Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Post by Bernkow »

Witam,

Wszystko sprawnie i dobrze zainstalowalem. Wlaczam gre, klikma gra wielosobowa i patrze .. jest czat - mozna na nim pisac, lecz na dole nie widzę wogole zadnych hostów , ani gier .. ;/. Rozpoczalem swoja gre, lecz nikt nie dolaczal.. no poprostu na dole w oknie gdzie powinny bycgry nie ma nic ;//
Moze jest to wina tego iz na tym komputerze mam internet - z modemu Orange ? . pomózcie.
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Post by Bren »

Bo akurat nie było żadnego serwera. Original War ma dość mało graczy.
Jeśli chcesz założyć grę, do której mogliby się dołączać gracze, to musisz odblokować port 27963 UDP w firewallu i na modemie czy co tam masz oraz mieć zewnętrzne IP. Gdzieś na forum powinny być do tego poradniki. Jak nie będzie, to proponuję Google.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Post by Gothuk »

Gdzieś na forum są poradniki, nawet jeden jest podwieszony w tym dziale: http://forum.original-war.net/viewtopic.php?f=7&t=1185.
Na necie z Orange nie da się hostować nawet mimo ich publicznego IP.
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Post by *Matrix* »

LoL dlaczego wprowadzasz nowego gracza Bernkow'a w blad?
Przeciez jestes administratorem i powinnienes pomoc a nie pisac im zle...
,,Na necie z Orange nie da się hostować nawet mimo ich publicznego IP."- a ja to niby z czego mam neta?
http://forum.original-war.net/viewtopic.php?f=7&t=2748 - tutaj jeszcze napisalem mu ze mam mozliwosc robienia serwa...
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Post by Gothuk »

Odkąd pamiętam były problemy z hostowaniem w Orange. Fakt w pewnym sensie się mylę, że w Orange nie można hostować.
Z tego co zauważyłem Matrix'ie posiadacie opcję internetu stacjonarnego od Orange.
Być może dzięki ADSL macie możliwość hostowania, jednak bardziej popularna oferta tej firmy - internet CDMA jest blokowana. Dokładniej blokowane są połączenia przychodzące do użytkownika.
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Post by Bernkow »

Gothuk wrote:Odkąd pamiętam były problemy z hostowaniem w Orange. Fakt w pewnym sensie się mylę, że w Orange nie można hostować.
Z tego co zauważyłem Matrix'ie posiadacie opcję internetu stacjonarnego od Orange.
Być może dzięki ADSL macie możliwość hostowania, jednak bardziej popularna oferta tej firmy - internet CDMA jest blokowana. Dokładniej blokowane są połączenia przychodzące do użytkownika.
Wiec chyba nici z grania w ow w sieci .. ;///, no coz pozostaje mi single player i inne gry ;)

Pozdrawiam
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Post by Radzio »

Nie, oznacza to tyko tyle, że TY nie możesz założyć gry. Zawsze możesz do czyjejś dołączyć.
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Post by Bernkow »

Radzio wrote:Nie, oznacza to tyko tyle, że TY nie możesz założyć gry. Zawsze możesz do czyjejś dołączyć.
Zle , chyba mnie zrozumiales ..
Ja mogę zaloyc grę i czekac na dolaczenie innych graczy .. tylko nie pokazują mi sie gry innych tzn. zalozone przez nich hosty.
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Post by Incantatoris »

Możesz założyć, możesz czekać. Ale tylko tyle. O to chodzi. Nikt nie dołączy do twojego serwera. Ale możesz go zrobić.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Post by Radzio »

To Ty to źle rozumiesz ;)
Założona przez Ciebie gra nie jest widoczna - nie możesz jej założyć (taki skrót myślowy).
Możesz swobodnie dołączać do innych gier, o ile jakieś są obecnie dostępne (to nie Starcraft).
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Post by *Matrix* »

gothuk
,,jednak bardziej popularna oferta tej firmy - internet CDMA jest blokowana" - dobra nie wierz to nie wypowiadaj sie...(bo widze ze ci nie wychodzi, sprobujesz kiedy indziej jak sobie poczytasz :D)
To na przyszlosc poczytaj sobie i zastanow sie kilka razy nad tym co piszesz...
,,Na necie z Orange nie da się hostować nawet mimo ich publicznego IP."- bo chlopak Bernkow juz prawie by ow odistalowal przez twoje wypociny...
NIE UMIESZ POMOC LUB NIE JESTES PEWIEN TO NIE POMAGAJ W CALE, BO LAMIESZ REGULAMIN KTORY SAM ROBILES!!!
(Juz nie bede mowil co ci grozi bo twoi koledzy tak ci nic nie zrobia :) bo dasz im koperke to beda zajeci dosypyaniem piasku do piaskownicy... )
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Post by Gothuk »

*Matrix* wrote:dobra nie wierz to nie wypowiadaj sie...(bo widze ze ci nie wychodzi, sprobujesz kiedy indziej jak sobie poczytasz :D)
Nie, nie wierze, a broniąc mi wypowiadania się łamiesz postanowienia Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej (art. 25).
Wierzę jednak, że miałeś na myśli słowo "wiesz" (bo widzę, że pisanie ci nie wychodzi, może spróbuj sobie popisać kiedy indziej, jak opanujesz tą zdolność ;) )
*Matrix* wrote:To na przyszlosc poczytaj sobie i zastanow sie kilka razy nad tym co piszesz...
Wiem co piszę, o to się nie martw. Tutaj to ty większe głupoty wypisujesz ;d.
*Matrix* wrote:bo chlopak Bernkow juz prawie by ow odistalowal przez twoje wypociny...
Nie dość że nie umiesz pisać, widzę także problemy z czytaniem ze zrozumieniem. No cóż, co można oczekiwać po tobie ;d.

PS. Jeśli chcesz sobie popisać jeszcze jakieś bzdury, włącz notatnik i tam popisz.
Kolejne posty nie związane z tematem zostaną sowicie nagrodzone.
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Post by Bernkow »

No więc nic z Waszych wypowiedzi nie zrozumialem ..
Otoz, hosty innych nie są u mnie na dole wyszukane (pusta lista), mam tylko ,,zaloz gre,,czy cos takiego, wchodze tam i moge ją zalozyc ,czyi pozmieniac opcje, mape, budybki, zasoby itp. I muszę czekac na kogos az dolaczy/ I wlasnie czy jak ja zalozylem gre to czy bedzie ona wyswietlana u innych ? i czy moge sie spodziewac iz ktos dolaczy i bede mogl wreszcie zagrac ?
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Post by Radzio »

Wciąż nie rozumiesz - nie widziałeś żadnych gier, bo żadnych nie było.
A do Twojej gry nikt nie dołączy, bo na 99% nie masz warunków do bycia hostem.
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Patch 1.10b zainstalowy ... i problem.

Post by Antonio »

Matrixie, na necie komorkowym z Orange chocbys sie uparl, to hosta masz najwyzej na hamachi. Jak masz modem do tego, to jest pewna szansa.
...
Post Reply