Jak rozpoczac gre multi?

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by Bren »

DrCzurak wrote:Cos tutaj jest nie tak. Z tego co pamietam, to bren czy marcinszabla( za mojej kariery w original-war), wywalali mnie ze swoich serwerow bez powodow - czemu? nie wiem.
No, ale jezeli udalo mi sie na jakims noob nicku wejsc do nich na serwer, to kiedy zaczynali dostawac lecial na mnie flame i wyskakiwal komunikat <gracz xx opuscil rozgrywke>.

No, ale jezeli chodzi o taktyki to w tej grze za wiele tego nie ma. Jak dobrze pamietam, wszystko opieralo sie na poczatku rozgrywki, potem expienie mechow i czekanie kto pierwszy popelni blad. Dlatego podpierdalanie taktyk to tutaj raczej miejsca nie ma. Bo jezeli masz ( uzywanych w grze) 1 rodzaj uzbrojenia ( hg ), no czasem lasery na szybki rush to tutaj nie ma czego krasc. Takze bren czy szabla, skonczcie plakac ze was czituja, tylko wezcie sie w garsc i poproscie o jakies konkretne porady dotyczace gry, lepszych od siebie. To moze w koncu cos wygracie. ( chodzi mi o rozgrywke cb, czy cos w ten desen - nie żaden fs na 4-chetnych)
Ty chyba naprawdę dawno nie grałeś.
Co do wywalania z serwerów, to źle pamiętasz. Ja nie wyrzucam ogarniętych graczy z mojego serwera, chyba, że są naprawdę bulwersujący i przyszli tylko potrollować, albo przyszedł taki sekundę przed startem bitwy 3v3 z dwoma grającymi "na geja". Do tego dość rzadko flamuję, i to głównie noobów zarzekających się, że wiedzą co to NW, a następnie raszujących z HG w środku bitwy.

Do tego wcale nie piszę, że "mnie czitują". Jak ktoś jest lepszy ode mnie, to jest lepszy ode mnie. Denerwują mnie tylko pr0 uber kox osobnicy, którzy wyzywają innych od noobów, jak tylko wygrają, ale za to jak przegrywają, to występuje przypadkowy sync lost.

I nie wrzucaj mnie do jednego worka z marcinembroniąbiałą - gram po prostu dużo lepiej od niego. Ogólnie gram na poziomie umożliwiającym godne przegrywanie z najlepszymi i rozwalanie noobów 1v5, więc skoro nie byłeś na MS (GSA?) xxx lat, to się po prostu nie odzywaj, bo teraz twoja wypowiedź podchodzi pod oszczerstwo, a co najmniej głupotę.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by Marcinszabla »

Mam do Ciebie pytanie Bren: Czy grasz regularnie?
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by Bren »

Nie bardzo, zrobiłem sobie ostatnio kilkumiesięczną przerwę, ale teraz wpadam czasami.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
BigBieda
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Mon Aug 12, 2013 6:47 pm

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by BigBieda »

Odkopuje wątek.
Kiedyś bardzo dawno temu grałem w OW.
Teraz mam problem z zainstalowaniem go na win8.
Pisze w tym wątku, bo widzę , że był temat poruszany.
Możecie mi odpowiedzieć na pytanie co to jest ten throwback ?
User avatar
pepper
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 24
Joined: Wed Aug 22, 2012 6:08 pm
Contact:

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by pepper »

Mi OW normalnie się zainstalowało (też Win 8 ),a w sprawie throwbacka to mod multiplayer,który dodaje różne mapy do grania w multi ;]
:D
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by $ushiWIR »

SPIS MODYFIKACJI Punkt. 3 ;)

Throwback jest to mod posiadający dodatkowe mapy w trybie multiplayer (około 6?) oraz 1 misję, w której dialogi są po angielsku i pełen dubbing po czesku ;)
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Thor1507
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Wed May 30, 2012 9:55 am

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by Thor1507 »

JAK ODBLOKOWAĆ PORTY OD OW :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


:arhello:
User avatar
Terminat
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 217
Joined: Sat Aug 01, 2009 10:32 pm

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by Terminat »

Ależ to bardzo proste drogi Thorze! Musisz przejść duchowe szkolenie aby siłą koncentracji móc przekierować porty mistyczną siłą umysłu. Szkolenie będzie cie kosztowało wiele wyrzeczeń i wiele lat życia, ale dzięki temu osiągniesz stan nirwany, a to pozwoli ci zajrzeć w głąb każdej istoty organicznej jak i mechanicznej. Ale to tylko połowa drogi do odblokowanie portów. Potrzebna ci będzie starożytna wiedza zawarta w wielkiej księdze dawno już wymarłej rasy Orionów. Zawarta tam instrukcja pozwoli ci na idealne dopasowanie liczb przepływających przez naszą prymitywną sięć zwaną internetem, a to pozwoli ci na odblokowanie portów. Ale ta wiedza niesie za sobą również przekleństwo. Nie wolno ci jej przekazać w niepowołane ręce. Swoje nowo nabyte umiejetności będziesz mógł przekazać jedynie swojemu dziecku, pod warunkiem że wytrwa to zabójcze wręcz szkolenie.
Nikt was tak nie *****
Jak będzie was ***** Langusta

~Terminat. 2016.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by Antitheus »

1. Naciskasz cudowny i magiczny przycisk Szukaj
2. Wpisujesz zaklęcie "odblokowane portów"
3. It's magic.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by pomek »

Thor1507 wrote:JAK ODBLOKOWAĆ PORTY OD OW :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


:arhello:
Jak ten post ma się do tematu? Powinien być w koszu (tak jak ten), a w dodatku warn za:
1. niekorzystanie z szukajki
2. nieczytanie przyklejonych tematów

Ale łatwiej jest dać warna za trolling, niż łamanie regulaminu, co antydałn?

// Że Ci się chciało odkopywać temat, szukać głupiego posta i pisać głupiego posta tylko po to, by dostać warna. Gratuluję braku poważniejszych zajęć.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Jak rozpoczac gre multi?

Post by pomek »

Nie ja jestem moderatorem => nie ja w życiu nie mam co robić => gratuluje braku życia ;)

Poza tym, odkop tematu pisanego max 5. miesięcy temu to nie odkop... Słownik pojęć na urodziny dostaniesz.

Warnuj dalej, przy drugim przestane Ci wjeżdzać ;)

//skoro chciałeś, proszę bardzo, my tu tylko spełniamy życzenia
a Ty czego tu? nie dotykaj moich postów..
Post Reply