Towarzyski miniturniej Soldier War [SW]

Wszystko o graniu w OW w sieci.
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Towarzyski miniturniej Soldier War [SW]

Post by *Matrix* »

To ja wstawie sobie screena :
Image
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Towarzyski miniturniej Soldier War [SW]

Post by Marcinszabla »

Panie Od Winy i Kamienia: Oczywiście, potwierdzam moją przegraną w walce turniejowej (nie zrobiliśmy rankeda aby nie lagowało), ale zrobiłeś screena w złym momencie.Atakowanie składu o niczym nie świadczy, wtedy kiedy robiłeś ten zrzut miałem jeszcze kilka jednostek ewakuowanych z bazy.Pisałem gg - good game i choć dla mnie było to raczej bad game (świetne wyczucie), to ktoś niezorientowany mógłby pomyśleć, że to ja wygrywam, np. mam skitrane dużo więcej jednostek niż widać u Ciebie na screenie
i przygotowywuje się do ataku na Twoją bazę - na radarze nie widać ani jednej jednostki w pobliżu Twoich budynków.

Moje wywody sprowadzają się tylko do tego, że w takich poważnych sprawach, jak turniej dowody powinny być bardzo rzetelne! Ten zrzut ekranu teoretycznie niczego nie dowodzi, dowiódłby tego jednak screen z pokazanym "Player MarcinSzabla was defeated."
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
Rutek
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 68
Joined: Tue Nov 02, 2010 2:25 pm

Re: Towarzyski miniturniej Soldier War [SW]

Post by Rutek »

Marcin ... Jak Ty mogłeś mieć więcej jednostek skoro widać trupy Twoich soldów, a Matrix ma full skład?! Poza tym Matrix miał biotedekcje czy jak to się nazywa i gdybyś przeprowadził jakiś atak on by to widział i mógł się schować w koszarach ... Napisałeś gg, a każdy który ma taki przyrząd jak mózg widzi, że pisałeś jako przegrany. I ostatnia sprawa od kiedy 1v1 sw gra się usa?! To tyle ode mnie dziękuje.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Towarzyski miniturniej Soldier War [SW]

Post by Marcinszabla »

Rutek ja pisałem, że ten screen nie jest teoretycznie niezbitym dowodem, ale tak jak napisałeś każdy kto ma mózg domyśliłby się kto wygrywa.

Na SW zaś grałem Amerykanami, aby sprawdzić nową taktykę polegającą na zrobieniu koszar blisko bazy wroga, między innymi na platformach, aby snajperami - mającymi większy zasięg widzenia - wybić ludzi Matrixa, także kiedy inżynierowie budowaliby koszary w swojej bazie.Taktyka niedopracowana lub po prosu słaba na całej linii, tempo szachisty i Mission Failed gotowe.

Swoją drogą: Turniej wygasł?
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Towarzyski miniturniej Soldier War [SW]

Post by Serpent »

Marcinszabla wrote: Swoją drogą: Turniej wygasł?
Jak wszystko tutaj, ale zaraz pewnie przyleci sprzątaczka Matrix i palnie kolejnego suchara ;D
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Post Reply