Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w grze

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w grze

Post by Antonio »

Od pewnego czasu, zauwazylem, ze dzieja sie dziwne rzeczy z moimi jednostkami, czy to w bazie, czy na polu bitwy. I to nie tylko ja sie na to skarze, mimo, ze to mnie najbardziej podejzewano o "bugowanie".

Czas nadszedl sie oczyscic z zarzutow. Osoby powiazane z dyskusja
- xxx - poszkodowany, oskarzony o "podszywanie" w imieniu gracza, ktorego z kolei ja oskarzam.
- gamer - oskarzony o bugowanie bedac w przeciwnej druzynie
- Pamel, ofiara bugow, oskarzyciel mojego imienia, stracil do mnie zaufanie
- Krecik - zamieszany w sytuacje gracz
- ZlyLos - pechowy gracz, uwieczniony na screenshocie, ktory defakto nie byl w grze.
- ja - ofiara bezczelnego oszukiwania, oraz klamstw, mimo licznych dowodow
- PsychoFans, NaBBy, czy jakos tak, oskarzony o przypadkowe podszywanie sie pod owego gracza:
PSYHO (aka AKPSYHO, PSYHOAK, Psycho)

No wiec do rzeczy. Niektorzy z was wiedza, ze znam sie osobiscie z Pamelem. Pewnej gry, gdy oznajmilem (bylo juz 3v1 i druga strona zrezygnowala z dalszej gry) ze sie pobawie. Pamel mowil, ze mam zostawic to co jego, bo cos tam chcial zrobic. Dziwnym trafem, jego jednostki zaczely jechac w strone ostatniego niedobitka, na smierc. Pamel oskarzyl mnie, przez co musialem do niego dzwonic, bo mi nie wierzyl, ze to nie ja. W grze byl rowniez PSYHO. Uwiecznilem go na screenshocie, wtedy sterowal akurat bohaterem, zaznaczajac znanym bugiem jednostki pamela. Screenshot zostal utracony, wraz z dyskiem twardym, ktory poszedl na gwarancje, ale to nie wszystko.

Pozniej, gralem z PSYHO gre odpalona jako 3v3, lecz ZlyLos wylecial, error czy disconnect, nie istotne. Bylo 3v2, po czym zauwazylem to:


Zlego Losa nie bylo w grze, jednak widze, ze cos sie kreci. Zauwazylem to na minimapie, bo pojawil sie zielony budynek. Moge jedynie zapewniac, ze to nie ja go zrobilem. Zapytalem wiec, kto nim gra, a PSYHO jako pierwszy wyrwal sie do odpowiedzi, oczywiscie przeczacej.

http://antonio.original-war.net/Bugi/12 ... hot066.bmp

Kolejny krok byl taki, ze ludzie wchodzili do koszar, a bez kontroli ludzie nie wchodza do koszar. Ponadto na gorze srodek widac medyka, ktorego odwoluje PSYHO, zeby nie doszedl za daleko. Gdybym to ja bugowal, musialbym mu wyciagnac jednego lekarza, bez jego wiedzy. Trudne by to bylo.

http://antonio.original-war.net/Bugi/12 ... hot069.bmp

Zaznaczylem koszary, zeby zobaczyc ile ludzi tam wyslal, po chwili patrze, nowy kierunek nadany ludziom z koszar oraz widac punkt docelowy zaznaczajacego na bugu naukowca.

http://antonio.original-war.net/Bugi/12 ... hot071.bmp

Kolejna sytuacja - zamieszany gamer, ktory wraz z Krecikiem grali przeciwko mnie i PSYHO. Gram, jak zawsze, tradycyjna taktyka. Chcialem wlasnie poslac malpoludy, do rozwalenia bunkrow, a tu patrze - rozbudowane do wiez! Na minimapie widac, ze PSYHO mial ustawione koszary, a mozliwosc rozbudowania wiezy mozna uzyskac na 1 sposob. Ja sam sobie tego nigdy nie zrobilem przypadkowo. Co lepsze, w tej grze nie zdazylem ani razu zaznaczyc bunkrow. Na moje pytanie, kto rozbudowal mi bunkry odparl, ze to napewno gamer (jest swiadkiem) rozbudowal mi bunkry do wiez, mimo ze nie mial mozliwosci zaznaczenia moich jednostek, chyba ze ma maphacka, czyli to juz potezne oskarzenie.

http://antonio.original-war.net/Bugi/12 ... hot099.bmp
Dodam, ze slowo "Krecie" tyczylo sie obelgi w strone PSYHO, a zbieznosc nicku z Krecikiem byla przypadkowa.

Po grze, w ktorej oskarzyl gamera oraz po pokazaniu mu screenshota z bugiem na ZlymLosiu, ktory nie chcial sie przyznac stwierdzil nastepujaco, ze:
1. tam byl ZlyLos, on z nim wtedy nie gral.
2. to musial byc xxx grajacy pod nickiem PSYHO, i chcemy go wrobic.
3. to byl psychofans lub nabby, lub jeszcze ktos, kto musial akurat przybrac sobie jego nick, dla tej gry, zeby sobie pobugowac.
4. jego wtedy nie bylo
5. screen jest zrobiony bardzo dawno. (2 maja)
6. on gra na dole srodku i to nie mogl byc on.
7. screen jest nieprawdziwy.
8. tylko jedna widniejaca na ircu nazwa hosta od neostrady, jest jego
9. on nie daje sobie rozowego koloru, do nicka. (widac na ponizszym screenshocie)


http://antonio.original-war.net/Bugi/12 ... hot103.bmp

Zaluje, ze nie mam screenshotow z calej dyskusji, bo ciekawy log by z tego byl.

Przestrzegam wiec graczy, przed tego typu osobnikiem. Cecha charaktertystyczna dla niego jest trollowanie, gdy sie do niego zwrocicie, lub napiszecie cos tylko do druzyny w ktorej on jest, zapyta sie "ja???????????" potem powtorzy twoj nick, i zapyta jeszcze ze 3 razy, zamiast zrobic lub odpowiedziec na to, o co sie go pyta.
Ponadto pisze jedno slowo i enter, zamiast spacji, nie uzywa przecinkow, czesto robi bledy ortograficzne i lubi bardzi duze ilosci liter i znakow w emotach, bardzo duzo znakow zapytania.
Pisze to, bo sposobu "bycia" i odzywek praktycznie nie da sie zmienic z dnia na dzien, chyba ze ktos ma bardzo duza sile woli, wiec gdyby gral pod innym nickiem, prosze go kojarzyc z tymi faktami na podstawie sposobu jego pisowni i komunikacji.

Wszystkim osobom podejrzewajacych mnie o "bugi" w tym samym czasie, kiedy on byl na serwerze, odsylam ponownie do tego artykulu. Nie mowie, ze jestem swiety, co swiadcza pewne fakty, jednak jezeli gra juz nie ma sensu i chce sie pobawic, to sie do tego przyznaje.

PS. Osobie takiej jak Matrix z gory dziekuje za sceptyczne, asertywne nastawienie w stosunku do mnie oraz bycie po stronie PSYHA, bo mozna latwo wywnioskowac, ze wszystko, co dokonuje lub publikuje jest z gory spalone w jego mniemaniu, potwierdzaja to wszystkie sprzeciwiajace sie mi glosy w ankietach na temat moich pomyslow, lub pomyslow, ktore mi sie szczegolnie podobaja.

Jezeli PSYHO nie klamie, wnioskuje o bana za podszywanie dla: xxx (juz go ma, wiec mniejsza), NaBBy (czech, ktory nie ma pojecia o co chodzi), Psychofans (ktory gral zdaje sie jeszcze pare miesiecy temu, oraz nie jest swiadomy problemu), oraz pewien rodzaj slownego upomnienia dla gamera, (za bugowanie na wrogu nie widzac go), mnie, (za niesluszne oskarzenie, wrabianie go), ZlegoLosa (bo on z nim nie gra i mu sie nalezy)

Aaa, bylbym zapomnial. Aby nie bylo, ze nie dalem loga z IRC'a z jego obecnosci, oraz drobne wyjasnienia:

Sprawdzalem kiedy ostatnio psychofans, ktory sie wg PSYHA podszywal pod niego, niestety u BOTa nie widnial, wiec nie mogl grac, poniewaz gra byla w czasie, kiedy PSYHO byl na IRCu.

Code: Select all

<+AntonioPL> !seen *psycho*fans*
<@OWBOT> No matches were found.
<+AntonioPL> !seen *fans*
<@OWBOT> No matches were found.
Nastepny:

Code: Select all

<+AntonioPL> !seen *ak*psyho*
<@OWBOT> I found 3 matches to your query (sorted): _OWP_PSYHOAK _OWP_AKPSYHO _OWP_AKPSYHOFfoch. _OWP_PSYHOAK ([email protected]) was last seen changing nicks to _OWP_PSYHO on #original-war 9 hours, 37 minutes ago.
* Looking up _OWP_PSYHO user info...
* _OWP_mastaaaa ([email protected]) has joined #original-war
<+AntonioPL> !seen *akpsyho*
<@OWBOT> I found 2 matches to your query (sorted): _OWP_AKPSYHO _OWP_AKPSYHOFfoch. _OWP_AKPSYHO ([email protected]) was last seen changing nicks to _OWP_PSYHO on #original-war 1 day, 8 hours, 15 minutes ago.
<+AntonioPL> !seen *psyhoak*
<@OWBOT> _OWP_PSYHOAK ([email protected]) was last seen changing nicks to _OWP_PSYHO on #original-war 9 hours, 39 minutes ago.
Sprawdzilem rozne kombinacje nickowe. Wszystkie byly z neostrady, ze zmiennym IP.

Dziekuje za uwage, licze na wyrozumialosc.
...
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Marcinszabla »

Dziwne... Nie znam tego buga na kontrolę sojusznika... Możesz mi napisać o tym na priv. i masz słowo , że tego nie wykorzystam (na razie nie mam OW , a jak chcesz mnie oskarżyć o takie bugi , jak expienie snajperów na małpach , to zanim mi napisałeś , że to bug to za bardzo tego nie wiedziałem). Po za tym wszystko jest jednak wiarygodne , bo np. NaBBy jest rzeczywiście czechem i na pewno nie wiedziałby o co chodzi.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
tomek795
Soldier level 5
Soldier level 5
Poland
Posts: 203
Joined: Fri Dec 17, 2010 5:58 pm

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by tomek795 »

To chyba nie jest bug tylko jakiś specjalny program(jak np Cheat Enigme tylko ,że on przyspiesza gre) Bugiem może być jak już wcześniej wspominałeś expienie na małpach ,albo możliwość odkrycia w jakim obszarze znajduje się snip na niewidzialnośći.
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Bren »

Ja znam bug na kontrolę sojusznika, ale jest raczej powiązany z fabryką i czołgami i oczywiście nie napiszę, jak go użyć, bo nie chcę bandy noobów go używających :D Z tego, co widziałem, to raczej ma mało wspólnego z wieżami (chyba za jego pomocą dałoby się jakąś broń na wieży postawić, ale raczej nie)
Znam jeszcze jeden, którym można bardzo szybko rozbierać budynki za pomocą inżyniera. Użył go raz PSYHO na nw, ale nie mam screena i nie mogę tego udowodnić.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Szulce »

Marcinszabla wrote:Dziwne... Nie znam tego buga na kontrolę sojusznika... Możesz mi napisać o tym na priv. i masz słowo , że tego nie wykorzystam (na razie nie mam OW , a jak chcesz mnie oskarżyć o takie bugi , jak expienie snajperów na małpach , to zanim mi napisałeś , że to bug to za bardzo tego nie wiedziałem). Po za tym wszystko jest jednak wiarygodne , bo np. NaBBy jest rzeczywiście czechem i na pewno nie wiedziałby o co chodzi.
To expienie na małpach to bug? :amwtf: Nie wiedziałem.
Jeśli chodzi o problem opisany w temacie, to nigdy się z nim nie zetknąłem. Ale na przyszłość będę uważał, z kim gram :amlol:
Image
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Serpent »

Im mniej osób zna te bugi tym lepiej. Mówiłem że już ta gra zeszła na psy, dzięki między innymi Matrixowi i jego PIVowarom w którym psycho był jak dobrze pamiętam.

Ale dlaczego antek założyłeś ten temat dopiero teraz hmm? Toż odgłosy bugowania słychać już od kilku tygodni. Pamiętam że podczas turnieju R10 sam bugowałeś.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by DrShadowrun »

A wszystkiemu są winni sami gracze, którzy jak znajdą jakiegoś buga to używają go w takim stopniu, aż się rozejdzie po de**lach typu PSYCHO...
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Marcinszabla »

Szulce z tym expieniem na malpach , to chodzi mi o usypianie...
Osobiście znam jeszcze jednego buga.Chodzi o to ,że jak ktoś wyjdzie w czasie gry ,to mu dalej lecą surowce in wystarczy komorę wysłać tam. Moim zdaniem coś takiego jest uczciwe tylko wtedy , kiedy , np. było 2 vs 2 , a z każdej drużyny odszedł jeden członek.Do tego powinno się wtedy umówić z drugą stroną , czy wolno tego używać.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by YuriStriatov »

Boze jak ja sie nie moge doczekac az to 1.11 wyjdzie z chociaz paroma naprawionymi bugami...
Image
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Antonio »

Jakoze 1.11 RC3 ma juz naprawiony ten bug, moge wam udostepnic ten jakze potezny.

Moze w koncu zrozumiecie, po co jest ten cho**rny 1.11, bo na 1.10 nie da sie uczciwie zagrac. I do uja zacznijcie testowac nowy patch, zamiast pozniej robic niepotrzebne zamieszanie.

Wiec tak, zaznaczamy swoja jednostke, wcisckamy ctrl + 1, odznaczamy. Zaznaczamy jednostke dowolna (soja, wroga, neutralna) wciskamy szift + 1 i mamy w kontroli obie. Potem wystarczy wcisnac szift + 1 i juz mamy tylko zaznaczonego wroga, jednak nie ma panelu kontrolnego, wiec mozna tylko chodzic lub wysiasc z pojazdu. Tym bugiem mozna zaznaczyc wieze sojusznika, i swoja zbindowana wieze na numer 1, oraz rozbudowac obie naraz.

Dla niedowiarkow zapraszam na gre testowa, pokaze co i jak. Tym ktorym to zbrzydnie do reszty polecam 1.11 RC3 bo po to on jest, ale nikt nie chce tam grac, bo "nic nie poprawia".

Poprawia i to bardzo duzo, nawet nie wiecie ile.

PS. Serpent - dopiero teraz, bo myslalem ze PYSHO dal se spokoj, jednak nie. On od dluzszego czasu jak wchodze na serwer, mowi wszystkim, ze ja buguje kazda gre i nie da sie zagrac, a zanim zdaze sie odezwac, dostaje kicka, bo z jakiegos powodu jest przekonywujacy. Mi nie chodzi o to, ze cos tam zbugowal, zdarza sie nawet mi, ale o to ze mi klamie wprost i wypiera sie WSZYSTKIM czym sie da, byle by znalezc cos, co moze byc wg niego spowodowane przez kogos innego, bo on jest swiety.
Gdy zmienil nick, zagral ze mna 1v1, o czym nie wiedzialem, gdy przegral poszedl mowic ludziom ze bugowalem mechanikow, bo gdy rozjechalem mu wszystkie hg i koszary, ktore naprawial a ja na nich expilem, mialem 3 x 7 mechy podczas gdy nie mial czym sie bronic.
Jak widze na szifcie ze cos robi i mowie mu, ze ma przestac, to mowi ze to nie on, no ku**a, sam se zaznaczam jego jednostki, zeby to one zaznaczaly kogos lub moje i mowie jeszcze zeby przestal.
...
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by *Matrix* »

No jak wogole wyjdzie :)
Serpent psycho byl ale sie szybko zmyl z mego kklanu.
A co odnosnie psycha to jak z nim pisalem to zaraz z gg xxx byla przysylana nasza rozmowa :)


Antonio: Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie...
Najczesciej jak znalazles buga to grales pozniej gre testowa i spr z kims (przy czym nie raz bylo tam jeszcze kilku gejow, co sprawia ze wiecej ludzi o nim wiedzialo)
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Serpent »

Dupę mi suszył:
XXX wrote:Niechetnie wchodze juz na to forum, ale jak dostaje cynk, ze znow jest temat, w ktorym podmiotem jestem ja... Eh.
Antonio wrote:- XXX - poszkodowany, oskarzony o "podszywanie" w imieniu gracza, ktorego z kolei ja oskarzam.
Przyznaje sie do dzialania destrukcyjnego w kierunku Antka. Podszywam sie za gracza o nicku PSYCHO, gdyz jest to moj ideal intelektualny i on wyznacza mojej osobie wazne cele w zyciu jak rowniez w grze.
Antonio wrote:2. to musial byc XXX grajacy pod nickiem PSYHO, i chcemy go wrobic.
Oczywiscie, ze to bylem ja. Jak wszyscy dobrze wiemy, XXX ma 19 lat i skonczyl liceum. Na 4-6 maja CKE zaplanowala egzaminy maturalne, wiec bystry XXX zamiast sie uczyc, powtarzac i inne takie tam szczegoly maturalne... to wolal sobie podrabiac nicki. Ambitne, ale w koncu to mowi PSYCHO, moj ideal zyciowy.
Serpent wrote:Ale dlaczego antek założyłeś ten temat dopiero teraz hmm? Toż odgłosy bugowania słychać już od kilku tygodni. Pamiętam że podczas turnieju R10 sam bugowałeś.
Chcesz wiedziec? To Ci odpowiem. Bo tamten temat nie robil z niego ofiary tak wielkiej, jak nieswiadomie PSYCHO robi teraz :)

Poza ostatnią kwestią, te pierwsze dwie są ironiczne. Nie wiem czy się ktoś domyślił, bo tu ostatnio banda pajaców (psycho, krecik), dwunickowców (fajnyfejk) i innych debilów (włącznie z czechami) się pojawia.

Wszystkie zarzuty w moim kierunku sa nieprawdziwe. Nie mam zamiaru nic udowadniac. Podbijam na koniec slowa matrixa:
to mieczem wojuje ten od miecza ginie...
Dzieki. Jak ktos cos do mnie ma to gg (X), bo XXX jest AKTUALNIE ZBANOWANY.
Last edited by Serpent on Sun May 08, 2011 12:59 pm, edited 1 time in total.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Ghost »

Cóż. Każdy normalny nieco obeznany w tym środowisku potrafi zobaczyć kretynizm psycha. To prymityw. Wciska newbie, że jest zajebisty, "najlepszy na scenie", a oni mu wierzą, bo ich jeździ AM na CB/woi. Od jakiś 3 tygodni przestałem z nim grać bo bugował, mówiłem o tym ludziom na serwerze na którym chciałem sobie zagrać, to mi wielce płakał, dlaczego go wyrzucają z serwa bo "niby " buguje. A teraz co ? Teraz słyszę, że to ja ponąć buguję xD
Mogę tu i teraz wymienić wszystkie jakie znam, jeśli ktoś ma wątpliwości; rozbieranie, exp snipów, podkładanie widoku oraz wbijanie do warsztatu czyjegoś.
Myślę, że psycho jest jaki jest, na jego deb***zm nic nie poradzimy więc zostaje chyba dyskryminacja - może to coś pomoże.

A! Bardzo dziękuję za wypowiedzi w tym temacie Marciszabli, Tomka795, Berna oraz Szulce. Uśmiałem się ;]
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Witcher »

Co do tego buga to za czasów OWSpotu Ph3nom (chyba) pokazywał program do kierowania jednostkami przeciwnika. Wg mnie powinno się gn**a dyskryminować.

To byl Radzio, aby udowodnic, ze takie cos jest mozliwe. Dyskryminuj Radzia, jak wolisz. Wtedy ta gra umrze. // Antonio
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Przestroga dla graczy zauwazajacych nieprawidlowosci w g

Post by Antonio »

W zwiazku z zaistniala sytuacja, pewien uzytkownik, ktory jest wyzej wymieniony nie chce, aby go w to mieszac. Zakazal mi uzywania jego nicku tutaj, grozil mi na gadu-gadu, wiec we wszystkich postach z jego nickiem umieszczam znaki XXX, zeby nie bylo wiecej problemow. Nie lubie szantazu, grozb i straszenia, wiec robie to, aby tego uniknac. Swoja droga, grozba, ze zostane okrzykniety najwiekszym buggerem sceny jest bardzo wymowna. Nic wiecej nie opisze na temat tej osoby. A Ghostowi dziekuje za uznanie.

A co do oskarzenia o przywlaszczenie bugow, bo takie nastapilo, mowie tylko, ze wszystkie bugi ktore odkrylem, opisalem szczegolowo, te ktore znam od kogos, opisalem od kogo pochodza. Jakoze nikt ich zglaszac nie chcial, opisalem wszystko co sie dalo. Jezeli komus to przeszkadza, ze opisalem ich za duzo, jeden pw z nazwa buga, kto go odkryl i juz prawa autorskie zostana przepisane. Nie widze problemu.
...
Locked