Początkujący z MP - POMOC !

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Początkujący z MP - POMOC !

Post by Bernkow »

Witam,
Bardzo dużo czasu spędziłem na grze w single player. Po pare razy przeszedłem kampanię Rosyjską jak i Amerykańską, i zaciekawiła mnie grę w sieci. Lecz ,, jestem w tym zielony ;//. I własnie prosze Was o pomoc, jak sie gra w sieci, i czy potrzeba GameSpy , czy tylko w grze klikam ,,Multiplayer,, przechodze do jakiegos pokoju i zaczynam grę, krótko mówiąc jak to jest w mp ?..


Pozdrawiam i liczę na Wasze odpowiedzi - Bernkow
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Radzio »

Pobierz najnowszy patch ze strony i wejdź do menu multiplayer.
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Bren »

Poczytaj jeszcze o zasadach (CW, CB, SW, WoI i inne) i obejrzyj tutoriale. Jeśli nie znasz zasad, to jesteś uznawany za nooba. Z tutoriali nauczysz się teorii grania.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Serpent »

Bren wrote:Poczytaj jeszcze o zasadach (CW, CB, SW, WoI i inne) i obejrzyj tutoriale. Jeśli nie znasz zasad, to jesteś uznawany za nooba. Z tutoriali nauczysz się teorii grania.

Weź teraz znajdź kogoś do gry ;-(
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Bernkow »

Radzio wrote:Pobierz najnowszy patch ze strony i wejdź do menu multiplayer.
Czyli rozumiem ,ze pobieram najnoweszego patcha, instaluje go , i juz bez problemow moge zaczac przygode z ow, mp ? .

ps. Mozesz mi w skrócie wytumaczyc na czym polegaja te zasady w MP ?
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Incantatoris »

W skrócie? Jasne. Są to ograniczenia wprowadzone przez graczy, które mają na celu uniemożliwić campowanie w bazie. Poza tym urozmaicają grę.
Żeby grać przez sieć musisz jeszcze znaleźć drugą osobą. A tak możesz bezproblemowo grać
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Nitek »

Bernkow wrote:ps. Mozesz mi w skrócie wytumaczyc na czym polegaja te zasady w MP ?
Zakładając temat w dziale "Multiplayer Gaming" jak byk masz napisane OFICJALNE ZASADY. Naprawdę tak ciężko samemu coś znaleźć, zamiast się pytać kolejny raz o to samo? Dam Ci link, bo zaraz napiszesz, że nie możesz znaleźć - http://original-war.net/articles.php?a= ... matchtypes
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Antitheus »

Bren wrote:Poczytaj jeszcze o zasadach (CW, CB, SW, WoI i inne) i obejrzyj tutoriale. Jeśli nie znasz zasad, to jesteś uznawany za nooba. Z tutoriali nauczysz się teorii grania.
Nowych za nooba biorą osoby, które same na scenie ow siedzą góra 3 miesiące ^^ [summerfags]
Osoba nowa w grze to <Newbie> i niekoniecznie musi znać zasady i być uberprokoksmasta.

Ogólnie pisząc zassaj patcha 1.10b, wejdź na multi i graj. W patchu tym znajduje się wbudowany kanał irc, a co więcej lista dostępnych gier wyświetla się samoistnie. [nie potrzebujesz gsa czy hamachi.]
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Bernkow »

Antitheus wrote:
Bren wrote:Poczytaj jeszcze o zasadach (CW, CB, SW, WoI i inne) i obejrzyj tutoriale. Jeśli nie znasz zasad, to jesteś uznawany za nooba. Z tutoriali nauczysz się teorii grania.
Nowych za nooba biorą osoby, które same na scenie ow siedzą góra 3 miesiące ^^ [summerfags]
Osoba nowa w grze to <Newbie> i niekoniecznie musi znać zasady i być uberprokoksmasta.

Ogólnie pisząc zassaj patcha 1.10b, wejdź na multi i graj. W patchu tym znajduje się wbudowany kanał irc, a co więcej lista dostępnych gier wyświetla się samoistnie. [nie potrzebujesz gsa czy hamachi.]
Dziękuję Wam za pomoc, czyli zaraz pobiorę tego patcha 1.10b, zainstaluje go , i spróbuję coś zdzialać na mluti player'ze.

ps. No tak, malo ludzi już gra w original war , ale co się tu dziwic, teraz wszyscy patrza na grafike i na same wymagania oraz na obrazki, a nie na fabulę ... miejmy nadzieje ze sie to kiedys zmieni....
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by *Matrix* »

Siema Bernkow jezeli bedziesz potrzebowal pomocy to pisz do mnie na gg 4477489. Mam mozliwosc robienia serwa wiec moge ci pomoc nauczyc sie grac na MP.
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Antitheus »

Wbrew pozorom graczy mamy całkiem sporo - ale to głównie zależy od dnia. W porównaniu np do starcrafta mamy malutkie community lecz wystarczająco duże aby było ciekawie.
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Bernkow »

Antitheus wrote:Wbrew pozorom graczy mamy całkiem sporo - ale to głównie zależy od dnia. W porównaniu np do starcrafta mamy malutkie community lecz wystarczająco duże aby było ciekawie.
Możliwe, iz mamo ich troche, i widzę, ze forum, jest takze i czeskie, więc może i chlopaki z Czech grają, tego nie wiem ;).
No dziś pobiorę sobie tego patcha, i zaczne grac.
No wchodzilem juz w mp (bez patcha), no nic mi nie wyszukalo , ale poczytalem na mapach (mam po PL gre), i tam pisalo co trzeba zrobic aby twoja druzyna wygrala np:
- wjechać pojazdem do wrogiej bazy
- lub zniszczyc baze wszystkimi dostępnymi Tobie opcjami , czyyli bomba syberytowa itp.

ps. Zapisze sobie Twoje gg, i być moze napiszę, jak juz mowilem dzis pobiore tego patcha 1.10b, i sprobuje cos samemu wykombinowac.

Pozdrawiam.
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Incantatoris »

Są dodatkowe tryby, ale "pro" gracze grają na zasadach własnych
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Antitheus »

Ha! Też tak miałem, że czytałem sobie o mapkach itp. Ale to nic nie da. Większość graczy gra na najbardziej stabilnej mapie - AB - przyjmując różne zasady. Choć przyznam, że gra na innych mapach jest o wiele bardziej ciekawa i urozmaicona.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Początkujący z MP - POMOC !

Post by Radzio »

Antitheus wrote:na najbardziej stabilnej mapie
Oni grają na AB, bo nikomu się nie chce zmieniać taktyk. Nie ma to większego związku ze stabilnością, jest sporo stabilnych map.

// Nie chce mi się pisać nowego posta: Pamiętam jak uwielbiałem grać na flagach. no ale Flagi = lagi i częste dc, stąd moje pierniczenie o stabilności :)
Post Reply