie, ze przegina, to on tutaj rzadzi? Jak to jest, w poprzednim temacie wypowiadal sie tylko on, nie wiem, moze akurat was nie bylo, nie zdarzyliscie przeczytac, nie wiem... Chcesz sie na mnie wyrzyc, co? Czasami jak czytam to, co o mnie napisales, to jakos nie za bardzo sobie przypominam, czy to mialo miejsce, troche ubarwiasz swoje wersje, robisz je bardziej wiarygodnymi, ale nie o to tu chodzi... Skoro jestem trollem, to powiedzcie mi admini, co tu jest z trolla:
http://i38.tinypic.com/6s98pj.jpg
http://i38.tinypic.com/13zo5mb.jpg
Chcialbym, aby przed zamknieciem tego tematu, wypowiedzialo sie przynajmniej 4 adminow, chociaz znajac zycie, jeszcze dzis wieczorem albo jutro z rana bedzie zamkniety przez ciebie...

P.S. Admini, nie liczcie, ze ktos ze spoleczenstwa ow wypowie sie przeciwko niemu, nie liczcie na to... Widzieliscie, jak postapil z pijanymmisiem... Zaczal sie robic dla niego niewygodny, to go uciszyl banem, a misiu od razu zaczal mu przytakiwac i wcale mu sie nie dziwie, bo co biedny ma zrobic... Cos tu jest chyba nie tak, a wy umywacie przed tym rece, siedzicie i patrzycie, jak stara sie wszystkich sobie podporzadkowac...
Image
User avatar
Gorki16
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 236
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:02 pm
Location: Głogów

Re: Nieobliczalny troll - FreedomFighter

Post by Gorki16 »

no właśnie to co zrobiłeś zakładając drugi raz temat o tym to trolling, dałbym Ci za to bana na wszystkie fora na jakich jesteś ale nie mogę ;) to jest wkur**jące!!!
User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Re: Nieobliczalny troll - FreedomFighter

Post by Woozi »

ku**a na lobby nikt cie nie potrzebuje do szczęścia, tylko siedzisz i wkurwiasz ludzi. Zakładasz bezsensowne tematy byle by zwrócić na siebie uwagę, jesteś zwykłym zawszonym trollem i tyle. Inni permbanowani jakoś nie włażą na forum i nie płaczą w niebo głosy jaki to anti zły ze bana dał, ale ty oczywiście musisz być w środku świata zawsze biedny i pokrzywdzony. Pogódź się z tym że nikt normalny nie chce cię na lobby. Zażalenia wysyłaj do rodziców bo nie potrafili cię wychować.
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Nieobliczalny troll - FreedomFighter

Post by Serpent »

Woozi jakie słowa :)

Dużo w tym racji, Fighter nie samym lobby człowiek żyje :wink:
Ja na twoim miejscu miałbym gdzieś bana, a jakbym dostał unbana to nie wdawał się z rozmowy z adminem bo jak ten ma zły dzień to musi sobie odreagować xD.

Nie ma co, głowa do góry i marsz do szkoły :D
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Nieobliczalny troll - FreedomFighter

Post by Antitheus »

Niestety nie mogę wystawić dwóch warnów za ten sam post.
1 byłby za dubel a 2 za prowokację, próbę trollowania forum i szyderczy temat.

Zamknięte z zastrzeżeniem, że jeśli nawet pomyślisz o kolejnym dublu tematu, głupim, prowokacyjnym poście etc. wyłapiesz bana z miejsca.
Napisałem w poprzednim temacie, że jesli którykolwiek admin chciałby coś dodać to temat odblokuje.

A co do tematu: każdy ma ciebie dosyć i nie po to dostaje się bana aby go po płaczach zdjąć. Pisz te idiotyzmy dalej a skończysz tak samo tutaj. Pozdrawiam

PS. Woozi, Gorki - wyjęliście mi to z ust, dziękuję.

I jeszcze dla zobrazowania:
Trolling 1 + trollong 2 + trolling 3 + (..) + trolling N = Ban za regularne łamanie regulaminu.
Może i ten krótki okres banowania za trolling wydaje się banalny to jednak regularne łamanie tego punktu jest wykroczeniem karanym permem.
Myślę że dotarło do łba.
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Nieobliczalny troll - FreedomFighter

Post by pijanymis »

Ja tam nie narzekam na lobby bo dawno mnie nie było;p a gram może raz dwa na tydzień jak ktoś na gg napisze żeby grać.Fighter loby nie jest potrzebne do grania nawet z banem można się dogadać i grać żadna filozofia.

P.S Woozi co takie ostre słowa ?? :D
Locked