To co, trzeba coś zagrać!

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: To co, trzeba coś zagrać!

Post by Marcinszabla »

Nie jestem pewien czy kiedykolwiek zacznę grać , więc mogę ostatni raz zagrać , jeśli mnie przyjmiecie.Proponuję grudniowy termin w weekend najlepiej w sobotę wieczorem.Można też zrobić mały turniej na gwiazdkę.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
Lazarus
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 140
Joined: Tue Oct 18, 2011 8:58 pm
Location: Podlaskie
Contact:

Re: To co, trzeba coś zagrać!

Post by Lazarus »

Zamiast umawiać się na jakieś terminy, po prostu wchodźcie czasem na lobby. OW wcale jak na chwilę obecną nie jest wymarłe, od 18 do 22 praktycznie zawsze coś się zagra, jest masa noobów, ale jest też grupa osób w miarę ogarniających, tyle że ze starych "pro" gram tylko ja, Antek i czasami matrixa widać, jakby więcej starszych graczy zaczęło wchodzić to być może coś się rozruszało.

sobotę wieczorem
Soboty wieczorem nie służą do grania w gry, chyba że ktoś nie ma znajomych ^^
Zidek
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 112
Joined: Wed Aug 04, 2010 9:25 pm

Re: To co, trzeba coś zagrać!

Post by Zidek »

Nie ma tragedii ani tragikomedii. Jest z kim grać, ale ludzie jakoś strasznie się przyzwyczaili do tego CB. Chwilę mnie nie było i już uważają SW, DSW i NW za kosmos :f
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: To co, trzeba coś zagrać!

Post by pomek »

A moglbys sie przypomniec, bo ja Cie nie kojarze? ;)
Memo
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 3
Joined: Tue Dec 18, 2012 1:03 pm

Re: To co, trzeba coś zagrać!

Post by Memo »

Witam jestem nowy chętnie bym pograł w OW przez internet.

W OW grałem chyba w 2002r kampanie i teraz znów mnie naszło. Chętnie posłucham rad jak i poucze się gry.
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: To co, trzeba coś zagrać!

Post by Bren »

@Memo, temat obrabiany 2374236272567 razy.
Jak chcesz zagrać, to po prostu zainstaluj patch 1.12.2, a następnie łatkę 1.12.7 i wejdź do trybu "Gra wieloosobowa" w godzinach popołudniowo - wieczorowych. Jak nie będzie serwera, to poczekaj chwilę, powinien się jakiś pojawić. Jak cię nikt z serwera nie wywali, to zagrasz.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: To co, trzeba coś zagrać!

Post by Antitheus »

Nie bierzesz jeszcze pod uwagę tego, że sam może mieć publiczne IP i hostować gry. Wtedy to on sobie "powywala".
User avatar
Rutek
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 68
Joined: Tue Nov 02, 2010 2:25 pm

Re: To co, trzeba coś zagrać!

Post by Rutek »

Znowu naszło mnie na OW, więc jak ktoś chce dziś zagrać (chodzi mi głownie o tych starszych) to piszcie na gg 31721759 zapraszam
Post Reply