Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by pomek »

Zauwazylem pewna niejasnosc. Regulamin MSa dotyczy rowniez gry (bugowanie = perm), tak wiec mam pytanie - czy dotyczy on rowniez czata w grze?

Przykladowo:
Image

To jest tylko przyklad - jak widzimy, zostaly obrazone tutaj dwie osoby. Czy w przyszlosci mozemy takie cos zglaszac, czy na czacie mam pelna dowolnosc?

Dodaje, ze to nie moj serwer ... (screen tez nie)
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by YuriStriatov »

Regulamin IRCowski obsluguje tylko tam gdzie admini maja OPa - czyli na glownym kanale. Na czacie w roomie to sie moze dziac co chce. Nikt nie jest zmuszony na to patrzec, jak host sie zachowuje jak id**ta to zawsze mozna wyjsc, a jak inny gracz to prosic hosta o jego kickniecie.
Image
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by pomek »

Wiec ... co ma bugowanie w grze do regulaminu IRCowego w takim razie?
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 274
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by DrCzurak »

Wez juz nie zachowuj sie jak frajer, beczysz o jakeis pierdoly i dupe ludziom zawracasz. Jak bym podpierdalal Ciebie jak Ty innych to dawno juz bys mial bana dziecko neo ;p

Warn za OT i wszczynanie klotni. // Antonio
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by pomek »

Post czuraka zreportowany, wiec nie odpowiadam, bo debilstwo trzeba ignorowac.

Natomiast chamstwa - nie:
Image
Bezkarnosc na ow, a regulamin. hehe

Z drugiej stron jednak, mily jest fakt, ze dla niektorych z was (matrix, fajter, czurak, rutki srutki) jestem bogiem tej gry :) Zawsze sie o mnie troszczycie, wiecie z kim moge zagrac, nie szczedzicie milych slow kiedy to ja bije sie o #1 w rankingu :) Dzieki za troske moi przyjaciele ;**
User avatar
Rutek
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 68
Joined: Tue Nov 02, 2010 2:25 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by Rutek »

Fajne screeny super jakosc.Pomek na tej scenie juz raczej wszyscy cie nienawidzą zachowujeesz się jak k**tyn wysadzasz hosty ty jestes walniętyi to kazdy potwierdzi to ze bluzgam cie jest mała miniaturką tego co ty robisz. Hmmm przykładem jego zachowania jest to że zawsze gdy przegrywa robi error.
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by *Matrix* »

tak potwierdzam, pomek to dziecko neo...

Image

no i to wszystko wyjasnia dlaczego jest 1...
(takiego de**la to trzeba tepic...)
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by pomek »

Spoiler:
Pomek na tej scenie juz raczej wszyscy cie nienawidzą zachowujeesz się jak k**tyn
Mow za siebie ... nie moja wina, ze jestes posmiewiskiem rozumnych graczy (tutaj niestety matrixa nie ma), ktorzy po przeczytaniu slowa 'rutek'/'srutek' wpadaja w smiech i mowia 'noob'...
wysadzasz hosty
:)
na reszte nie odpowiadam, gdyz posty sa niezgodne z tematem:)
tak potwierdzam, pomek to dziecko neo...
Jak mowil Antonio - sprawdz terminologie slow, pozniej wroc.
A co do screenshotow, pewnie są manipulowane, bo fejku mi je tez wysylal, a podrobic screen na gg to zadna sztuka:)
no i to wszystko wyjasnia dlaczego jest 1...
ale mimo wszystko Cie to boli :)
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 274
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by DrCzurak »

Dziecko z kompleksem boga hahahah
Nie no nic, zawsze sie znajdzie jakaś pałka z której się warto posmiac :)

Drugi warn za to samo. // Antonio
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by Antonio »

Tepic nalezy tych, co zamiast pomagac, tylko przeszkadzaja. Nie bede wymienial ani po nazwiskach, ani po nickach, ale gdy poprosilem jednego, z owych osob, odpowiedz uslyszalem jednoznaczna - nie pomoge Ci, bo... Zapytalem, czy jezeli spelniony bylby warunek, czy by wtedy pomogl, odpowiedz byla podobna, nie.

Poki co, sa tutaj tylko osoby, ktore szkodza scenie nie poprzez wyzywanie, ale cos gorszego. Wszystkie ankiety, w ktorych pomysl budzil zainteresowanie, ta grupa osob glosowala przeciwnie, no ok, z tym ze, dlaczego glosowali na "NIE" na dodanie nowego trybu gry, ktory nie byl obowiazkowy?

Tak samo w grze. Nikt nic testowac nie chcial, pOmek jako jeden z nielicznych, w zasadzie poza calym gronem administracji to najwiecej gral na 1.11. Czesciowo szukal bugow, ktore dadza mu przewage, jednak w efekcie wszystko co znalazl udalo sie w pewnym stopniu naprawic, lub zglosic do poprawy.

A to, ze ma taki temperament jaki ma, to jest na to sposob.

Na irc zwie sie "/ignore", oraz bany za obraze.

W roomie jest opcja "kick".

A na forum za obraze i klotnie leca warny, pozniej bany.

Jaki wy widzicie w tym problem?

Ubolewacie z tego powodu, ze dostal unbana na forum, jednak powod tego byl taki, ze przechodzac na nowy kanal IRC nie przenosimy zadnych banow ze starego kanalu. A na forum dostal unbana, bo to co pisal na ircu lub gg, bo nie mial dostepu na forum, jezeli bylo rzeczowe, to trzeba bylo przepisywac. Teraz oszczedza w pewnym sensie prace, czas i "missunderstanding".

A, Matrix, pOmek raz, ze nie ma neostrady, dwa, nie pasuje do definicji, to trzy IMO okreslenie de**l rowniez nie specjalnie pasuje, nie uwazasz?

Jak pojdziesz do pracy, bo zakladam ze tak bedzie (o ile juz nie jest) to dla ciebie deb**em jest ten, ktory pracuje, czy ten ktory tylko korzysta na tym, co zrobili inni i ma z tego przyjemnosc? Bo taki jest twoj obecny stosunek, pomijajac to, ze szukasz "detali" nawet w rozmowach z innymi. Doszedlem do wniosku, ze nie warto z toba nawet rozmawiac, bo wszystko co powiem, uzywasz przeciwko mnie.

Przyklad? W grze 1v1 powiedzialem ci akurat, ze yuri moze zmienic wynik meczu. Oczywiscie moze to zrobic wiecej osob, ale nie chcialo mi sie wtedy wymieniac. Juz na ircu zdazyles ze dwa razy powiedziec
lec do yurego
.

Wszystkie zwroty osobowe, pisane z malej litery celowo, gdyz na chwile obecna nie wzbudzasz we mnie zadnego szacunku do twojej osoby.
...
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by *Matrix* »

tak tak Antonio...

O tobie mozna powiedziec ,,klamaca'' zeby udowodnic to nie trzeba wcale daleko patrzec... Wojna KOD vs R10 zaatakowaliscie na gamera straciliscie wiekszosc armii...
Pozniej pomek opuscil gre, a ty zrobiles errora zeby byla powtorka...
Bugowanie malpy podczas turnieju cb i wymyslanie jakies teori ze sie nudzilo...
Pisanie o tym ze obrazam ci rodzinne...
To nie wszystko ale wystarczajaca zeby ci nie ufac...

chcesz cos napisac to mozesz tutaj wyjasnic : http://forum.original-war.net/viewtopic.php?f=5&t=2804
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by Bren »

Antonio wrote:Doszedlem do wniosku, ze nie warto z toba nawet rozmawiac, bo wszystko co powiem, uzywasz przeciwko mnie.
Matrix, tyle o tym, co tam napisałeś.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by pomek »

link #1, link #2
ajj.. zapomniałem.

szczerze mowiąc, pierdolą mnie Twoje durne, bezsensowne, nie na temat posty matrix. zaloz swoj temat gdzie sie bedziesz zalic, jak to Cie wiekszosc ignoruje i zlewa.

zadalem pytanie do adminow i nikt was (rutki, matrixy i wasi falszywi dwulicowi przyjaciele) o zdanie nie pytal. takie to proste?

tak wiec podbijam moje wczesniejsze pytanie:
Co ma bugowanie w grze do bana na IRCu, skoro w grze zaden z Was (adminow) nie moze uzyc swoich przywilejow?
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by YuriStriatov »

Bugowanie w grze to jest sprawa specjalna, tzn. jest to jedna z rzeczy ktora dziala negatywnie nie tylko na pojedyncza gre, ale na cale community. Wyzywacze i trolle to jedno, bugerzy i cziterzy to drugie. Jak ktos czituje czy buguje to znaczy ze i tak nie ma zamiaru sie zintegrowac na scenie wiec rownie dobrze ban na czat zeby nie trzeba bylo sluchac jego wypocin, oraz zeby nie bylo ze mozna sobie bezkarnie bugowac i pogarszac stan sceny a potem sie chwalic kolegom na czacie dlatego bo bugow jest tyle ze wrecz nie nadazamy z naprawa a juz pomijam ze calym OW zajmuje sie jedna osoba (Stucuk).

A cala reszta zostaje pomiedzy wami. Jeszcze tego brakuje zeby administracja ow.netu miala rozwiazywac prywatne problemy paru problematycznych graczy z wzajemnymi wontami.
Image
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Regulamin MSa a zachowanie w roomach

Post by pomek »

tzn. jest to jedna z rzeczy ktora dziala negatywnie nie tylko na pojedyncza gre, ale na cale community
Dobrze, wiec spojrz prosze na kilka screenow wyzej. Czy nowi gracze w wieku 15-19 (bo nie wiem czy starsi graja jeszcze) widzac serwer "pomek tu ku**a" czy cos w tym stylu zostana tutaj na dluzej? Nie, bo widza "dziecinade" tej sceny. I o to mi chodzi.
Locked