Jak rozpoczac gre multi?

Wszystko o graniu w OW w sieci.
pat_net
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 6
Joined: Sun Mar 03, 2013 9:59 pm

Jak rozpoczac gre multi?

Post by pat_net »

Witam!

Wiem ze zaczynam noobowskim tematem ale prosze o wyrozumialosc :)

Chcialbym pograc w OW z kims przez neta. Przeszedlem wszelakie kampanie i chcialbym sie sprobowac :) Mam go zainstalowanego z najnowszym patchem i co dalej? asby nie zostac zjechanym i zabitym xD
User avatar
Rutek
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 68
Joined: Tue Nov 02, 2010 2:25 pm

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by Rutek »

Witaj :) Jak chcesz to mogę Ci pokazać parę taktyk jak trafisz na mnie na lobby, póki co zobacz se zasady CB (clan base), bo na nich się najczęściej gra.
pat_net
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 6
Joined: Sun Mar 03, 2013 9:59 pm

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by pat_net »

Dzina sprawa na windows 8 :/ Gra sie tnie jak nigdy :< Ma ktos moze jakis pomysl?
User avatar
Lazarus
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 140
Joined: Tue Oct 18, 2011 8:58 pm
Location: Podlaskie
Contact:

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by Lazarus »

Win8 ssie, najlepiej go wywal. A jak nie to zemuluj inny system (XP lub 7).
pat_net
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 6
Joined: Sun Mar 03, 2013 9:59 pm

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by pat_net »

Powiedzmy ze przypadl mi do gustu, ale wlasnie co jakis czas mam takie kawiatki, ze cos sie tnie albo brak opcji.

Na razie sobie poradzilem z samym OW teraz potestuje czy nic sie nie sypie i pcozytam jakie sa zasady w multi.
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by *Matrix* »

Jezeli chcesz sie nauczyc grac na multi to najlepiej idz po porady do ludzi pokroju brena badz marcinaszabli a napewno nie pozalujesz...
Oni znaja 101 taktyk na ow i napewno znajdziesz cos dla siebie. :)
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
pat_net
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 6
Joined: Sun Mar 03, 2013 9:59 pm

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by pat_net »

Okej dzieki za pomoc :) Gra na win8 dziala tylko trzeba doinstalowac throwback'a i tam customowo wszystko poustawiac wraz z gra w oknie :)

Tak metoda moze ruska ale sie sprawdza, gra dziala ok i nie ma problemow ze stabilnoscia. Na multi z pewnoscia sie pojawie, chociaz w taktyki wole sam sie bawic a nie nasladowac xD
User avatar
Lazarus
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 140
Joined: Tue Oct 18, 2011 8:58 pm
Location: Podlaskie
Contact:

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by Lazarus »

Ruska bo ruska, w Polsce używamy parametrów.
Moralezz
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Wed Feb 28, 2007 7:27 pm

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by Moralezz »

User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by Marcinszabla »

*Matrix* wrote:Jezeli chcesz sie nauczyc grac na multi to najlepiej idz po porady do ludzi pokroju brena badz marcinaszabli a napewno nie pozalujesz...
Oni znaja 101 taktyk na ow i napewno znajdziesz cos dla siebie. :)
Graczu: Nie słuchaj Matrixa, bo to była ironia.
Oczywiście osobiście wiele taktyk może czasami nawet udanych uda mi się wymyśleć, ale zawsze przegrywam. Z Brenem jest odrobine podobnie.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by pomek »

Z Brenem jest odrobine podobnie.
On nie tworzy zagrywek. On je podpierdala, ale i tak przegrywa :D
Krypton
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Thu Jan 03, 2013 10:41 pm

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by Krypton »

Pomek dobrze mówi, polać mu:D:D
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by Bren »

Gówno prawda. Ja nie podpierdalam taktyk konkretnej osobie, ja podpierdalam taktyki wszystkim naraz, wybierając tak elementy, że się zdaje, że nikt taką strategią jeszcze nie grał.
A do tego, proponuję pouczyć się grać z graczami pokroju Matrix i Pomek. Wtedy się świetnie nauczysz, jak nie przegrywać. Do tego oni mają już takiego pecha, że jak się drugiemu graczowi zdaje, że wygrywa, to od razu sync lost jest i nie mają szansy temu drugiemu pokazać, kto tu rządzi.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 274
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by DrCzurak »

Cos tutaj jest nie tak. Z tego co pamietam, to bren czy marcinszabla( za mojej kariery w original-war), wywalali mnie ze swoich serwerow bez powodow - czemu? nie wiem.
No, ale jezeli udalo mi sie na jakims noob nicku wejsc do nich na serwer, to kiedy zaczynali dostawac lecial na mnie flame i wyskakiwal komunikat <gracz xx opuscil rozgrywke>.

No, ale jezeli chodzi o taktyki to w tej grze za wiele tego nie ma. Jak dobrze pamietam, wszystko opieralo sie na poczatku rozgrywki, potem expienie mechow i czekanie kto pierwszy popelni blad. Dlatego podpierdalanie taktyk to tutaj raczej miejsca nie ma. Bo jezeli masz ( uzywanych w grze) 1 rodzaj uzbrojenia ( hg ), no czasem lasery na szybki rush to tutaj nie ma czego krasc. Takze bren czy szabla, skonczcie plakac ze was czituja, tylko wezcie sie w garsc i poproscie o jakies konkretne porady dotyczace gry, lepszych od siebie. To moze w koncu cos wygracie. ( chodzi mi o rozgrywke cb, czy cos w ten desen - nie żaden fs na 4-chetnych)
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by Marcinszabla »

Z opuszczaniem gry u mnie jest jeszcze sprawa legendarnego neta i tego, że opuszczam grę nieraz z jakiegoś powodu - wiem to wygląda na wymówkę. Z tego, co sobie przypominam, mogłem Ciebie może z raz czy dwa wyrzucić, bo mnie denerwowałeś.

O sposobach gry się nie wypowiadam - muszę zacząć regularnie grać na multi, a nie odwiedzać Was od czasu do czasu.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
Post Reply