Najczęściej grane obecnie zasady

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Post Reply
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Najczęściej grane obecnie zasady

Post by Mari »

Czy nadal panuje moda na cb, pamiętam, że jeszcze trochę po wejściu cb, cw było nadal dość popularne, czy teraz zmienił się jakoś trend na granie?
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Najczęściej grane obecnie zasady

Post by Anarchy »

Od czasu spopularyzowania zasad CB parę lat temu (byłem głównym popularyzatorem - wybaczcie mi, nie wiedziałem co czynię), nikt nie gra praktycznie nic innego.
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Najczęściej grane obecnie zasady

Post by Bren »

Potwierdzam to, co napisał Anarchy, jednak u większości "serwerotwórców" da się coś innego wytargać, najczęściej NW.
Ja tam zawsze zagram coś innego niż CB, jeśli ktoś poprosi lub po prostu mi się już CB przejadło.
CW to raczej rzadko kto teraz gra. Częściej mi się zdarzy HC.
SW z dużą ilością osób nikt też nie gra, bo zaraz desync leci. W sumie najmniej desynców jest przy NW i "Najlepszym myśliwym/małpoludzie".
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Najczęściej grane obecnie zasady

Post by Nitek »

Bren wrote:SW z dużą ilością osób nikt też nie gra, bo zaraz desync leci. W sumie najmniej desynców jest przy NW i "Najlepszym myśliwym/małpoludzie".
SW to najfajniejsze ze wszystkich zasad. Szkoda tylko, że przez utratę synchronizacji ciężko jest dokończyć jakąkolwiek grę.
Zidek
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 112
Joined: Wed Aug 04, 2010 9:25 pm

Re: Najczęściej grane obecnie zasady

Post by Zidek »

+1 Nitek
OW upada, bo ludzie grają tylko CB, a nie SW! :D
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Najczęściej grane obecnie zasady

Post by Anarchy »

SW zawsze było bezsensu, już lepsze jest nawet współczesne CB.
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Najczęściej grane obecnie zasady

Post by Bren »

Trzeba zmienić nieco balans gry w którymś patchu, a nie tylko bugi naprawiać ;f
Nerf HG, buff miotacza ognia i już Arabowie mogą bez problemu CB grać i jest 2x ciekawiej :D
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
tomek795
Soldier level 5
Soldier level 5
Poland
Posts: 203
Joined: Fri Dec 17, 2010 5:58 pm

Re: Najczęściej grane obecnie zasady

Post by tomek795 »

Dużo pracy zajęłoby wprowadzenie do naszego multiplayera podobnego systemu jaki jest w serii europa universalis? tzn. zamiast wywalenia synchy - zatrzymanie gry i dokonanie synchronizacji, bądz chociaż wprowadzenie opcji zapisz z możliwością odtworzenia utraconej gry.
Post Reply