Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w grze

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
Sebek
Veteran
Posts: 124
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:19 pm
Location: Szczecin
Contact:

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Sebek »

Niesamowicie irytuje mnie postawa pomka i jego pseudo inteligenckie zachowanie. Nie bez powodu ten pajac ma bana. Proszę Serpent czy ktokolwiek inny o nie wrzucanie wypocin w jego imieniu, bo skończy się to podobnie jak u pana absolwenta liceum.

// Abiturienta póki co xD

Z pozdrowieniami dla pomka:
Image
Image
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Antitheus »

To wręcz straszne,z tego co czytam, że nowi używający bugów nawet nie zdają sobie sprawy z tego, iż robią coś złego - nie fair. Zwyczajnie taki facepalm antitheusowy.

Edit: Każde 'wrzucenie w czyimś imieniu', jeśli będzie naruszało regulamin poskutkuje warnem dla osoby piszącej. W sumie była dyskusja w moderators room aby za każde tego typu działanie był warn. Po to mają, jak to Sebek nazwał - pajace bana, aby nie pisali na forum.
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Incantatoris »

Perfect wrote:Swoją drogą, dlaczego administracja obraża gracza? Matrix chyba miał rację, że admini są obok regulaminu:)

I jak tutaj ma być porządek, skoro Wy sami nie wiecie, co wprowadziliście? Innymi słowy - regulaminu nie przestrzegacie, a nam nakazujecie...

PS: Za co Ant ma moda? Za robotę pomka w postaci filmów, które podsyłał Radziowi? Ambitne, gratuluję frajerstwa, Antek :)

PS2: Antonio buger - topic by Karotas podczas turnieju klanu R10 ^^
Pomek, spier**laj. Nikt ciebie tutaj nie lubi.

Sry inca, jako moderator nie mam mozliwosci stawania tylko po swojej stronie, bo to jest naduzywanie mojej pozycji, za co tez dzisiaj zostalem posadzony. Nalezy sie ostrzezenie i nie mam na to wplywu. // Antonio
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Ghost »

Incantatoris wrote:
Perfect wrote:Swoją drogą, dlaczego administracja obraża gracza? Matrix chyba miał rację, że admini są obok regulaminu:)

I jak tutaj ma być porządek, skoro Wy sami nie wiecie, co wprowadziliście? Innymi słowy - regulaminu nie przestrzegacie, a nam nakazujecie...

PS: Za co Ant ma moda? Za robotę pomka w postaci filmów, które podsyłał Radziowi? Ambitne, gratuluję frajerstwa, Antek :)

PS2: Antonio buger - topic by Karotas podczas turnieju klanu R10 ^^
Pomek, spier**laj. Nikt ciebie tutaj nie lubi.
"Lubie to"
Może oprócz Oziego, Psycha i paru innych.
Last edited by Ghost on Sun May 08, 2011 4:46 pm, edited 1 time in total.
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by *Matrix* »

Zostawcie antonio w spokoju
Antonio pisze:
-Nie buguje w grach multiplayer.
-Po porazce, to ja moge ci nalot bombami syberytowymi od ruska zrobic bugiem,
-No coz, nudzilo mi sie, mialem 1 malpe, w zasadzie bylo "po" screenshocie, ale coz.
Turniej CB w którym antoniemu sie nudzilo xDDDD

// Sprawa zostala rozwiazana, jednak jest to argument przeciwko mnie, wiec z cala pewnoscia licze sie z jego konsekwencjami. // Antonio
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Antonio »

Nie bede pisal tutaj, od kiedy zaczalem sie udzielac. Wy w kazdym razie nic o tym nie wiedzieliscie.

A mod nie jest "za co" tylko "po co" i to takie pytanie nalezalo zadac.

A w zwiazku z tym, ze w wyniku grozb ze strony pewnej osoby, nie uzyje jego nicku, jednak on zrobil sie pozytywnie aktywny na okres 1-2 miesiecy, filmy nagral w przeciagu 1-2 tygodni, a gdy chcialem nagrac u siebie czesc z nich, zeby pomoc, odpral, nie, ja sam to nagram. Nie rozumiem w takim razie czegos. Filmy z bledami gry tez nagrywalem i na moim kiepskim uploadzie godzinami wysyalem. Wiekszosci z nich juz nie ma na serwerach.
...
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Marcinszabla »

Ej gdzieś był temat "spis osób bugujących w rozgrywkach MP" i choć był przybity , to go już nie widzę.Teraz by się przydał.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Antonio »

Temat zostal zniesiony, ze wzgledu na mala szkodliwosc czynu, oraz mozliwosc zmiany nicku, przez co lista moglaby byc nieskonczona.
...
User avatar
mattin111
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 280
Joined: Wed Jun 23, 2010 4:02 pm

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by mattin111 »

ehhh, dziwie sie dlaczego wczesniej z tym nie przychodziles, wtedy napewno tez wiedziales kto i jak buguje. Teraz jak sie stales ''Official Moderator OW'' wyskakujesz z takimi faktami.
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Antonio »

Wam przeszkadza moj moderator najbardziej? O to wam sie caly czas rozchodzi? Moge przeciez go nie miec tak szybko jak go dostalem. Bedziecie szczesliwi?
...
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Marcinszabla »

Trochę offtopujemy ,ale odpowiem: Tobie się należy , za to ,że najbardziej ze wszystkich znasz OW.A to bugowanie na turnieju można wybaczyć.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Ghost »

Nie wiem, czy to bardziej przykre czy żałosne, jak Antonio jest postrzegany. W ogóle, jak można powiązywać grę z "władzą na forum"- bowiem władza owa, ogranicza się raczej do pilnowania porządku, a gra to gra, nie sądzicie ?
Jest on jednym z nielicznych na scenie, z którym można normalnie, bez fochów, porozmawiać i dogadać się w jakiejś kwestii. Osobiście uważam, że się nadaje na to miejsce. Nie datego, że go lubię, bo on sam wielką sympatią mnie nie darzy, ale jak coś od niego chcę, to dostaję konkretne traktowanie.
Jak komuś się nie podoba, że ma moda to ja chętnie popatrzę jak wy z niego korzystacie, jednak w waszym przypadku był by problem w stylu;"Jak napisać coś sensownego i się nie ośmieszyć".
Co do tego... bugowania... lex retro non agit, więc na przyszłość pilnujmy się, by nie było takich sytuacji.
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Antonio »

Z czego ja sie wam tlumacze! Boze...

Image

Teraz juz wiem, jak to dziala. No coz, pozdro ;)

PS. Nie, z tego screenshota nie usune nicka w/w gracza, screenshot nie nalezy do mnie.

Niczym nie wiedzac owy gracz, nieswiadom tego, iz wiem co sie swieci, podsyla mi takie screenshoty:

Image
...
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Witcher »

Incantatoris wrote: Pomek, spier**laj. Nikt ciebie tutaj nie lubi.

Sry inca, jako moderator nie mam mozliwosci stawania tylko po swojej stronie, bo to jest naduzywanie mojej pozycji, za co tez dzisiaj zostalem posadzony. Nalezy sie ostrzezenie i nie mam na to wplywu. // Antonio
Przyłączam się do akcji, nawet jeżeli będzie mnie to kosztować ostrzeżenie. ^^

Także, w*pierdalaj.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by YuriStriatov »

Dobra koniec glupich wyjazdow. Jak cos jeszcze bedzie do dodania w tym temacie to sie go otworzy.
Image
Locked